Style - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2005-01-22 18:36:49, Quattro pisze:
napisales ze musza isc w parze i ze albo robic calosc albo nic... i jeszcze pisales ze od niego tylko zaczynac...



To zle mnie zrozumiales Albo ja jestem zabardzo zamotany i pisze bez sensu


[ wiadomość edytowana przez: focus86 dnia 2005-01-22 19:02:31 ]
  
 
No czasem troszkę sam sobie delikatnie zaprzeczasz
  
 
zdarza sie najlepszym
  
 
nikt sie nie wypowiedzial odnosnie moich planow co do Seata
  
 
No dobra juz juz. Napisze tak. Samochod rzadki na naszych drogach (przynajmniej ja nie widze takich ibizek) Felgi
Kolor czerwony
Silnik

A co do reszty nie wiem bo nie orientuje sie jak wygladaja np
Cytat:
przydymione tylne lampy z modelu po 04.1991



Ale ogolnie moze byc ciekawie
  
 
Quattro tera czas na moja 106 Czekam na wizje
  
 
lampy i tylny pas -> wejdz do dalszych zdjec i sobie poszukaj...

ibiza 12/1991
  
 
Nie śmiałem robić analizy, ale jak chcesz to...

Cytat:
2005-01-22 18:36:49, Quattro pisze:
[...]ospoilerowanie -jesli bedzie - progi i plastikowe poszerzenie blotnikow zostana usuniete...


lubisz usuwać różne plastiki, no cóż, to się czasem sprawdza więc nie dyskutuję, pomysł OK
Cytat:
auto doczeka sie felg AEZ Icon5 w rozmiarze 7x15 lub felg podobnych i opon 195/45R15...


Felgi ładne, dość proste w formie (to na plus).
Jednak nie wiem czy do takiego auta nie pokusiłbym się o jakiś bardziej klasyczny model Chociaż z drugiej strony zestawienie tradycji z nowoczesnością (o ile można mówić o jakiejś szczególnej nowoczesności) też się sprawdza
Cytat:
zalozone zostana przydymione tylne lampy z modelu po 04.1991 i plastikowy pas pod tablice z tego modelu (zostanie pomalowany pod kolor pojazdu)... przydymione zostana rowniez kierunkowskazy w blotnikach i zderzaku... przednia atrapa zostanie wymieniona na na model Hella SpecjalS (od fabrycznej rozni sie dwoma poziomymi prostokatnymi halogenami)... dla laika jak cichociemny.


Nie przepadam za przydymionymi kierunkowskazami z przodu i po bokach, ale znów nie będę się kłóćił bo do tego auta pasują.
Cytat:
jesli pod maske zawedruje silnik od Punto GT na tejze znajda sie 2 wloty od Sierry Cossworth RS. zalozone zostanie zawieszenie od modelu 1,7 Sport i hamulce z Uno Turbo. kierownica zostanie zmieniona na jakas 320mm, a drazek zmiany biegow i raczka hamulca recznego zostana zmienione na skorzane lub aluminiowe odpowiedniki. znajda sie wewnatrz dwa fotele kubelkowe z regulacja oparcia w kolorze czerwonym lub czerwono-czarnym. tylna kanapa zostanie obszyta aby nie gryzla sie kolorystycznie ze kubelkami... zaawansowanego audio nie przewiduje...


Tutaj nie ma się czego przyczepić. Sam bym lepiej nie wymyślił

Acha, z tą różnicą, że ja wybrałbym inny kolor nadwozia więc i obszycia wnętrza też dobrane byłyby do lakieru
  
 
mialem czerwona i chce miec czerwona..

106 poliftingowe... 5d... juz mam

BUDA

- komplet: zderzaki plus progi (lekko sciete od gory bo od 3d...) ze 106 rallye,
- lotka na klapie,
- brak oznaczen modelu z tylu, brak zamka na klapie,
- klamki bez zamkow (autoalarm z centralem i pilotem - tak jak u mnie w mercu ),
- jedna okragla koncowka wydechu 76mm,
- felgi OZ superturismo 16' lub inne wieloramienne,
- kolor racing blue metallic z palety Citroena (Xsara VTS),

SILNIK I MECHANIKA

- silnik i skrzynia oraz polosie z puga 106 1,6XSI
- wydech 2', sport. dolot,
- zawiecha obnizona... ew z rallye,

WNETRZE

- mala kiera z typu pelnych a nie z blacha do robienia dzieciola...
- sportowe siedzenia,
- drobiazgi - galki, nakladki, rygielki z aluminium...

TO CHYBA TYLE...
  
 
No to sie zgadza z moja wizja Jedyna rzecz ktorej bym nie zrobil to wyrzucenie klamek... Wg mnie jakos dziwnie wyglada samochod bez klamek A w razie jakiegos wypadku czy cos to juz wole nie myslec, wyobraz sobie uderzasz w cos tracisz przytomnosc paliwo zaczyna wyciekac ktos podbiega zeby cie wyciagnac a tu nie ma klamek...
  
 
kurde focus... ty dzis naprawde zakrecony jestes... a gdzie ja niby napisalem, ze bez klamek, co???

bez zamkow -> czyli 4x razy tylnie klamki od 106...

wrrr...
  
 
cicho nikt nic nie widzial
  
 
drobiazg ..

masz jeszcze pomysla na jakies auto co by mi do papierowego tuningu podac ??
  
 
star 1142
  
 
osobowe focus... osobowe...

a tych starow to ja mam dosc....
  
 
A Ford stunigowal Transita mimo ze to dostawczy samochod No dobra to w takim razie citroen 2 cv
  
 
Fiat Punto I
  
 
a renault - espace'a... i co z tego - to furgony a nie ciezarowki....

a 2CV - GS - chromowane 13', niski profil gumy, gleba i wsciekly zielony kolor

a reszte zostawic bez zmian... i tak nie ma sensu dlubac
  
 
Quattro, a Golfa I
  
 
J/W

german style na chromowanych 13' z rantem i glebie...

najlepiej z grillem z jedna para swiatel, czerwonego z pasem z napisem golf gti (oryginalnym pasem) na dole drzwi,klamkami bez zamkow, waskimi zderzakami i szerokimi tylnymi lampami...