Nowy serwer na stronę klubową potrzebny... - Strona 6

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
a czy ktoś może tymczasowo zamieścić stronkę na własnym kompie? bo chyba gdzieś czytałem taką ofertę...

na serwer płatny również się dokładam.
  
 
Cytat:
2005-02-15 17:31:00, Góral pisze:
a czy ktoś może tymczasowo zamieścić stronkę na własnym kompie? bo chyba gdzieś czytałem taką ofertę... na serwer płatny również się dokładam.


tak jak napisalem kilka postow nizej nie ma problemu... musialbym tylko miec archiwum z istniejaca strona... dostarczone w obojetnie jaki sposob (ftp, czy wysylka z wypalona plyta cd)

co do zrzutki to ja tez chetnie...
  
 
Cytat:
2005-02-15 17:59:51, humel pisze:co do zrzutki to ja tez chetnie...



Chętnie...ale gdyby można dostać kwit i odpisać sobie to od podatku...To byłoby super
  
 
Jeżeli zajdzie taka konieczność, że będziemy musieli korzystać z płatnego serwera to się dokładam1
  
 
solidarnie popieram
  
 
Cytat:
2005-02-15 18:52:46, Grzegorz2107 pisze:
Chętnie...ale gdyby można dostać kwit i odpisać sobie to od podatku...To byłoby super


No w sumie...a może by tak w Kościele nie dawać na tacę i się opodatkować jak w Niemczech?
  
 
Strona jest na Konrada komputerze -w razie czego - tak jej utrata nam w najgorszym wypadku nie grozi

paweł

  
 
Cytat:
2005-02-15 23:20:29, MikeB pisze:
No w sumie...a może by tak w Kościele nie dawać na tacę i się opodatkować jak w Niemczech?



To się łaczy z wątkiem o rejestracji klubu. Czy gdyby powstało stowarzyszenie, to nie możnaby tych 2% przekazywać na Klub?
  
 
jej, Ty znow o rejestracji... Grzes, juz chyba tam zessmy ustalili...

a 2 proc...- obawiam sie, ze chyba nie....
  
 
Cytat:
2005-02-16 08:30:55, Grzegorz2107 pisze:
To się łaczy z wątkiem o rejestracji klubu. Czy gdyby powstało stowarzyszenie, to nie możnaby tych 2% przekazywać na Klub?



ale ty upierdliwy jesteś. jeśłi nie możesz pomóc w sprawie serwera,to przynajmniej nie przeszkadzaj.
  
 
Cytat:
2005-02-16 08:30:55, Grzegorz2107 pisze:
To się łaczy z wątkiem o rejestracji klubu. Czy gdyby powstało stowarzyszenie, to nie możnaby tych 2% przekazywać na Klub?


nie moglibyśmy bo klub nie byłby"organizacją pożytku społecznego",a tylko na nie można przekazać te 2%.zapoznaj się z przepisami i nie wprowadzaj ludzi w błąd.
  
 
Ja oczywiście też się dorzucę (choć mam status kandydata - ma nadzieję, że to tylko czasowe ). Najchętniej wpłata na konto (najlepiej mBank )) ) kogoś, kto tych pieniędzy nie zdefrauduje