Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Wlasnie dzwonil do mnie organizator orkiestry w bieruniu, jest zachwycony tym ze mogą przyjechać wlasnie chopoki maluchami cc, itp. Widzi to tak, ze fajnie by było jakies namioty, jakieś nasze napisy, zebyśmy zareklamowali naszą grupe rajdową. impreza zaczyna sie o 14tej do około 20tej, i jak sie ściemni to bedziemy jeździć, wozić ludzi, licytacje itp, wiec dajcie znać kto bedzie na 100% bo musze wpisać na liste.

W poniedzialek jeszcze ide obadać teren i dograć wszystko na ostatni guzik

licze na WAS chopy

ps: qrwa tylko nie wiem skąd te namioty wytrzasnąc? macie jakies pomysły... moze z mery albo od sogi pozyczyć?


[ wiadomość edytowana przez: jeffrey dnia 2008-01-04 18:39:43 ]
  
 
My z nowo powstałym AK Jawor organizujemy też MotoOrkiestre ale bardziej to taka impreza off-roadowa ale nasz jaworznickie rajdówki też pokażemy Szkoda, że to w ten sam dzień bo byśmy wpadli do Was
  
 
Przypominam o Orkiestrze w Sosnowcu Kto się wybiera? Ja tak.

INFO
  
 
Jeffrey a w jaki dzień jest ta impreza, w sobotę czy w niedzielę? bo jak w sobotę do nie dam rady ale w niedzielę będę na pewno. A skoro impreza jest popołudniu, to rozważam opcje wybrania się też do Sosnowca
  
 
w niedziele czynastego, jutro dam znać jak to bedzie dokladnie godzinowo itd
  
 
no to:
Gadałem wczoraj z organizatorem (bardzo sympatyczny Pan). Zaczynamy o godz 14tej. Stawiamy auta w przygotowanym miejscu, ludzie se oglądaja, napalają sie itp. Jeździć bedziemy około 17tej i tak koło 45 min - do godziny. Wczoraj byliśmy na miejscu z Grzeskiem i rozważaliśmy ułożenie trasy, i troche naciągneliśmy goscia, zgodził sie zebyśmy wjechali na drogi osiedlowe i troche przydupili po prędkości, bedzie straż miejska, policja i popilnują trasy

Czyli z tego co wiem, bedą: Adaś, Ziober, Grzesiek i ja. Ci co startują w sosnowcu ( np Fifi)jak chcą mogą dołączyć, później nie ma problemu. Macie jakies pytania dzwońcie do mnie 698980649

Aha - I AUTA UMYĆ ŁADNIE

Pozdro!!!
  
 
zatem proponuje spotkanie pod datą o 13.30 i wspólny wyjazd. A co tam z resztą? Romek, Janusz przyjedźcie chociaż postawić auta

PS. Będziemy mieli namiot od Pasia. Dziękujemy

[ wiadomość edytowana przez: Adam_Tychy dnia 2008-01-09 19:58:53 ]
  
 
Ja odpadam. Po orkiestrze pod realem chory jestem, a poza tym w w ten weekend mam szkole :/

pozdro
  
 
Ja się stawie z moim maluszkiem

PS rano chce podjechać do Sosnowca zobaczyć na chwile, bedą wolne 2 miejsca, ktoś się chce przejechać, pytam wstępnie??
  
 
To jeszcze tak w kwestiach organizacyjnych. W jakim miejscu to dokładnie będzie? a po drugie ponieważ przy transporcie namiotu pomoże nam luka busem to mając już takie auto może jeszcze coś trzeba przewieźć za jednym zamachem?
Filip o której chcesz jechać do tego Sosnowca i kiedy chcesz wracać? Ja chętnie bym się bryknął ale będę przygotowywał auto dopiero w niedzielę i nie wiem czy sie wyrobię
  
 
no to tłumacze jak dojechać. Na rondzie w bieruniu nowym ( jest jedno wiec chyba wiecie gdzie) jadąc od tychów trzeba skrecić w lewo, jechać na dół prosto w kierunku bramy kopalni PIAST, przed sama bramą skręcić w lewo i jakieś 200 metrów i jesteście na miejscu.

Chyba ze na rondzie skrecicie w prawo, i zaraz tam jest LIDL i dupny parking, ja sie tam zjawie przed 14 i pojedziemy razem juz na miejsce.

Opony i taśmy do ustawienia trasu juz mamy, organizator załatwia tez jeszcze jakies namioty itp

pozdro i do niedzieli!
  
 
Myśle że nie będzie to jakimś nietaktem jak zamieściłem na rajdy.org.pl i forum fiat and furious niusa takiej treści:

"Cześć. Jakby ktoś po Sosnowcu miał jeszcze ochotę pojeździć to zapraszamy do Bierunia Nowego(impreza jest w zasadzie wieczorem dlatego nie jest żadną konkurencją dla sprintu ). Organizowany jest tam tam festyn z okazji WOŚP a jednym z punktów imprezy jest pokaz i przejazdy samochodów Tyskiej Grupy Rajdowej, czyli kilku aut znanych z naszych śląskich imprez. Nie jest to żaden sprint, po prostu wystawimy auta (od 14.00) a koło 17.00 Zostanie ustawiona trasa i będziemy wozić ludzi za wylicytowane kwoty. Jeśli ktoś byłby chętny zaszczyć nas obecnością swoją i swojej rajdówki to serdecznie zapraszamy.Zainteresowani proszę pisać na numer gg 2667550 to wytłumaczę jak dojechać i odpowiem na wszystkie pytania. Pozdrawiam Adam Gładysz"

Jedyne co ryzykujemy to ściągniecie jeszcze kilku fajnych aut
  
 
  
 
jednak tez sie pojawie postaram sie przywiesc cienkiego, tylko niestety nie bede wozil bo nie udalo mi sie go zrobic :/

pozdro i do jutra ziomki
  
 
no to fajowo Błażej Gadałem wczoraj z Grześkiem Pasterakiem i oni będą na miejscu już o 13 więc myślę ze trochę przyspieszymy wyjazd spod daty zamiast o 13.30 spotkajmy się o 13.00 ok??
  
 
Ale była jazda!!!!

Koncertowo!!!!. Dzieki Wam wszystkim za liczne przybycie.
Organizator juz sobie nas zamówił za rok, bo był zachwycony.

Pozdro 4all!
  
 
Przepraszam ale muszę być nieskromny. Byliśmy wg mnie gwoździem programu na tej imprezie. Wszystko było super zorganizowane i super wyglądało - samochody, namioty, serwis, nocne przejazdy. Uważam, że powinniśmy być z siebie dumni Dzięki !!!!!!!!!!!!

[ wiadomość edytowana przez: Adam_Tychy dnia 2008-01-13 21:12:42 ]
  
 
z autografów na plakacie tyż
  
 
Foty pany foty!

U nas w Jaworznie zaprezentowała się sekcja samochodów terenowych:

AK Jawor się rozwija
  
 
Cytat:
2008-01-13 23:24:09, maciek_wk pisze:
z autografów na plakacie tyż



ciiiii

Z imprezy tez jestem zadowolony, mam nadzieje ze za rok tez juz kogos bede mogl powozic

mmm i te telefony...