Pilot do Pionieer-help.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mam radio Pionieer DEH-P4400R i kupilem pilota CD-SR70 i nie dziala. Slyszalem, ze kazdy pilot pasuje do kazdego Pionieer'a. Jeszcze jedno - z tylu radia w kablach podlaczeniowych jest jeden niebieski kabel opisany jako REMONTE CONTROLER. Gdzie trzeba go polaczyc? Czy moze przez to nie dzialac pilot? Prosze o pomoc!
Pozdrawiam
  
 
Cytat:
2004-12-31 13:46:09, skovi pisze:
Jeszcze jedno - z tylu radia w kablach podlaczeniowych jest jeden niebieski kabel opisany jako REMONTE CONTROLER. Gdzie trzeba go polaczyc?



Jest to przewód sterujący wzmacniaczami (załączenie i wyłączenie) nie ma on żadnego wpływu na działanie pilota. A sprawdzałeś pilota z innym radiem ?
  
 
Sprawdzalem na dosc starym pionieer'rze, bylem tez w Media i sprawdzalem z kilkoma nowymi modelami teraz dostepnymi na rynku i tez nie dziala. Gosc od Ktorego go kupilem twierdzi, ze pilot jest sprawny.
  
 
Moim zdaniem nie kazdy pilot pasuje do kazdego radia. Mam radio KEH 6900R-B i pasuje u mnie tylko jeden pilot. Mysle ze najlepiej sprawdzic w instrukcji od radia, w razie czego moze gdzies na necie.