UWAGA NA WIRUSA

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
http://213.159.117.134/index.php po wejsciu na ta strone dostajemy za free wirusika. takze uwazajcie na ten adres,
i jeszcze jedno pytanko. w jakim pliku pod winem zapisana jest strona glowna w przegladarce?? bo mam problem. wirusa skasowalem ale nie moge zmienic strony glownej w ie.:/
  
 
ja 2 dni szukalem i nic....tez mi sie kiedys tak zmienila ze nic nie moglem zmienic-wszystkie guziki byl nieaktywne...watpie zebys znalazl ten plik sa 3 sposoby
albo zainstalujesz "IE 6 SP1" w ktorym mozna naprawiac instalacje
albo zainstalujesz sobie jakas mozzile
albo format
  
 
uff problem naprawionuy
polecam program ad-aware wyszukuje wszystkie rzeczy ktore sa zle mi znalazl 340 ale juz mam spokoj i wszystko chodzi tak jak dawniej
  
 
Wpiszcie w google.pl " CWSHREDDER " - bardzo dobry programik - wywala rózne syfy

Pozdr.
  
 
ja także proponuje własnie AD AWARE
skanuje średnio 2 razy w tygodniu i jestem bardzo zadowolony
Pozdro
  
 
a jak sie ma ad-adwere do np. nortona antywira? niebedze kolidować i czy przy saknie ad adwerem trzeba noroona wyłączyc?
  
 
ad-aware to nie jest antywirus. (chyba ) ale z tego co zauwazylem to on sprawdza system i niepotrzebne w nim zeczy. no i to potem wywala u siebie mialem 340 tego swinstwa. wywalilem wszystko i jest ok. komp szybciej chodzi. i wszystko fajnie sie otwiera.
antywirusa mam "avast" (fajny program za darmo i skuteczny co chwile aktualizowany to on wykryl mi wirusa takze jest ok ) no i te 2 programy wcale sie nie gryza. z nortonem tesz nie powinien.
do tego wszystkiego zamiast ie narazie zainstalowalem i uzywam firefoxa. i jak narazie jestem pod wrazeniem zobaczymy co bedzie potem
  
 
mam taki problem, zainstalowalem SP2 dla XP i wszystko niby ok, ale nie che teraz dzialać mi NAV2004 a dokladnie funkcja AutoProtect i EmailScanning.
Fakt ze odkad mam SP2 to nie ma zadych wirusow ani Adaware i innych smieci, przeinstalowalem pare razy, aktywacja produktu jest wazna do grudnia 2005 a tu lipa nie dziala, a jak go odinstaluje to z kolei windows zali sie ze nie wykryto programu antywirusowego

mial ktos doczynienia z XPsp2 vs NAV2004?
  
 
ja mam nav 2005 i SP2 i wszystko bangla jak trzeba-mam te funkcje wlaczone tyle ze pojutrze mija mi aktywacja-mam jakiegos cracka ale trzeba zadzwonic gdzies na infolinie
  
 
Ad Aware to nie antywirus, on usuwa programy tupu spyware, dialery (niektore..), progsy zmieniajjace strone startuwa w IE, i wyskakujace reklamy . Baaardzo przydatny w XP bez SP2.
Dobry antywir i dobry firewall (polecam Outpost Firewall - co chwile blokuje jakies skanowanie, atak...) to podstawy.
  
 
ad aware wywala z system oprogramowanie szpiegujace np. alexa , uszkodzone klucze z rejestru , nieaktywne , i te ktore robią burdel. polecam szczególnie wersje - se . PS nie usuwajcie zielonych wpisóe - sa systemowe , xp ma takcih duzo a czasem po ich wywaleniu robi sie bajzel.

aby zmienic strone startowa ustawiona przez jakiegos syfa , najlepiej otworzyc rejestr ( start - uruchom - "regedit") i wyszukac klucze ktore zawieraja - adres internetowy (jest wyszukiwarka ), ewentualnie ten nr ip do strony ktora sie wpierdoliła.
polecam tez miec na kompie nortona comandera- . w pracy czesto ratuje i dupe i skraca czas wywalania wirusów - wywalam nim te ktore sa uzywane w trakcie pracy systemu. a dla bezpieczenstwa zainstalujcie sobie takie programiki jak "start pejdz głard " zajmuje kilka kilo pamieci i blokuje przed zmiana www. chociaz sa wirusy ktore go rozwalaja . w razie klopotów pisac na meila priva gg , chetnie pomoge
Pozdrawiam
  
 
Cytat:
do tego wszystkiego zamiast ie narazie zainstalowalem i uzywam firefoxa. i jak narazie jestem pod wrazeniem zobaczymy co bedzie potem




A ja polecam opere 7.x PL - szybka ale w porównaniu do fire foxa duzo zajmuje .