Swap

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jakie w przyblizeniu sa realne koszty zmiany silnika? Interesuje mnie robocizna, regulacje, nie sam zakup jednostki, pod warunkiem ze dawca jest auto tego samego koncernu, o podobnych gabarytach...
  
 
w warsztacie w ktorym robie praktycznie szystko z moim autkiem powiedzieli mi kiedys ze koszt bedzie sie wahal od 300 do 2000 zl. Zalezy od ilosci komplikacji przuy przekladce...
  
 
300 to jest za stary silnik hop do gory nowy silnik hop do komory

a 2000 to jest jak w stratopolonezie silnik od kompletnie innego auta umieszczony centralnie

pozdr
  
 
heh skad wiedziales???
  
 
Domyslilem sie

Ale lepiej by brzmialo

Stary silnik hop do gory nowy silnik hop do dziury

pozdr
  
 
hehe widze ze nie czujesz jak rymujesz .
Ale wracajac do tematu to za przekladke na 2.0 na wtrysku powiedzieli mi 500 z tym ze tam jest kupa roboty...
  
 
Dokladnie a u mnie np 2.0 na wtrysku bylo by jeszcze drozej bo jakies wiazki dochadza jakies pompy paliwa elektryczne no i wogole

pozdr
  
 
Eh, strach pomyslec jakbym chcial sobie z miska eklipsika 2.0T zalozyc roboty do konca zycia, uklad przeniesienia napedu i w ogole... ale warto pomarzyc moze kiedys, jak bede mial 2 autko do pracy, a pupilka bede dopieszczal...
Do poldkow sporo ludzi robi swapy, do kanciakow, a potem wymiataja na ulicach, to lubie
  
 
Z tego co wiem to hultaje maja dosc sporo wspolnego z miskami wiec cos by na pewno dalo sie wymyslic

pozdr
  
 
Dlatego wlasnie o tym mysle ale to juz wizje na przyszlosc, jak narazie to chce zeby w ogole jezdzil a potem zeby szybko jezdzil
  
 
A tak mi przyszlo do glowy a z Colta Gti (tak sie chyba zwal)

pozdr
  
 
jeszcze nie widzialem swapa na DOHC, gdzie silnik nadawal by sie od razu do wlozenia
  
 
No ba
  
 
Ano klocki lego to nie sa Tak se pomyslalem, ze jakbym rzucil szkole, pare miechow pracowal po 16 godz. na nadgodziny, powstrzymal sie od szukania dziewczyny (najwieksza oszczednosc ) a potem wzial pozadny urlop, to moze bym sie zabawil w monster garage i 'troszke' podrasowal accenciora
A accenty widywalem (nie na zywca) z 2.0 DOHC, gdzies byl tez z 2.0T od mitsu, co do 2 walkow, to sa i wersje accenta 1.5 16v
  
 
aha jesli bedziesz chcial tego swapa to moze poszukaj sam silnika
  
 
Q do mnie "pijesz" ??
  
 
ta thanielos do ciebie
  
 
aha narazie to wiesz co musze znalesc ... pozniej bede szukal engina

pozdr
  
 
oki gangsterze

jakbys znalazl jeszcze wspome od argenty....
  
 
A 2.0 TC od HFki nie dalo by sie wcisnac

pozdr