Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Śląski finał WOŚP tym razem w Tychach



Śląski finał WOŚP także nie będzie pozbawiony rajdowych akcentów, wręcz przeciwnie - już w sobotę po meczu hokejowym artyści kontra sztabowcy WOŚP odbędzie się pokaz rajdowej figurowej jazdy na lodzie.

Mecz i pokazy odbędą się na lodowisku pierwszoligowego zespołu GKS Tychy (wstęp wolny).

Niedzielny finał rozpocznie "Pobudka samochodowa" – przy dźwiękach klaksonowego hymnu orkiestry
ulicą jedzie kawalkada czerwonych Fiatów koordynowana przez Wielką Orkiestrę Pomocy Drogowej. Na platformach samochodów pomocy drogowej jadą wolontariusze, artyści, stuletnia tyszanka – Zofia Chmielewska w towarzystwie całej rodziny i trzynastoletnich wnuków.

W godzinach 13-18 w okolicach tyskiego kina Andromeda swój obóz rozbiją rajdowcy, którzy nie tylko zaprezentują publiczności samochody, którymi na codzień startują w imprezach cyklu RSMP, PPZM oraz imprezach niższej rangi, ale także będą licytowali przejazdy na prawym fotelu. Oczywiście cały dochód przeznaczony będzie na rzecz fundacji Jurka Owsiaka.

Zapraszamy wszystkich zawodników do pojawienia się w Tychach, wystawienia swojej rajdówki a może także do wzięcia czynnego udziału w licytacji oraz wożeniu licytujących.

Oczywiście jako, że impreza w Tychach jest oficjalnym finałem wojewódzkim atrakcji nie zabraknie, na scenie wystąpią między innymi zespół Łzy, Cree czy Jeden Osiem L.

Pełen program imprezy można zobaczyć na stronie UM Tychy.


inf.prasowa.


Wybieramy sie cała ekipa??


[ wiadomość edytowana przez: rallyfilip dnia 2007-11-26 17:36:14 ]
  
 
Ale jedziemy CAŁA EKIPA!!! i każdy ma byc autem

  
 
oki Ja wezne moje RC.
  
 
Hey to napiszcie czy jedziemy wszyscy swoimi samochodami 1!?? ja tez bym pojechal i moze umowimy sie w jednym konkretnym miejscy bo ja jestem blady z Tychow !! dajcie odpowiedz jak wy to widzicie !!!!!!! oki

POZDROWIENIA FOR ALL TGR !!!::)
  
 
no no dobry pomysl umowmy sie jak zwykle pod Data wszyscy autami i pojedziemy ja jestem za
  
 
To ma być kawalkada czerwonych fiatów. Ja tu nic nie chcę mówić, ale chyba się nie załapiecie hihi
  
 
Ja w sumie też mógłbym się pojawic moim wurcem.... Dajcie znać kto jedzie...
  
 
walnelo im sie cos, mieli napisac rajdowe Fiaty a nie czerwone

Pozdrawiam
  
 
Ziober, a z kat chcesz wziasc te rajdowe fiaty????:>:>:>
  
 
z naszej Grupy
  
 
Cytat:
Ziober, a z kat chcesz wziasc te rajdowe fiaty????:>:>:>



Nasza Grupa to same rajdowe Fiaty!! Najczęsciej 126p


Ja również stawie sie rajdowym autkiem!


Cytat:
W godzinach 13-18 w okolicach tyskiego kina Andromeda swój obóz rozbiją rajdowcy, którzy nie tylko zaprezentują publiczności samochody, którymi na codzień startują w imprezach cyklu RSMP, PPZM oraz imprezach niższej rangi, ale także będą licytowali przejazdy na prawym fotelu.




No więc o której spotkamy się pod DATA?? Walcie propozycje...
  
 
A czy fabrycznie "rajdowy" Fiat Ritmo 130TC Abarth (jest nawet czerwony ) mógłby się z Wami załapać??
  
 
Pewnie, że możesz się do nas podpiąć Ritmiakiem

P.S.
A kiedy kaszel będzie w 100% gotowy?
  
 
Mam nadzieje że zarejestruje go końcem stycznia, lub początkiem lutego, ale to zależy od KASY A żeby był w stanie walczyć o czołowe lokaty to gdzieś w połowie sezonu (znowu kasa ). Na "TYSKĄ WIOSNĘ" to już musi wyruszyć
  
 
Czyli świetna impreza na rzecz dzieciaków
I nasz grupa też sie do tego przyczyni.
  
 
Ja się też piszę na Niedzielny wypad Napewno będzie zajobka czekam z niecierpliwością

Pozdro For ALL
  
 
hmm co do godziny to dobrze by bylo wyjechac z pod Daty o 12. Zamin sie ustawimy wszyscy, to troche czasu minie ( a trzeba dobre miejsce wybrac bo to Śląski final i TV bedzie ) Co wy na to??

Pozdrawiam
  
 
Pomysł jak najbardziej w deche zgadzam sie z Ziobrem
  
 
ALe pamietajcie zeby OZ'towi powiedziec zeby był pół godziny wczesniej.
  
 
a ja ze swoim klasykiem też sie moge załapać??

bo to jeszcze rajdówka nie jest :