[125p] Białe lampy (klosze)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Zastanawiam się czy są dostępne w sprzedaży albo białe albo czarne klosze tylnych lamp do 125-ki
 
 
Hmmm 125-tka. Sam wiesz, jak ciężko jest z gratami do Poldka, a co dopiero do Fiata. Myślę, że jeśli nawet znajdziesz coś to w cenie a'la kosmos. Proponuję samodzielnie przyciemnić klosze. Zdjąć, poczyścić, odtłuścić i delikatnie 2 razy sprayem. Będzie też ładnie, bez problemu, a co najważniejsze bardzo tanio
  
 
Jak zwykle muszę się z Tobą zgodzić Majchal
  
 
Przyciemnianie mnie osobiscie nie bawi, ale zastanawiam, sie jak zintegrować w PF125p MR światla cofania i p.mgielne z głównymi. Chciałbym zostawić oryginalne klosze, lub ewentualnie wrócić do tych starszych pionowych. Myślę już nad tym dość długo i nie mogę znaleźć zadowalającego rozwiązania. Zamiana kloszy na inne np. ze starego VW Polo lub Warturga 1.3 (fuj!) mnie nie bawi.. Mieliście kiedyś jakieś pomysły w tej sprawie?

Dax
  
 
Co myślicie o przeróbce przednich lamp zespolonych
(migacz-pozycyjne ) na białe w 125.
Można by zastąpić pomarańczowe szkło migacza szkłem
od pozycyjnego z przeciwnej strony i włożyć pomarańczową żarówę.
Niestety pozostaje kilka problemów m.in. z różnicą wysokości, mocowaniem itp.
Czy ktoś już to robił ?
Jakieś sugestie?
  
 
Dax jeśli chodzi Ci o integrację to idelnie pasują tylne lampy od Łady 2107. Są podobne do fiatowski i maja to zespolone
  
 
Panowie wracając do przyciemniania lamp sprayem, dwie warstwy to za dużo (przerabiałem ten temat) nie będą widoczne światła (jedna warstwa wystarczy).
  
 
Cytat:
2002-05-24 11:46:27, hall pisze:
Co myślicie o przeróbce przednich lamp zespolonych
(migacz-pozycyjne ) na białe w 125.
[/ciach]
Czy ktoś już to robił ?
Jakieś sugestie?



Tak ktos już to kiedyś robił - widziałem zdjęcie takiego fiata z białymi postój-kierunkami (granatowy metalik, spojler pod zderz z przodu, poszerzane felgi stalowe) w jakiejś gazecie. Ale niestety nie było wzmianki jak gość to zrobił.

Dax
  
 
Czesc wam wszystkim slyszlem ze sie pojawily biale klosze na tylne i przednie lampy do Kanta nie wiecie przypadkiem jaka jest ichccena i gdzie je mozna zakupic.Bede dozgonnie wdzieczny za informacje
  
 
150zl tył i przód tez sie na nie czailem ale chyba wole orginal co najwyrzej mazne kierunki na czerwono!NARA
  
 
a ja widziałem na www.blampy.prv.pl za 100pln tył
  
 
chyba coś nie tak bo tam jest info że za komplet z żarówkami to kosz 180 zł.
  
 
sorry, że nie dopisałem, ale chodziło mi o tylnie lampy do DF, nie wnikałem w dokładnie treść, bo bardziej mnie interesują lampy do poldera które i tak są tańsze niż w dziale warto wiedzieć

Ale mogły by być jeszcze tańsze. Białe kierunkowskazy boczne do poloneza tu kosztują 40 pln, a na Słomczynie 14pln. Ciekawe ile by kosztowały tylnie lampy na giełdzie jak by były????
  
 
Na Allegro są za 100PLN - przó i tył.

pozdrawiam

  
 
Cytat:
2002-10-02 10:06:04, Mariuszek pisze:
Na Allegro są za 100PLN - przó i tył.

pozdrawiam


Hmmm.....wiesz na allegro mozesz dostac zwykle lampy za ktore zaplacisz 100zł

--------------
www.fiat-furious.prv.pl
...::FiAt & FuRiOuS::...
  
 
Ja sie dowiadywalem u znajomego w sklepie, Tył - 100 , przód 60
(żarówki w cenie).Nie mial bocznych kierunków, ale bodajrze ok.40zł
  
 
ja na allegro za tylne klosze do PF125p dalem 30zł tyle ze bez zarowek

Pozdrawiam, Samael
  
 
Znam miejsce gdzie tylne do CARO są po 180 zł kpl+żarówki. Ktoś widział taniej? Np giełda?
  
 
Cytat:
2002-10-03 13:29:52, OLO pisze:
Znam miejsce gdzie tylne do CARO są po 180 zł kpl+żarówki. Ktoś widział taniej? Np giełda?



Oluś zobacz Tutaj
  
 
Chcialbym odkupić same białe kierunki tylne do DF. Może komuś potrzebne są tylko białe klosze na lampy a kierunki normal (np. do pomarańczowego DF). Ew. mogę się złożyć po 1/2 na nowe...