Warszawa - regularne spoty robocze - Strona 7

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Dżwi mam malina.. moze ustalimy termin co bym sie pochwalił???
Sołtys co powiesz?
  
 
Bardzo chętnie wziąłbym udział w jakimś klubowym spotkaniu,ale jak na razie praca mi nie pozwala(jeżdżę t-irem),może odbędzie się jakiś zlocik w okolicy Szczecina-Koszalina,to prędzej się tam wyrwę,w przerwie miedzy trasami... Pozdrawiam wszystkich"BESTIALES"i życzę samych odśnieżonych ścieżek tej zimy!!!
  
 
Sołtys to wiesz ...czeka i nigdzie się nie rusza. Występują niejasne opóźnienia w przybyciu małego bestialesa, a drugi anginkuje.

A później ? Później to dłuuugo będę niewyspany
  
 
Będę w sobotę na Namysłowskiej i będę coś psuł - na przykład linkę od sprzęgła.
Godzina bliżej nieokreślona ~11-12
Jak ktoś coś to niech podjedzie i potrzyma mnie za rączkę
  
 
Będę wracał z roboty po 13-tej to wpadnę popatrzeć jak psujesz
  
 
Znów będę psuł w okolicach drążków kierowniczych 27.05.2006

Piszę wcześniej, bo nie chce mi się samemu dłubać na Namysłowskiej lub Włochowskiej a i trzecia reka może się przydać.

W związku z tym mam pytanie:
Kto mnie przygarnie na posesję/garaż z kanałem/najazdem coby się nie stresować stojącymi w kolejce taksiarzami i w spokoju dokładnie zrobić

Odwdzięczę się w płynie i w mowie
ps. jeżeli ktoś byłby chętny mnie przygarnąć wcześniej (nawet w dzień roboczy) to też chętnie-wezmę urlop.

Rejon wiadomo Wołomin-Wawa i okolice nie za daleko - (nie, Mario nie - Parczew jest deko za daleko )


[ wiadomość edytowana przez: Solltys dnia 2006-05-19 10:52:59 ]
  
 
Z chęcią bym Cię gdzieś przygarnął, powiem więcej, nawet bym się z Tobą usmarował troszkę , ale sam rozumiesz godz. 0 się zbliża i troszke czasu brak
  
 
Dzięki Kuba za chęci-jesteś usprawiedliwiony ;p
Przygarnął mnie Chemik333 i w sobotę będę nieco dłubał u niego.

Czyli nie będę się plątał po Namysłowskich i innych.

Spotkanie czysto prywatne dla tego nie zapraszam tym razem