Znalezione w sieci...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Skoro czesto wrzucamy fotki roznych samochodow, moze przyda sie osobny watek
Taka szkatulka na perelki
  
 
Autko w moim guscie, duze, eleganckie, a jednoczesnie 'z powerem'
  
 
Mnie bardzo dużo nie potrzeba, chciałbym coś z tego:




  
 
Skubanstwo ma 2.8 do setki, 574 konie, 926 Nm momentu i rasowe V8 pod maska, do tego wyglada jak normalny samochod, wrrr dajcie mi takiego, jakas fajna szutrowke i dozywotnie ubezpieczenie
  
 
Bardzo przyzwoite autko, podoba mi się bardzo:

  
 
O tak, mi też się podoba
Silnik ten sam co w Viperze Nie dość że mocny i szybki to może nawet i praktyczny
  
 
Cytat:
2004-12-26 11:57:38, MacTB pisze:
O tak, mi też się podoba Silnik ten sam co w Viperze Nie dość że mocny i szybki to może nawet i praktyczny



fakt, mozna zafundowac śwince przejazdzke na pace z predkoscia 250km/h
  
 
taki tam tani wymiatacz, cena niska bo pewnie byty był...
  
 
Cytat:
2004-12-25 21:58:09, Artiro pisze:
Skubanstwo ma 2.8 do setki, 574 konie, 926 Nm momentu i rasowe V8 pod maska, do tego wyglada jak normalny samochod, wrrr dajcie mi takiego, jakas fajna szutrowke i dozywotnie ubezpieczenie



3,8

Veyroon ma 2,9s... i 1016 KM
  
 
Info zaczerpnalem stad: Supercars
pomylilem sie w kucykach: 770
  
 
To i ja wkleje autko jakie bym chciala miec Wiem ze jestem monotematyczna ale ja nie chce zadnych super autek choc miło na nie popatrzec a jedynie chce cos takiego..

 
 
Cytat:
2004-12-26 15:09:56, Artiro pisze:
Info zaczerpnalem stad: Supercars pomylilem sie w kucykach: 770



znalazlem to auto... milo wiedziec... tylko czemu w liscie najlepiej przyspieszajacych aut ma wynik 3,7 ??... tylko 2 auta maja na swiecie potwiedzony wynik 0-100 ponizej 3 s..

Dauer 962 i Bugatti Veyron
900 i 1016 KM
2,7 i 2,8 s
402 i 397 km/h

dodam ze ten pierwszy to specjalnie przygotowane do ruchu ulicznego bolidy ktore w latach 1986-1989 wygraly LeMans... kazdy z tabliczka znamionowa na ktorej napisane jest kto byl ich kierowca podczas LeMans...

najszybsze jak dotad amerykanskie auto - Ford GT-90 (zaprojektowane specjalnie jezdzace auto studyjne, a nie ewolucja auta seryjnego) majac 7500ccm motor o mocy 950 koni przyspiesza do setki w czasie 3,012 s... dodam ze wg oficjalnych danych producenta przyspiesza do setki w 2,3 s.... ale dane amerykanskich producentow od zawsze mozna sobie miedzy bajki wlozyc...

Ferrari Schumachera przyspiesza do setki w czasie 2,5 s...
  
 
Cytat:
2004-12-27 01:08:58, Quattro pisze:
Ferrari Schumachera przyspiesza do setki w czasie 2,5 s...



Ja takie przyspieszenie mam jak biegne do autobusu
 
 
Cytat:
2004-12-26 13:51:39, Petersen pisze:
taki tam tani wymiatacz, cena niska bo pewnie byty był...



Cytat:
masa pojazdu - 1250kg.



to tyle ile moj poldzons ;D
  
 
Co do kobitek i samochodow, tak mi sie skojarzylo:

jak dla mnie pasuja jak ulal
  
 
to ja poprosze tylko cos takiego...

  
 
prosic zawsze mozesz
  
 
lepiej powiedz mi kogo zeby ta prosba przyniosla skutek
  
 
Mowie Ci, najlepiej znalezc jakas obrzydliwie (fuj..) bogata wdowe, cos pod osiemdziesiatke, raz dwa trzy i slubik, raz sie przemeczyc (torba na twarz..), az ducha wyzionie, potem spadek dla Ciebie, nastepnie zaczyna sie pod gorke, trza fiaciora znalezc w niezlym stanie... (no chyba ze wdowka byla I wlascicielem autka )

I dementuje zarazem, iz sa to wrazenia z autopsji...
  
 
tja oczywiscie