Grafika LOB - ankieta

Ankieta: Nowa Grafika LOB - podoba się czy nie?
zostawić nowy facelifting
przywrócić starą wersję
wisi mi to
inne propozycje?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Pod znanym wszystkim adresem macie nową szatę graficzną ( na razie pierwszej strony ) główne linki działają do starych podstron.

zaprawszam do ankiety podoba sie i dalej działać w tym kierunku czy wyluzować i dać stara karoserię ???

pzdr
  
 
Odpowiedź nie wprost. Najważniejsza jest zawartość merytoryczna strony i żeby wszystko działało. Fajnie, że chce Ci się coś robić i że jest taka strona, natomiast jej strona graficzna nie ma dla mnie większego znaczenia.
  
 
Popieram przedmówcę, nie znosze przerostu formy nad treścią, apropos treści, jest jej coraz więcej, może by się pokusić o "uzbrojenie" strony w PHP i "osadzenie" na MySQL, mogę udostępnić odpowiednie środki, możnaby forum oprzeć na własnej bazie.
  
 
Nie zgazam się z tezą, że forma nie ma znaczenia. Im więcej treści tym ważniejsza jest forma z uwagi na czytelność strony i wygodę poruszania się. Jest wiele ciekawych stron gdzie niechętnie zaglądam z uwagi na bałagan i szukanie informacji "po omacku".

Jestem za nową szatą graficzną.

Sugeruję położenie max nacisku na czytelność strony i jej "przyjazność" dla różnych rozdzielczości ekranu. Ja np. pracuję w 800x600 i kocham strony, które w całości mieszczą się w szerokości ekranu jak np. niniejsze forum. Strona urg.prv.pl niestety nie mieści się i muszę przewijać ją w poziomie o ok. 5-7 cm.

Popieram Gomalla z pomysłem PHP + MySQL jeśli strona ma być dynamiczna, uzupełniana codziennie lub częściej. Ale jeśli nie masz dużo czasu i przewidujesz aktualizację raz na kilka dni lub tygodni, to wystarczy zwykły html + ew. jakieś ciekawe skrypty Java lub dhtml, których sporo można znaleźć np. na http://www.dhtml.helion.pl/

Ogólnie strona poszła w bdb. kierunku. Tak trzymaj!
  
 
Haj !!

Sluze pomoca!! Zatrudniam grafika i webmastera. Wiec w razie czego no problem.

Moze tak stronke do mnie na serwer przeniesc ??

Moze cos takiego jak podstrony z furkami Emerytow uuupss... Weteranow zamiescic ( zdjecia i opis ) ??
  
 
Witam !!

Ogólnie jestem za zmianami na lepsze pod względem jakościowym a takie nastąpiły. W związku z powyższym popieram i jestem ZA. Podoba mi się!!!!

Pozdrawiam
gieROY
  
 
wszystko idzie w dobrą stronę kolory zdecydowanie przyjazne dla oka, estetycznie, czysto, czytelnie....oby tak dalej, kierunek odpowiedni - podoba mi się

Pozdrawiam i życzę wytrwałości w dalszej obróbce
  
 
witam,

no ładnie, ładnie... czarno Jacek, a może by tak zestroić to jakoś z moim projektem? (główna...) tylko jeden jest problem... ja operuje narazie tylko w html'u... a z tego co widze to zalatuje mi ostro javą
pozdr.