Może juz czas.... (3 ogólnopolski zlot Lada Klub Polska ! ) - Strona 10

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
spoko, Tatusiowie!
dzieciaki czasem maja lepsza kondycje od nas (chyba dlatego, ze mniej pija). We wrzesniu to tak chyna do 1 byl max, nie? Nie pamietam....

Jaka orkiestra???
 
 
Cytat:
2003-03-12 09:09:19, Anonymous pisze:
spoko, Tatusiowie!
dzieciaki czasem maja lepsza kondycje od nas (chyba dlatego, ze mniej pija). We wrzesniu to tak chyna do 1 byl max, nie? Nie pamietam....

Jaka orkiestra???



sorki, ten anonim to ja, adasco. zapomnialem sie podpisac, a posta przeedytowac nie moge:(
 
 
A CZY NIE ZAPISANI NA LIŚCIE UCZESTNIKÓW BĘDĄ MOGLI W DRODZE WYJĄTKU BYĆ WPUSZCZENI NA ZLOT. PRACUJĘ NAD MOJĄ "SZYJĄ" W TEMACIE WYJAZDU DO SULEJOWA, ALE NIE JEST ŁATWO (A BO DZIECI, A CO ONA BĘDZIE TAM ROBIĆ, A CZY CI TO POTRZEBNE, ACZY WARUNKI DOBRE, ITP.). DLATEGO NIE ZAPISUJĘ SIĘ NA LISTĘ, BO MOŻE SIĘ OKAZAĆ, ŻE WYPUSZCZĘ SIĘ SAM W OSTATNIEJ CHWILI.

W SUMIE TO NIE WIEM CO LEPSZE: ZAPISAĆ SIĘ I W RAZIE NIESPRZYJAJĄCYCH OKOLICZNOŚCI NIE PRZYJECHAĆ, CZY NIE ZAPISYWAĆ SIĘ I W RAZIE CZEGO PRZYJECHAĆ.

POZDRO...
  
 
SZYJA jest integralną częścią Klubowicza więc problemów nie będzie... wręcz przeciwnie, gorąco zapraszamy!!




ps. SYVO, PRZESTAŃ KRZYCZEĆ!!! wszyscy Cię słyszymy.
  
 
Dokładnie,proszę nic pisać z właczonym Capsem.
Pozatym u mnie tez może wyskoczyc ze przyjadę bez zapowiedzi i sie zdecyduje na dzien lub dwa przed.Myślę ze miejsc nie zabraknie,bo to w koncu nie sezon turystyczny:)
  
 
Sorki za "CAPSA" . "Szyja" generalnie jest zintegrowana , tylko w ŁADnYm obszarze trochę gorzej z integracją. Fajnie jest wsiąść i zajechać gdzie się chce, ale jak trzeba coś podłubać przy ładnej to zaraz jest .
  
 
Czyli mogę, jakby co, wpaść bez zapowiedzi i wymaganych na dzień dzisiejszy deklaracji???
  
 
prawdę mówiac taka deklaracja przydałaby się, ponieważ chodzi o zarezerewowanie noclegu. Z drugiej strony z dwoma osbami więcej nie powinno byc kłopotu, zawsze się pomieścimy.

btw. zachowaj się jak głowa i prześlij do szyi newsa, żeby (się) nie kręciła i że w kwietniu jedziecie na zlot
  
 
Ostatecznie mogę się przekimać w ładnej. A propos kimania, to czy w 2107 rozkładają się przednie siedzenia???

P.S. Dobre z tym newsem do szyi !!!

NIECH MOC ŁAD BĘDZIE Z WAMI ! ! !

[ wiadomość edytowana przez: syvo dnia 2003-03-12 15:20:11 ]
  
 
No pewnie, ze sie rozkladaja!!! Ja juz spalem w Ładnej nieraz. Probowalem kimac na przednich siedzeniach jak i na tylnej kanapce. Chyba wygodniej jest z tylu, ale jak sie nocuje w wiecej niz 1 osobe jest juz ciezko z tylu, bo jak sie rozozy siedzenia to troszke zajmuja miejsca.

No i ja musialem odlaczec akuulator, bo mnie do pasji doprowadzal zegarek, ktory notabene od nowosci jest felerny i sie spieszy, a obecnie raz chodzi a raz nie. Pozatym docenilem miekkosc foteli.
  
 
Z tym, że jak wyczytałem w 2107 nie da się całkowicie rozłożyć foteli.
AHA - I PONAWIAM PYTANIE: CZY MOGĘ POROZSYŁAĆ ZAWIADOMIENIA O ZLOCIE DO NIEAKTYWNYCH KLUBOWICZÓW?

Łada - najlepsza z najgorszych.
Łado - wróć na polskie drogi!

[ wiadomość edytowana przez: mily_byd dnia 2003-03-12 19:05:30 ]
  
 
no jasne Miły, a czemu nie? Ślij...
  
 
Miły jesli to zrobisz- będziesz naprawdę WIELKI:), a ja będę Ci niezmiernire wdzieczny:)
To straszna robota , ale niezmiernie ważna, równiez ze wzgledu na to,ze pozwoli nam w miarę precycyjnie "zweryfikowac " liste klubowiczów.
Syvo! Zamiast na mial odpisuje Ci tutaj: Możesz spokojnie przyjechac z dziećmi- myślę,ze osób , które maja podobne wątpliwości w tym wzgledzie co ty jest wiecej.Zapewniam wiec wszystkich,ze postaramy sie zorganizowac nasze wieczorne ognisko i zabawę w świetlicy tak aby mogły w niej uczestniczyć również Wasze pociechy:)
paweł
 
 
co oznacza że oprócz półlitrówek, będą także ćwiartki i setki...
  
 
I piećdziesiątki
 
 
A więc za chwilkę wysyłam. Miałem już zaiwadomienie gotowe. Czekałem na odpowiedź. Ale ta robota faktycznie była straszna:)
  
 
Miły - nie bedę nic wiecej mówił- ale naprawdę DZIEKUJEMY CI BARDZO!
 
 
a mam jedno pytanie: czy jest juz rozwiazana sprawa przyjazdu Milego na zlot?
kto go przywiezie?
Mily, wiesz juz, czy bedziesz????
bo jesli jakos dotrzesz do Lodzi, to dalej mozemy Cie zabrac. Nawet jak przyjedziesz dzien wczesniej, to nie ma problemu, kimanie masz zapewnione - u mnie w razie co.
ale trzeba by juz zaczac cos ustalac, bo kolejnego zlotu bez Milego sobie nie wyobrazam!
adasco
 
 
teoretycznie Gdańsk powinien do Sulejowa jechać przez Bydgoszcz, a nie przez W-wę... więc może koledzy z 3miasta go zabiorą
  
 
Przez Bydgosżćz to może nie , ale na pewno przez Toruń będzie najbliżej . A zTorunia do bydgoszczy nie jest daleko. Ale pamietajmy o tym,ze Miły musi miec pozwolenie od rodziców na to żeby z nami sie spotkac bez takej informacji z jego strony(albo ze strony rodziców) nie bedziemy Miłego narażac na nieprzyjemności. Miły jeśli mozesz apytaj rodziców czy ewentualnie wyrażą zgode na Twój przyjazd. Musi byc tez naszej strny deklaracja,ze go dostarczymy tam i z powrotem bez przygód
Paweł