"kampania wyborcza"KOLIBER

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
W związku z wyborami do rady LKP dobrze byłoby aby koledzy mieli możliwość zadania mi pytań dotyczących moich planów na dziłalność w klubie.Czekam na pytania i ewentualne sugestie spraw ważnych dla klubowiczów.
  
 
Rejestracja Klubu czy nadal stan nieokreślonej właściwości?
  
 
Ja też mam pytanie - jesli już "przejmiecie" klub i zarejestrujecie - jakiego rodzaju działanośc zamierzacie prowadzić?
Bo czesciowo mozna się tego domyslać, czesciowo wiem to od Górala, z którym na ten temat rozmawialismy przy okazji zmainy serwera.
Paweł
  
 
co do tematu rejestracji,uważam,że w obecnej sytuacji nie jest ona konieczna.O ile uda się nam znaleść sponsora,który wzamian za raklamę itp będzie skłonny przekazać klubowi jakieś pieniądze,to najlepiej będzie jeśli ufunduje on nagrody na zlot,czy załatwi koszulki.Do tego rejestracja nie jest nam potrzebna.Oficjałne zarejestrowanie stowarzyszenia wiąże się z koniecznością ustalenia składek członkowskich,których wysokość zacznie budzić różne niepotrzebne emocje,a sposób wydatkowania pieniędzy niezdrowe podejrzenia.O ile temat rejestracji będzie powracał proponuję przeprowadzenie ankiety po dokładnym przedstawieniu wszystkich argumentów za i przeciw.
  
 
witam Pawle,nie wiem co rozumiesz poprzez "przejmiecie"nie nam zamiaru włączać się do wewnątrzklubowych rozgrywek.jak pewnie zauważyłeś dotychczas starałem się zachować obiektywizm i szanowć prawo każdego do własnej opińji i mam nadzieję,żę uda mi się to nadal.
  
 
Cytat:
2005-01-25 16:26:38, Koliber_111 pisze:
witam Pawle,nie wiem co rozumiesz poprzez "przejmiecie"nie nam zamiaru włączać się do wewnątrzklubowych rozgrywek.jak pewnie zauważyłeś dotychczas starałem się zachować obiektywizm i szanowć prawo każdego do własnej opińji i mam nadzieję,żę uda mi się to nadal.



Dobry radny to jednak nie tylko "szanowanie opinii" i unikanie "wewnątrzklubowych rozgrywek"....Chyba przede wszystkim trzeba ludzi z pomysłem i siłą by te pomysły realizować. Więc najpierw Koliber przedstaw proszę program, żeby było o czym gadać....
  
 
co chciałbym zrobić jako radny w skrócie napisałem w zgłoszeniu.chciałbym zająć się organizacją spotkań i innych form wspólneg spędzenia wolnego czasu(może mały RAJD LADY)co do tematu rejestracji moją opińję już znasz.mam nadzieję,że uda się pozyskać sponsorów dla klubu,oraz projektu rajd łady,ale da się to zrobić bez rejestracji
  
 
Jako kontrkandydat musze obiektywnie przyznac, ze program kolegi jest ciekawy Ja tez oczywiscie czekam na wszelkie sugestie - mozna mailem, na GG, wiadomoscia na priv. Nie bede zakladal nowego watku zeby nie mnozyc podobnych watkow. Moj program dostepny w watku zawierajacym wpisy kandydatow - zachecam do przeczytania i dyskusji - jesli pojawi sie taka potrzeba, wowczas zaloze odpowedni watek
Pozdrawiam i zachecam do obiektywnego glosowania !
  
 
Cytat:
2005-01-25 14:37:05, Pawel_66 pisze:
Ja też mam pytanie - jesli już "przejmiecie" klub i zarejestrujecie - jakiego rodzaju działanośc zamierzacie prowadzić? Bo czesciowo mozna się tego domyslać, czesciowo wiem to od Górala, z którym na ten temat rozmawialismy przy okazji zmainy serwera. Paweł



ja tylko chciałem nadmienić że to co mówiłem przez telefon, to jedna z możliwości unormowania naszej działalności. Jak pamiętasz Pawełku, mówiłem również wtedy o przeciwskazanach i problemach jakie możemy napotkać. musimy mieć pewność że zawiążemy grupę która poważnie myśłi o działalności stowarzyszenia, z wszelkimi tego obowiązkami typu: księgowość, rozliczenia. itd...
problemem jest również to że łada nie jest marką "popularną", gdzie pomaganie klubowi przez dilera jest dobrze widziane. jaką mamy sytuację, każdy widzi. nawet przy okazji serwera nie otrzymujemy takiej pomocy od importera, jakiej byśmy się spodziewali... dlatego rejestracja to dla mnie wciąż przyszłość. ale przyszłość o której należy rozmawiać.
ale to tak na marginesie. sorry za OT.

ja jużnie będę KOlibrowi zaśmiecał wątku i przeszkadzał w "kampanii"
  
 
Moje pytanie jest włąsnie związane z kampanią wyborczą
Wiem ,że bylibyście w stanie dużo zrobić wspólnie z Kolibrem - dlatego pytam. Na pewno rejestracja klubu przyniosła by wiele niespodzianek - z jednej strony miłych , ale i też pewnie niemiłych.
No i niestety - jesli miało by to się wiązać z działalnością gosp.- to również z obowiązkami.
Trzeba ię więc powaznie zastanowić - choć z rozmowy telefonicznnej z Kolibrem , wiem ,że nie jest tego rowziązania zwolennikie
Pozdr
paweł
  
 
tak jak już pisałem pozyskanie sponsora "strategicznego"pozostaje narazie w strefie mażeń(nało realnych).jedyna szansa jaką widzę to próba pozyskania sponsora na konkretną imprezę(np.rajd łady)z poza grona firm związanych z marką.Z tego co się orientuję,a pracowałem kilka lat w marketimgu,wiele firm sponsoruje niewielkimi kwotami różnego rodzaju imprezy przy okazji kyórych może żrogić trochę reklamy.my na przykład dostarczaliśmy napoje na imprezy sportowe ,w zamian za możliwość umieszczenia banerów.podobne praktyki stosuje między innymi OKOCIM i kilka innych firm z grupy FMCG.podobnie ERA wykorzystuje każdą okazję do promocji HEYAH.arunkiem koniecznym,dla uzyskania czegokolwiek jest ciekawy program i widowiskowość imprezy mogąca przyciągmąć zainteresowaną publiczność.oznacza to,że część zlotu musiałaby obbywać się w miejscu bardziej uczęszczanym przez ludzi i dającym możliwość jakijś reklamy i promocji produktów sponsora.ale może warto czasami postać kilka godzin "na wystawie" i pić darmowe zimne piwo z beczki
  
 
A jak tam Twój rosyjski?
Uważam, że znajomość tego języka może być bardzo potrzebna w dalszej pełnej sukcesów działalności Klubu...
  
 
Impreza?
Moze jakiś kjs w którym tylko łady mogą jeździć?
Podział:
-klasyki
-fwd
-nivy
Fajnie by było.
  
 
a ja zycze powodzenia i wygranej

pozdro
  
 
co do rosyjskiego to odpowimw prosty sposób:moja żona pochodzi z Białorusi i razem z nią tłumaczyliśmy Miłemu rosyjskie materiały na stronę klubową.co do KJS możemy pomyśleć,ale z góralem myślimy o załatwieniu na parę godzin toru Słomczyn.trzeba będzie ustawić kilka szykan zwalniających na dłuższych prostyh i powinno być ok.
  
 
Cytat:
2005-01-26 23:06:46, janisz pisze:
Impreza? Moze jakiś kjs w którym tylko łady mogą jeździć? Podział: -klasyki -fwd -nivy Fajnie by było.


No, ale generalka oczywiście też
  
 
biorąc pod uwagę urozmaiconą nawierzchnię w Słomczynie szanse dla przednio i tylnonapędówek będą podobne.najpierw niech się uda zorganizować a póżniej pomyślimy o klasyfikacjach.
  
 
Cytat:
2005-01-27 07:32:05, Koliber_111 pisze:
.co do KJS możemy pomyśleć,ale z góralem myślimy o załatwieniu na parę godzin toru Słomczyn.trzeba będzie ustawić kilka szykan zwalniających na dłuższych prostyh i powinno być ok.



To to do rallycross??? Nie wiem jak inni ale moj samochod ma 20s do 100km/h to tam by sie rozpedzil do 70km/h max
  
 
w przeciwieństwie do 400m na takim torze ważniejsza jest technika jazdy niż moc.zdarza się i to dość często,że w kategorji otwartej cienki wygrywa,zostawiając w tyle 200-konne rakiety.