[125p] Białe lampy (klosze) - Strona 6

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Chawildupy
ta subtelna róznica o której była mowa - to jak widać, po prostu atrapa stalowa i chromowane ramki kierunków - co z ciemnym lakierem rzeczywiście ładnie współgra

a propos glin - fakt białe klosze do kanta nie mają homologacji (patrz: brak jakiejkolwiek wytłoczonej identyfikacji, ja przynajmniej takie zakupiłem), ale - wg. przepisów kierunek ma swiecic na pomaranczowo - czyli z odpowiednimi zarówkami - ok
....zresztą jak sie bedą chcieli czegoś czepić to, to znajdą
  
 
nie no zderzaki to przez dlugi czas zostana na miejscu. Jutro chce zalozyc biale klosze z tylu ale nie wiem czy daleko zajade z takim wynalazkiem... Wiem ze policja lubi sprawdzac stare samochody no ale chcialem zapytac czy wy macie jakies problemy z tymi lampami i policja. Wiekszosc fiatow ma lampy czerwono-biale a ja chce zrobic tak jak ma Spajk bo uwazam ze to lepiej wyglada przy czerwonym fiaciku.... A na przegladach fajnie jest?? Spajk to chyba po znajomosci musi robic hehehe
  
 
Ja mam we fiacie biale lampy z tylu i z przodu i jeszcze nikt sie nie czepial.
A czy na przegladzie sie czepiaja to nie wiem
  
 
fiacior ale masz cale biale z tylu czy tylko kierunki??? Dlugo juz tak jezdzisz??? jechal za toba jakis radiowoz ostatnio??? Kurcze no napallilem sie na cale biale ehhehe
  
 
ja miałem u siebie białe kierunki z tyłu i czerwone na dole, chwile pojeździłem no i sie wkońcu sie doczepili. Pod groźbą zabrania dowodu musiałem je ściągnąć ale zastanawia mnie to że gośćie jeżdżą po mieście z czarnymi lampami gdzie nie widać czy żarówka świeci i sie do nich nie dowalą i jeszcze jedno śmiga u mnie w mieście poldek z białymi lampami no i nie widze żeby je ściongnął w dodatku świeci mu prawie na biało i ma białe odblaski z tyłu których tam mieć chyba nie wolno. O ale sie rozpisałem to tyle odemnie.
  
 
A najprościej, to chyba wozić w bagażniku normalne klosze
Czyż to nie dobry pomysł???
Zabierają niewiele miejsca, a wymiana w kancie, to normalnie jakieś 2 minuty w skrajnym przypadku
Pozdrawiam
  
 
ja już do tylnych białych nie wróce (chyba ) ale przednie nie ściągałem i nic sie nie dzieje DZIWNE!!!!
  
 
Cytat:
2005-04-08 20:02:43, adams4lta pisze:
fiacior ale masz cale biale z tylu czy tylko kierunki??? Dlugo juz tak jezdzisz??? jechal za toba jakis radiowoz ostatnio??? Kurcze no napallilem sie na cale biale ehhehe



Mam bialy kierunek i pozycje.

  
 
hmmmmmmm w fiatach jest o tyle lepiej niz w polonezach ze mozna sobie czerwony odblask przykrecic.... W sumie bede wozil oryginalne lampy w kufrze. Z tego co wiem to policja nie moze zabrac dowodu jezeli kierowca usunie to do czego sie przyczepi pies. Jak masz przyciemnione szyby to zrywasz folie i masz dowod w kieszeni, jak biale lampy to zakldasz te z bagaznika.... proste nie?? hhe
  
 
Cytat:
2005-04-08 20:30:44, Wujek-Kajtek pisze:
A najprościej, to chyba wozić w bagażniku normalne klosze Czyż to nie dobry pomysł??? Zabierają niewiele miejsca, a wymiana w kancie, to normalnie jakieś 2 minuty w skrajnym przypadku Pozdrawiam



To w takim razie ja w poldku i we fiacie w bagazniku powiniennem wozic na wymiane komplet lamp, jasnych szyb, waskich kol i moze jeszcze caly seryjny wydech , albo najlepiej to chyba wogole nic nie robic w samochodzie
  
 
aha i jeszcze jak ktos ma silnik 2.0 nie wbity w dowod to niech wozi ze soba stary np 1,5 na tylnym siedzeniu
  
 
Cytat:
2005-04-08 18:09:11, PG pisze:
etam rajs jakto nie dysponujesz??(...)


O, dzienx - teraz moge je zestawić i mieć bezpośrednie porównanie



SKRABER, a bezkłowe klasykowe zderzaki i szersze kapcie to niby nic nie wnoszą? .


Cytat:
2005-04-08 20:38:26, fiacior125 pisze:
Mam bialy kierunek i pozycje.


A stop nie?

  
 
Mam pytanko. Przeglądając forum widziałem pare fiatów z białymi migaczami z przodu. Skąd to bierzecie albo jak robicie?
  
 
Witam
Jakaś firma to robiła, bodajże w Bydgoszczy, na zamówienie chyba.


[ wiadomość edytowana przez: jacek_s dnia 2005-06-30 17:00:51 ]
  
 
Pewnie z ALLEGRO
  
 
ja ostatnio nabylem caly kaplecik od gremlina a on wspominal cos o alegro choc ostatnio cos znikly mi z oczu ale super to wyglada moj fiat zyskal na wygladzie 2000% ( jak dlamnie oczywiscie))) )
  
 
To sie chyba troche spóźniłem Zobaczymy.
  
 
za pozno sie urodziles, hehe!
  
 
Kutwa Jakkolwiek nigdy za duży fiatami nie przepadałem, to taki jak ten niebieski kolegi PG, z taką klasykowa atrapą i białymi kloszami z chromowaną obwódką, dodatkowo z motorkiem 105TC śni mi się od jakiegoś czasu po nocach. Ale do cholerci za dużo tych aut już bym miał. Ehh...
Czy to się da jeszcze leczyć? Czy to już tak beznadziejny przypadek, że na takich już tylko kula w łeb?
  
 
Cytat:
2005-06-30 23:14:04, Mrozek pisze:
(ciach) Czy to już tak beznadziejny przypadek, że na takich już tylko kula w łeb?


Na głowę już za późno, pozostaje się leczyć na nogi ale na pocieszenie powiem tobie że mam to samo, i z tego co wiem to wielu jeszcze kolegów tak ma - jak to napisał Momik, powinni nas zamknąć z zakładzie ...