Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Maluch fabrycznie jest rajdowym samochodem!!! Ja tutaj o niczym nie decyduję ale uważam, że powinieneś sie pojawić (najlepiej obydwoma malarami )
  
 
12 pod data... sie postaram...
  
 
Postaram się przyjechać ale nie obiecuje (niestety kolokwium) trzeba się troszke pouczyć no ale zoabzcymy co da się wykombinować

Pozdro for ALL
  
 
oki ja sie na 100% stawiam pod datą tylko o której dokładnie??
o 12??


  
 
Ziomale ja będę na 100% jestem wqrwiony i muszę troszke się rozwerać Mam nadzieję że będzie wspaniale co do niedzieli

pozdro for ALL
  
 
jezeli chcecie jechac kawalkada to o 8.30 pod data bo trzeba o 9 juz byc pod kinem.pozniej beda pozamykane drogi i ciezko bedzie sie tam dostac.

pozdrawiam
  
 
urwany wydech za katalizatorem i w efekcie dzwoniace o siebie rury.. nie jadę... bo sie smiac bedziecie
  
 
To jak kto bedzie o 9 a kto o 12??
  
 
ja jade na 9 tylko nie bedzie mnie pod "Data" bo jade pod szkole po Marte bo ma dzisiaj zaliczenie, i spod budy pod Andromede.

Pozdrawiam
  
 
Było bardzo przyjemnie, sporo rajdówek a do tego fajnie jeździli. Powiem szczerze, że warto chodzić na takie imprezy - podpatrzyłem u naszego Mistrza jakie ruchy należy wykonywać ciałem, żeby szybciej odejść po nawrocie
Czy poza kołem Serafina były potem jeszcze jakieś straty? I co pokazał Gabryś człowiekowi, który najwięcej zapłacił? Ja musiałem uciekać na obiad
  
 
Cytat:
podpatrzyłem u naszego Mistrza jakie ruchy należy wykonywać ciałem, żeby szybciej odejść po nawrocie



te ruchy rzeczywiście niezłe były
Cytat:
Czy poza kołem Serafina były potem jeszcze jakieś straty?


poza kołem Serafina były:
-podobna przygoda z kołem corsy
-urwany przegub (chyba) w 206 Porębskiego

jak ktoś wie co jeszcze to niech dopisze.

pozdrawiam
dave-rallymaniak
  
 
że tak troche odgrzeje kotleta....

U nas na WOŚP pod kopalnią organizują jakiś festyn, i padła taka propozycja żeby zrobić jakis pokaz rajdowych fur, pojeździć troche, powozić bajtli itp. Narazie jestem ja i Grzesiek Pasterak ale przydało by sie tak jeszcze ze dwie - trzy rajdówki..
Co Wy na to? byliby jacys chetni moze? Jak co to dajcie mi znać.

pozdro
  
 
Jeżeli nie będziecie sie wstydzić mojego auta to ja chętnie sie przyłącze do inicjatywy
  
 
wstydzić??? no co Ty gadasz

Tylko tak: Jak sie zadeklarujemy ze bedziemy to fajnie by było tak na 100%potwierdzić swoje uczestnictwo. Bo to będzie jako punkt (żeby nie powiedzieć gwóźdź) programu tego festynu i bedzie opisane na plakatach, no i jak nawalimy to bedą mieli dziure.

Aha i jeszcze trzeba napisać jak ten punkt ma brzmieć? niewiem - "Pokaz rajdówek TGR" czy coś w ten deseń.

ps. Moze Romek swoim szuwarem by wpadł?
  
 
moze ja swoim szuwarkiem wpadne i przy okazji moglbym przywiesc cienkiego na lawecie
  
 
Ja też moge przytargać Parchusia
  
 
Różnie bywało z umówionymi spotkaniami czy treningami, ale myślę ze jeżeli chodzi o pomoc w takiej akcji to na pewno nikt nie zawiedzie. Także Krystian spokojnie możesz zapewnić organizatora, że będziemy
  
 
Hop hop czy wiadomo coś z tą imprezą na rzecz orkiestry, w której mamy uczestniczyć? Pytam się dlatego, iż pojawiła się opcja startu w sprincie WOŚP w Sosnowcu (informacje tutaj) , ale oczywiście jeżeli spotkanie współorganizowane przez Jeffreya jest aktualne to tam się zjawiamy
  
 
No aktualne jak najbardziej. Ja musze sie sprężać z moim pogniecionym przodem tak co by sie wyrobić i jakoś to wyglądało. Mam iść na jakies spotkanie z organizatorem i dograć szczegóły, wiec dam znać co i jak, jak juz bede wiedział wiecej

pozdro
  
 
Halo gamonie, orkiestra jutro, i kto wystawia auto ??!!