No i udała się imprezka na rzecz WOŚP!!!!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Byłem po raz pierwszy na spocie klubowym, ale podobało mi się bardzo.

Było nas 7 aut(Paweł jak coś to mnie sprostuj) klubowych i jakieś 70 z innych jak KATK, F&F, Centomania i inni.
Udało się zorganizować slalom. Jestem pod wielkim wrażeniem.

Pozdrawiam do zobaczenia

Tomek
  
 
No! udało sie ))
Dzieki Tomek za przybycie i czynny udział w organizowaniu slalomu))
Panowie - tomek ma super zrobioną 2105. musze przyznać,ze przed slalomem daleś niezly pokaz jazdy po lodzie)))
mam nadzieję,ze następny spocik naszej krakowskiej grupie będzie również udany i ze będzie troche cieplej!
Pozdrawiam
Paweł
 
 
Było naprawdę super !!!TUTAJ CZASY ZE SLALOMU !!!



Brakuje na zdjęciu Ład Miśka-Wadowice i Fleszera

Pozdrawiam
  
 
a tak poza Ładami to dużo nas wszystkich było na pasie :





  
 
oJ DZIAŁO SIE DZIAŁO !
nasz nowy kolega Paweł(21093- na zdjęciu u góry pierwsza z lewej) wykręcił trzeci czas w generalce - gratulacje!
Ja po spociku odwiozłem jeszcze naszego wolontariusza do centrum Krakowa. Mam nadzieje ,ze koleżanka Izka z Fso auto klubu da nam znać ile uzbierał , ale chyba niemało))
W każdym razie koleś stwierdził,że na ulicy byłoby smutniej.przemarzł strasznie, ale od czasu do czasu grzał się w mojej samarce, która daje ciepełko jak niezły piecyk
 
 
W W-wie też się działo nałaziłem się z wolontariuszem przez prawie cały dzień, ale warto było. Młodzieniec zebrał prawie 1100pln oraz 93000 lirów włoskich.. Mariusznia dzwonił do mnie że jemu też siępowiodło. Generalnie SUPER.
  
 
No to super !
Ale szkoda,że sie nie spotkaliście To szczególna okazja ten dzień WoŚP , ale najważniejsze ,ze grałeś