Dziwne drżenie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Od niedawna w mojej Omci słychać dziwne drżenie z okolic zawieszenia w przodu z lewej strony, przy wolnej jeżdzie na lekkich nierównościach. Niemoge dosłuchać skąd dokładnie dochodzi nieznośny efekt słuchowy ale myśle ze z górnych okolic mcpersona, może ktoś już walczył z takim przypadkiem wiec prosze o jakieś sugestuje
  
 
Ja pierdu...
Epidemia jakaś.
Może TU
Korzystaj z wyszukiwarki. Jest ze 100 postów na ten temat.
Podpowiedź:
Stuk*, drgan*
  
 
Dobra Zbynio spokojnie , pojechałem z tymi postami i niezbyt wiele znalazłem. Co nieco tam wiem o autkach, może nie wszystko dlatego raczyłem zapytać. A nóż ktoś walczy z podobnym objawem tzn. drganiem przypominającm jakby brzęczenie blachy przy wolnej jeździe na nierównościach. Dźwiek dochodzi jakby z lewej strony z pod deski, wydaje mi się ze od mocowania macpersona ale dokładnie niemoge określić. Nie ma przy tym żadnych stuków wiec watpie że przyczyna leży w dolnych cześciach zawieszenia, lożysko u góry też jest raczej w dobrym stanie, nie czuje w nim ubytku choćaż może sie mylę jeśli ktoś wie o co loto to prosze, chętnie sie dowiem i wyrwe chwasta za odp. dzieki, pozdro es-ce
  
 
Przyczyna jest prozaiczna.
Na 99% uwalony łącznik stabilizatora.
W ostateczności tuleje wahacza.
Dzwięki dochodzą jakby z łożyska amorka.

Cytat:
2005-10-31 15:31:25, HaKa pisze:
Dobra Zbynio spokojnie...



  
 
Cytat:
Przyczyna jest prozaiczna.
Na 99% uwalony łącznik stabilizatora.


pewnie tak masz

ja wymieniłem 4kkm temu i już lewy słychać


PS. jedź na szarpak i wszystko wychwycisz

[ wiadomość edytowana przez: omegafan dnia 2005-10-31 16:36:00 ]
  
 
Cytat:
2005-10-30 21:58:53, HaKa pisze:
Od niedawna w mojej Omci słychać dziwne drżenie z okolic zawieszenia w przodu z lewej strony, przy wolnej jeżdzie na lekkich nierównościach. Niemoge dosłuchać skąd dokładnie dochodzi nieznośny efekt słuchowy ale myśle ze z górnych okolic mcpersona, może ktoś już walczył z takim przypadkiem wiec prosze o jakieś sugestuje




A czy na wolnych obrotach też drży?

........w mojej omie drży też czasem na wolnych obrotach z lewej strony , okazało się , że to lewe lusterko zewnętrzne dostaje wibracji . Jak otworzę szybę to przestaje trochę a złapię lusterko to jest cicho. przy zamkniętym oknie normalny brum w aucie.

......sprawdź może to jest to

pozdr.
  
 
na wolnych też, na poszarpanej nawierzchni, dziwny dzwiek ma ale dzieki może właśnie to jakiś element typu lusterko pożyjemy zobaczymy dziekówa pozdro.