Może juz czas.... (3 ogólnopolski zlot Lada Klub Polska ! ) - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
zapowiada się nieźle... jeszcze trochę, a właśny ośrodek na zloty będziemy mieli... i do tego plac na zawołanie
  
 
Witam.
Ja na stówę się biorę, chyba że mi egzaminy wyskoczą. Myślę że koledzy z Krakowa na mnie poczekają w Krakowie?
Pozdrawiam Michał.
  
 
Jasne że poczekamy -i nie tylko na Ciebie tylko na każdego z okolicy kto zechce jechać z nami - myślę ze będzie nas parę ładnych autek bo dołączą się do nas w Krakowie również węgrzy
Wczoraj ojciec dostał mejla od prezesa węgierskiego Łady Klubu że "a few of us are very much interested in your "springtime" meeting"
  
 
Gdybym miał nie jechać (odpukać) to dam znać.
  
 
nie bierzemy pod uwage takiej mozliwości...
  
 
Dzięki Góral.
Ps. co do wycieraczek na światła, o których wspominałeś Pawłowi to czy to chodzi o moje? - bo jeśli tak to u mnie leżą w garażu bezużyteczne.
Pozdrowienia z południa.
  
 
pewnie o twoje, ale zapraszam na chat...
  
 
Cytat:
2003-02-08 23:00:25, Góral pisze:
pewnie o twoje, ale zapraszam na chat...


Ja jade na 100-we. Żeby pogoda tylko nam dopisała. No czuje że sporą grupką pojedziemy z kierunku Krakowa.
  
 
no naj pozbieracie się z kolejnych miasteczek, to faktycznie siła was będzie
  
 
Gooral,

Wawka też będzie w sile jechała. Parę-kilka autek będzie. Może poczekamy na Białystok i rejony, jak będą chcieli z nami jechać. Pomorze to chyba trochę inną trasą pojedzie.
  
 
Trojmiasto sie nie odzywa wiec czerwona łada bezie jechala chyba sama((
  
 
Ostatnio jak czekaliśmy na Whitestok, to oni i tak pojechali w przeciwną sronę...
ale czemu nie.
a Pomorze może przez Łódź, albo i przez W-wę.
  
 
na 100% przez Łódź.
  
 
a jak sobie Marysia zażyczy
  
 
Ja przepraszam Cie bardzo Czlowieku z Gor, ale ja w Jankach bylem autem z 2 razy w zyciu i zakrecilem sie na tym mini rondzie wtedy, zanim sie zorientowalem, to Ty juz prules swoim MPi z cala reszta daleko

Mogliscie spojrzec chociaz we wsteczne
  
 
soop,

a po co Ty jeździłeś przez jakieś rondo w Jankach ???

Jeśli wiem o które rondo chodzi, to nad nim jest wiadukt (którym powinieneś jechać ).

  
 
On się kręcił jak .... po gaciach na rondzie na parkingu przy ikei...
ja patrzyłem w lustro, ale Kacper mnie uspokoił że macie wycieczkę krajoznawczą.
  
 
kurcze, tam trzeba było ustąpic pierwszenstwa,a jako że kierowcy w Białysmtoku są kulturalni( nie ujmując nic kierowcom z stolicy)grzecznie czekalismy na swoją kolej wjazdu na owe rondo.Niestety koledzy z wawy sobie pojechali bo akurat nic nie jechało a my czekalismy az nam wszyscy z horyzontu zniknęli i sie zgublismy.Na szczescie dojechalismy bez wiekszych przygód
  
 
Mam nadzieję, że Bydzia leży komuś na trasię do Łodzi
  
 
No to widzę, że się coś ruszyło, Paweł a w temacie tego parkingu koło boiska to niewiem czy pamiętasz ale bratem tego gościa z Dresso jest właściciel tego ośrodga co to mieliśmy zarezerwowany dla nas a potem wyszła lipa. Ten parking to ten po który jeździliśmy. Ja w tym tygodniu mam pare kursów do Częstochowy i Kielc więc podjade do Piotrkowa bo z tego co wiem jest tam lotnisko, które jest wynajmowane na różne zloty. Jest tam bardzo dużo miejsca. Nie wiem tylko ile to kosztuje. Chyba, że już coś załatwiłeś to daj znać, jak nie to ja się rozglądne w temacie tego lotniska.

[ wiadomość edytowana przez: Bartek-Lodz dnia 2003-02-10 14:33:58 ]