Malowanie alusoof ;-) - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Wg. mnie Szary, jak nie zmienisz felg to i tak warto się zabrać za ich polerkę mimo zakamarków.
  
 
A już sam nie wiem co z nimi zrobić
Troche mi sie już znudziły, a kupić nikt nie chce. Jak zrobie polerkę to wiesz jak będą wyglądały po KJSie. Chyba, jak nie sprzedam to je poprostu odmaluje i tyle.
  
 
A na KJS i tak warto 135/70R13 na wąskiej feldze za to bardzo odsadzonej za pomocą dystansu, jak profi to profi. A lans - polerka alu. Chyba lepiej tak.
  
 
NO i tu sie z toba do końca nie zgodze.
Na kjs 135/70 jak najbardziej ale na feldze 5-5,5cala robi sie trapez i nie ma bocznego gięcia
  
 
Ale za to możesz zedrzeć oponę łatwiej, wierz starym mistrzom, każdy w RC, czy górskich jeździ na BISie z 135/70R13 na nim. Wierz mi.
  
 
Witam mam pytanie czy można pomalować alusy bez piaskowania ,mam na mysli samo matowanie oraz podkład a następnie lakier, następne pytanie to to jak zrobić mały ubytek na rancie na feldze, została prztarta od krawężnika, jak to zrobić ,zaszpachlować ale odpadnie przy zakładaniu opony, prosze o odpowiedz i gdzie można kupić ten środek do usuwania lakieru z felgi