Spoty POZNAN

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Niniejszym oglaszam spot LOB w sobote 29.01 o godzinie 12.00 na parkingu pod stadionem Lecha na ul.Bulgarskiej.

Wszystkich chetnych zapraszam

LOS MODERATORES : Prosze to podwiesic !!


[ wiadomość edytowana przez: DrA dnia 2005-11-21 00:54:04 ]
  
 
Jestem!!!

Trochę tam krótki pas jest...
  
 
LOB to LOB i nie ma to tamto

jesteśmy we trójkę

P.S.


ee, pas nie taki krótki, damy radę
  
 
Takim to dobrze a czlowiek biedny w tym dniu po raz n-ty bedzie mial poprawke poprawki egzaminu z badań operacyjnych Ale za to wszyscy obecni beda mieli okazje poznac kolege Geparda z tej gorszej, nieobliczalnej strony, ktora w mojej obecnosci jest nieco przygaszona
  
 
qrw... akurat sesje mam :-/

I'm out
  
 
witam

ciesze sie ze wkoncu cos bedzie w Poznaniu , na dziez dzisiejszy zgłaszam swoja obecnosc
  
 
Witam, wszystko wskazuje ze wlasnie bedzie ten moj pierwszy raz , jak jest cos w poznaniu trza sie stawic, Jak narazie rowniez mowie tak.
  
 
witam wzystkich, szkoda że nie robicie czegoś bliżej "mroźnej" północy to bym się pojawił, a tak sorki trochę za daleko a do roboty trzeba naginać, mimo to wsłołej zabawy wszystkim życzę

pozdro z Suwałek k27
  
 
witka
poznan troche daleko jak dla mnie
nie da rady egzamin w budzie jeszcze sie przypaletal niestety
milej zabwy wszystkim zycze
moze blizej sie spotkamy
pozdro
  
 

hmm Prowo będę po drodze chyba łapał "stopa" stane koło jakiegoś ograniczenia prędkości cobyś mnie nie przegapił
  
 
Ja też się postaram

nara Marek
  
 
DrA niech Cię drzwi ścisną

Nawet tego nie przemyślę - jadę do Szczyrku

Nie mogłeś wymyśleć...np. Warszawy przy okazji wyjazdu "służbowego"

Miłej zabawy !!
  
 
Cytat:
2005-01-18 20:29:05, Cleber pisze:
hmm Prowo będę po drodze chyba łapał "stopa" stane koło jakiegoś ograniczenia prędkości cobyś mnie nie przegapił



Rysiu, nie ma problem. Tylko że ja ruszam dzień wcześniej, żeby dobre miejsce zaklepać
  
 
Propozycje kusząca. Nie deklaruję na razie jednoznaczie, ale bliżej soboty "zobaczę co da się zrobić".

Cytat:
2005-01-19 10:10:11, Prowo pisze:
Rysiu, nie ma problem. Tylko że ja ruszam dzień wcześniej, żeby dobre miejsce zaklepać



Rozumiem, że chodzi o dobre miejsce w piątek wieczorem przy stoliku barowym z Dra. Ech, takim to dobrze.
  
 
Cytat:
Rozumiem, że chodzi o dobre miejsce w piątek wieczorem przy stoliku barowym z Dra



No BA

Cmy barowe
  
 
A cholera, w dzisiejszych czasach to już nic się nie ukryje...

Nie potwierdzam i nie zaprzeczam

A wogóle to ja na Targi...
  
 
Jakie targi? Może ja też powinienem... Najważaniejsza jest odpowiednia motywacja
  
 
Cytat:
2005-01-19 10:43:29, Prowo pisze:
A wogóle to ja na Targi...



ja też

a jakie są???
  
 
postaram sie być w końcu w Poznaniu sie studiuje.....ha (tylko ta sesja pieprzona @#$%w$@32)
  
 
Cytat:
2005-01-19 21:30:36, MEGA_3 pisze:
ja też a jakie są???



Hmm z tego co wiem,to sa Targi wedkarstwa "Na Ryby" ,ale jakos tydzien pozniej, no ale zawsze mozna jechac wczesniej coby sobie dobre miejsce przy sztucznym łowisku zajac i w spokoju zalac jakiegos robaka