Spoty POZNAN - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2005-01-19 21:30:36, MEGA_3 pisze:
ja też a jakie są???



Cytat:
2005-01-19 17:42:02, Kartos pisze:
Jakie targi? Może ja też powinienem... Najważaniejsza jest odpowiednia motywacja



No właśnie - czy to jest naprawdę ważne jakie są?
Akurat przypadkowo jest Budma, ale dobre i każde inne...
  
 
Witam! Na 99% będę , ale Poznań znam tylko z giełdy samochodowej , jakieś namiary na dojazd? Pozdrawiam
  
 
Witam
No to będzie okazyjja poznać eke. Mam nadzieję że nic się nie urodzi w tą sobotę i sie pojawię.

Misiorr mieszkam niedaleko wjazdu z Torunia (gniezna )
Daj znać na priv to Cię podholuję
  
 
Jeśli uda mnie sie wrócić z narcioszek w piątek to na pewno zawinę aby poznać osobiiście omomaniaków.
  
 
Witam Spotowców
znowu mnie wczesniej nie uprzedziliście a ja tak chciałem sie spotkać (a miałbym gdzie nocowac w Poznaniu mam rodzinę) ale akurat mam wyjazd i w tym czasie bede w Koln (Kolonii). Ale jakieś piwko za mnie wypijcie prosze abym szczesliwie wrócił...
pozdrawiam i zycze miłej zabawy
  
 
Cytat:
2005-01-20 08:28:24, Prowo pisze:
No właśnie - czy to jest naprawdę ważne jakie są? Akurat przypadkowo jest Budma, ale dobre i każde inne...


Chłopaki szkoda ze to jakieś 500km, tym bardziej że robota nie zając i ucieć może... Więc jedynie poproszę o odwiedzenie na "BUDMIE" naszego rodzimego (Nowy Sącz) stoiska "PHU WIŚNIOWSKI". Może ktoś z Was akurat bramę garażową potrzebuje albo inne fajne ogrodzenie????
Pozdro!
  
 
noo wielka szkoda ((( buuuuu...
tym bardziej ze jestem z poznania
niestety za pozno sie dowiedziałem a mam pilny wyjazd,
tak wiec teraz pewnie smigacie sobie po poznaiu a ja siedze w....łodzi

miłej zabawy i czekam na foty-tylko to mi zostało

pozdro
  
 
Juz po spocie, oczywiscie jak zwykle spocik byl udany choc dosyc zimno bylo fotki juz sa na naszym ftpie


pozdrawiam
  
 
A gdzie reszta fotek ??

Nie obijac sie Jak kto nie ma jak wstawic to do mnie mailem poprosze.
  
 
fotki od Geparda ze spotu w Poznaniu na naszej stronie

  
 
Witam! Pierwsze spotkanie i pozytywne wrażenia , dzięki dla Krzyśka "Kostekx20xev" za podholowanie na stadion i niezapomniane 200 km/h na highway'u . Fotki ,które zrobiłem prześlę dziś do DrA, bo do ftpa nie mam dostępu , a tak zupełnie przy okazji - czy możnaby zaktualizować listę klubową ? . Pozdrowienia z Torunia
  
 
Cos mi za szybko znikneliscie w lusterku na hajłeju

Fotki jak dostane pojawia sie na stronie LOB wiec wypatrywac
  
 
Bo małe lusterka masz Panie i słabA widoczność tego dnia była , nie licząć różnicy w przyśpieszeniu cirka 3-4 s .

[ wiadomość edytowana przez: misiorr dnia 2005-02-01 17:56:38 ]
  
 
Fotki misiorra.


PS. Nie chce mi sie linków robić

  
 
Missior to dobiłeś za mną do 2paczek?

Przez moment było miło
na przodzie mój "rozrusznik"
potem Twoje 2,5
i DrA z tyłu

aż tu nagle
wielokolorowy pocisk
i cały misterny plan w p......
  
 
No tak ja usłyszałem tylko huk kiedy Dra przekraczał barierę dźwięku , szkoda że nie było więcej miejsca , miałem jeszcze zapas mocy .
  
 
Kiedy wy byliście zajęci zabawą "w ściganki" , ja postanowiłem zająć się czymś poważniejszym, i popodgryzałem M5
(trochę krótko, bo..., eee... nie chcialo mi się dłużej tego ciągnąć )

PS. O, takie było: (tylko ciemne i bez znaczka)




[ wiadomość edytowana przez: Prowo dnia 2005-02-04 09:17:18 ]
  
 
To M5 to nasze lokalne

Tez je podgryzalem z podobnym skutkiem
Cytat:
nie chcialo mi się dłużej tego ciągnąć




Cytat:
usłyszałem tylko huk kiedy Dra przekraczał barierę dźwięku


Uslyszales odglos wydany przez pana w Fiacie 126p ktory postanowil zmienic pas a ja nie mialem szans na hamowanie wiec minalem go prawa strona
  
 
26.11 - sobota

Padlo haslo - knajpa.

Szczegoly pozniej - zalezy jak kameralnie bedzie taka knajpe wybierzemy.
  
 
obecny