Znaleźć i zapier**lić

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
>> TA ZNIEWAGA KRWI WYMAGA << żeby klasyka w taki sposób... Przod i tył od MR'a jeszcze można zrozumieć, bo oryginał trudno zdobyć, ale to jest qrwa przegięcie .
  
 
o jezu.....to tylko kanciak .....duzo takich.widzialem gorsze.....a cena mnie rozwalila na lopatki 12 tys za tjuning show madafaka ....
  
 
Aaaaaa...to ten co ma 10 mln kłów
Masakra...Ale lepszy taki niż z BAD LOOKIEM i siatexem i plastixem...ale cene koleś sobie z dupy wyjął...za 3000 to można sie zastanawiać...ale tak
  
 
e tam , prawie fajny przód ma klasykowy , przynajmniej pozycje , atrapa chyba też tylko albo pomalowana , albo z przejściówki . gdzyby nie te kły i ufo look , to autko do odratowania .lekki brak dobrego smaku i umiaru przy nie których przeróbkach ...widywałem gorsze
  
 
az zal sie ludzi robi... jak to zobaczyłem to myslalem ze spadne z krzesła... ale co poradzic Z buractwa i kretynizmu świata nie wyleczy Chociaz przydałby sie gosciowi taki lisc wychowawczy A najlepiej to udupic odrazu za głupote!!!
  
 
Jasne, ze da rade uratować i to nawet łatwiej niż przy wiekszości zeMeRowanych ale qrwa ten "atak kł(on)ów", ufo czy drążek od biegów to...
  
 
Race było - dałem w starym sprzedam kupie zamienie.

no ale to tuning wiec sam widzisz i jeszcze klasyk
  
 
Dobry kredens.Na złomie stoi na kupce poldofon z tylnim pasem od beemy kwadrata fajnie wygląda,wczoraj go oblukałem.
  
 
Denna przeróbka, ale nie ma się co burzyć, każdy robi tuningi takie jak ma mózg ... ten facet ma chyba jakiś skarlały mózg.
  
 
wygląda jak jaki.ś STARTREK CZY COS!
i cena też jakaś kosmiczna!!!
szkoda słów