Najnowsze M.Eclipse 2006

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
fotki
 
 
Jak już mówiłam Norbertowi tył ma jak teteka... Wczesniejszy Eclipse bardziej mi sie podobał... Oczywiście jak bym miała to bym się nie obraziła
  
 
Całkiem ładny samochodik, ale przód jakiś taki dziwny
  
 
Na moje oko polaczenie Nissana 350z z Audi TT. Zadna rewelka, wole swoje autko
  
 
podoba mi sie... moze nie tak jak 350Z ale podoba
  
 
Ja to niewiem ale juz te samohcody guwniane jakies robia takie jednorazowki delikatne jakies. To tak jak poprzedni accord byl wypas ten nowy niejest juz taki fajny to samo z tym eclipsem wyglada z tylu jak audi TT
  
 
No nie wiem czy dobrze zrozumiałem cię Bartek, ale moje zdanie jest podobne, że nowe samochody, są za bardzo wydziwiane i "za delikatne".
  
 
No taka prawde te samochody najnowsze szystko obione na jedno kopyto jest. Wszystko jakies taakie delikatne i gowniono wygladajace. Przyklad now focus, megane itd. nielubie samohcodow ktore niemaja tylu a w tych konczy sie kolo koniec samochodu. I duzo teraz jest takich robionych. Zreszta to niesa juz te samohcody co byly kiedys. Tylko gowno w blyszczacym opakowaniu.

Ktoto slyszal ze kupujesz sobie bmw za 300tys niedojedziesz na czas na przeglad i samochod ci staje w szczerym polu paranoja jakas
  
 
Cytat:
2005-01-22 12:21:47, Bartek1112 pisze:
No taka prawde te samochody najnowsze szystko obione na jedno kopyto jest. Wszystko jakies taakie delikatne i gowniono wygladajace. Przyklad now focus, megane itd. nielubie samohcodow ktore niemaja tylu a w tych konczy sie kolo koniec samochodu. I duzo teraz jest takich robionych. Zreszta to niesa juz te samohcody co byly kiedys. Tylko gowno w blyszczacym opakowaniu. Ktoto slyszal ze kupujesz sobie bmw za 300tys niedojedziesz na czas na przeglad i samochod ci staje w szczerym polu paranoja jakas



ladne auto zawsze sie znajdzie... mi sie np 407 teraz podoba...
  
 
407 jest nie tylko ladna ale jest piekna... Dla mnie to bajka. W czarnym kolorku, chromowane dodatki silniczek najlepiej jakis w HDI i nic wiecej do szczescia mi nie potrzeba... No moze jakas ladna Pania na prawy fotel
  
 
a model 407 Coupe Silhouette widziales ??
  
 
Tylko slyszalem o tym ale nie widzialem
  
 
no to patrz:

ja sie w tym zakochalem...



  
 
mmm mniami... Pomarzyc fajna rzecz.
Ja bym mogl jezdzic taka407
  
 
za ta kase wybralbym jednak 156 GTA
  
 
Czerwona? Hmm ciekawa propozycja Gdybym mial te 30 tys ojro to naprawde mialbym problem na co sie zdecydowac... 407, Alfa 156, Mondeo st220 jakas uzywana (tzn ok dwuletnia) e-klasa i pare innych


[ wiadomość edytowana przez: focus86 dnia 2005-01-22 19:04:57 ]



[ wiadomość edytowana przez: focus86 dnia 2005-01-22 19:05:35 ]
  
 
A ja nawet nie wiem ile te auta kosztują...
Ale wybrałbym za tą kasę (a może mniejszą?) Hyundaia Coupe V6. O mniej więcej takiego, tylko mój wyglądałby nieco inaczej:





Powiecie, że jestem tendencyjny bo mam Hyundaia i chcę Hyundaia, ale w tych autkach naprawdę jest coś takiego, że jak się dosiądzie jednego to potem ma się ochotę na kolejnego i kolejnego... W stanach przeprowadzono analizę rynku, konkretnie chodziło o wierność marce ze strony klientów. Hyundai zajął 4. miejsce zaraz po Toyocie, Lexusie, Chevrolecie (o ile dobrze pamiętam)
  
 
Właśnie rzuciłem okiem na cennik... ceny zbliżone więc Hyu jest mój
Zresztą pewnie i tak z nikim z Was nie musiałbym się bić o niego...
  
 
Jezdzilem Pony i wcale takiej wielkiej ochoty na nastepnego nie mam
  
 
ze mna na pewno nie... ja jezdzilbym 190 Evo 2