Spoty POZNAN - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Śnieg stopniał,temperatura wrasta,nie pada,trawka zielona...... a w WIELKOPOLSCE LOB ŚPI ??????
  
 
Moze ktos z Wlkp. jest chetny na spot ?? Miejsce i czas do dogadania grill i kielbaski dowioze
  
 
Zawsze i wszedzie gotowy...na spot...najlepiej w niedziele...bo w sobote to roznie jakies weselicha czy inne takie....
  
 
No to jest już trzech chętnych

[ wiadomość edytowana przez: ElSebastiano dnia 2006-10-03 20:27:19 ]
  
 
  
 
czy nadal aktualny zlocik przy Leszku ?? Moze tak w niedziele 28.01

Chetnie wpadne!
  
 
Jakby coś działo się w Poznaniu to bym przyjechał chociasz popatrzeć na wasze cacka
  
 
Hmm... jakby coś miało być, też bym chętnie się pojawił choćby na chwilę pooglądać inne cacka
  
 
Gdybyście wykombinowali coś na jutro to z chęcią bym się zjawił pointegrować się z bracią wielkopolską.
  
 
Chłopaki, może chociaż jakieś spotkanko w knajpie zaproponujecie, jestem jeszcze do jutra w Poznaniu, więc browarka można obrócić.
  
 
dowiedziałem się,że w niedziele o 14 na stadionie jest spotkanie,prawda to ???
  
 
Cytat:
2007-10-20 14:50:23, MarekV6 pisze:
dowiedziałem się,że w niedziele o 14 na stadionie jest spotkanie,prawda to ???



a było ,było
następnym razem trzeba się lepiej dogadać.
  
 
fajno że daliście znać
  
 
Panowie poczekamy az troszke sniegu spadnie.. stadion lecha odpada bo slyszalem ze juz albo wkrotce maja go po czesci oplotowac i niestety nie bedzie tam zbyt wiele miejsca.. trzeba znalezc inne lokum na spotkanko.. np parkin przy M1 lub Carefurze na franowie.. nic innego mi do glowy nie przychodzi.. sadze ze jakos w grudniu moznaby sie spotkac np 08.12.2007 ktos bylby chetny??
  
 
Ja z miłą chęcią w końcu poznam klubowiczów z Poznania - niech skrytykują moją Omę Muszę jeszcze zaprawki porobić przed zimą...
  
 
Ja dopiero na święta będę w PL
  
 
no koledzy.. to kiedy jakis maly spocik w Poznaniu? moze jakos poczatek stycznia?? co wy na to?
  
 
Czy jest planowane jakieś spotkanie LOB Wlkp. ?