Zmiany...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Na jaki samochód bedziecie chcieli zamienić swój samochód, który macie w danej chwili? Chyba, że ktoś nie ma to co planujcie kupić? A może jest ktoś kto nie zamierza teraz zmieniać swojego cuda?
  
 
Cytat:
2004-12-22 22:53:07, Gulajka pisze:
Na jaki samochód bedziecie chcieli zamienić swój samochód, który macie w danej chwili? Chyba, że ktoś nie ma to co planujcie kupić? A może jest ktoś kto nie zamierza teraz zmieniać swojego cuda?



No ja aktualnie nie mam bryczki, ale planuje w przyszłym roku kupić Mercedesa 190 2.0L, ale to wszystko uzależnione jest od mojej sytuacji finansowej.
 
 
No ja narazie nie mam, a zamierzam kupić coś z tego (trochę tego jest ):
- opel kadett
- citroen ax
- vw golf II
- fiat cinquecento
- ford sierra
- mazda 323
- renault 19
- skoda favorit

Któregoś z tych, tak myśle.
Z tych co wymieniłem, co byście polecili?
  
 
Ja bym z tych myślała nad:
- oplem kadettem,
- golfem II,
- renault 19,
- mazda 323

Wybór należy do Ciebie
  
 
Cytat:
2004-12-22 23:07:09, Gulajka pisze:
Ja bym z tych myślała nad: - oplem kadettem



GSI ofkors

 
 
A ja powiem szczerze zemojego epseraczka narazie na nic bym niezamienil ale w dalekiej przyszlosci to seat Leon Cupra R albo Volvo S 40 T4 narazie niema innej opcji w dalyszch planach
  
 
nio Seata Leonka Cupre też bym mogła mieć
  
 
Volvo S 40 to całkiem fajne i przyjemne autko
  
 
ja generalnie bede szukac wehikulu nr 3...

132 jest ojca... ale ten samochod juz nie opusci naszej rodziny...
190 ma nasrane z papierami i nie mam obecnie kasy aby to odkrecic... dodatkowo silnik tez jest zwalony...

wiec poszukiwane jest auto ktore bedzie jezdzic - z gazem za ok 1-1,5 zl... w stanie nierozsypujacym sie - moze byc to poldek (borewicz), 131, 132 (drugie), kadett D, golf I, corolla DX... cokolwiek...

dodam od siebie ze auto jest potrzebne prawie na gwalt ( ), bo ruda na ostro sie wziela za fiaciora
  
 
a ja swojego chyba chce juz sprzedac...jakby ktos chcial Lagune to polecam moja , a zmienialbym najchetniej na jakiegos diesla...Octavia czy cus, albo na nowa Lagune i kto wie....moze na wiosne cos z tego wyjdzie
  
 
Ja swoje autko kupiłem zaledwie rok temu, więc o zmianie nie myślę
Ale jeśli już przyszłoby mi zmieniać to na Octavię Combi 1,9 TDI 130KM (jeśli taka jeszcze jest dostępna).
  
 
A ja se kupie Honde CRX
  
 
Jesli juz mialbym sprzedawac accenta i dysponowal odpowiednia kasa:
Lancer Evo
Delta Integrale
Dodge Charger
Pontiac GTO
Countach
A tak realnie:
Alfa 155
Lancia Kappa
Mazda 3
  
 
to ja poprosze kragly mln euro... i sobie kupie Porsche 962 LeMans
  
 
Ja jakbym dysponował odpowiednią ilością Euro to bym sobie zakupił Nissana Skyline GTR (550km w podstawie) i "rozwiercił" go do 1200KM. Taki sprzęt by mi wystarczył
 
 
norbi...

GT-R34 V-spec dysponuje 321 KM...

A podkreconym do 1200KM autem nie byl bys w stanie poruszac sie po drogach... auto spalalo by ci jedno sprzeglo na 200km