Maluch 1,1 Turbo!!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Wściekły 126
Może już to widzieliście, ale jeśli nie to musicie zobaczyć, bo ja nie mam słów na opisanie
Przyspieszenie 5,5 sek do setki w Maluchu! Vmax 170 km/h, potencjalnie możliwe osiągnięcie 200...
Nie mam pytań.
Warto zobaczyc filmiki
  
 
heh... znam
 
 
Tu macie kolejnego wymiatacza: Maluch 1,1

Oczywiście nie muszę chyba wspominać, że są to auta z klubu Fiat & Furious...

Jako wzrokowiec znów polecam filmik
  
 
Cytat:
2004-12-28 03:12:49, MacTB pisze:
Tu macie kolejnego wymiatacza: Maluch 1,1 Oczywiście nie muszę chyba wspominać, że są to auta z klubu Fiat & Furious... Jako wzrokowiec znów polecam filmik



The Fiat And The Furious rządzi !
 
 
Na stronce http://126fan.cx.wix.pl można znaleźć kilka naprawdę wypaśnych Małkersów, m. in. z silnikiem 1,4 z Uno umieszczonym centralnie (polecam ze względu na mój sentyment do Uno 1,4) oraz słynnego Maluszka 1,7 z silnikiem Alfy Romeo...

Cytat:
The Fiat And The Furious rządzi !



Nie można się z tym nie zgodzić, tam prawie każdy Maluch to killer
  
 
Kultowy maluszek z silnikiem 1,7 od Alfy to ponoc w swojej klasie na niego nie ma mocnych !
 
 
Cytat:
2004-12-28 03:12:49, MacTB pisze:
Tu macie kolejnego wymiatacza: Maluch 1,1 Oczywiście nie muszę chyba wspominać, że są to auta z klubu Fiat & Furious... Jako wzrokowiec znów polecam filmik



Ziomal
  
 
no spodkac takiego maluszka na swiatlach to mozna sie aldnie zdziwic wyglada niepozornie ale panowie przy takiej predkosic jak to pudelko rozwija trafi koles nim muche i po maluchu. Jezdzaca trumna
  
 
bez przesady

a co do kol. Zoltara to musze pochwalic go za zgarniecie miejsca na pudle w mikolajkowym MiniMaxie na torunskim poligonie
  
 
Ten Maluch jest fajny bo niepozorny (zółty przecinak Zoltara) Najmniej się rzuca w oczy.
A namieszać potrafi.
  
 
1) Wie ktoś z was ile kosztowałoby położenie nowego lakieru (może być właśnie takie żółty) na malucha?

2) Ile kosztowałoby założenie klatki do malucha, ale takiej w miare dobrej, żeby nie robiła tylko za "atrape"?
  
 
Cytat:
2004-12-28 05:40:01, Norbert84 pisze:
Kultowy maluszek z silnikiem 1,7 od Alfy to ponoc w swojej klasie na niego nie ma mocnych !


A moge wiedziec w jakiej dyscyplinie?
bo chyba nie na torze z zakretami...