Warszawa - regularne spoty robocze - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
W sobote mam niestety 2 poprawki

więc odpadam

szkoda................
  
 
No to w końcu kiedy, gdzie i o ktorej???
  
 
czy w tą sobote jest ktoś chętny na spocik?
  
 
BĘDĘ ALE NIECH MNIE KTÓRYŚ Z WAS OBUDZI

Będę po nocce i nie wiem czy wstanę !!!!!!!!!!!

DZWOŃCIE 0-502-378-877

wielkie dzięki

P.S. Jak któryś z klubowiczów zgrałby mi na dyskietkę ten cały TIS itp. to będę niezmiernie wdzięczny !!!

ACHA !!!

ALE GDZIE SIE STYKAMY I O KTÓREJ ?
  
 
Kiedy i gdzie?
  
 
Cytat:
2005-02-17 21:13:01, taxikrzysiek pisze:
BĘDĘ ALE NIECH MNIE KTÓRYŚ Z WAS OBUDZI Będę po nocce i nie wiem czy wstanę !!!!!!!!!!!


Nie ma tak dobrze samemu trzeba się budzić,nastaw 3 budziki i z głowy
Cytat:
P.S. Jak któryś z klubowiczów zgrałby mi na dyskietkę ten cały TIS itp. to będę niezmiernie wdzięczny !!!


Na tisa to dyskietka nie wystarczy tu potrzeba pytkę, albo 3
Cytat:
ALE GDZIE SIE STYKAMY I O KTÓREJ ?


No to zaryzykuję ten parking przy wólczyńskiej tak ok.11.00
Ale to tylko na krótki spocik towarzyski, bo przyjadę z familiją i puszczę ją na żer supermarketowy -będą mieli nowe miąsko do rozszarpania

Podajcie dokładny namiar na parking tzn. który poziom, sekor itd bo nie znam tego miejsca zupełnie.
Kto prowadzi spota? TD?
ps. Będziecie coś dłubać? Zabierać imadło,spawarkę i młotek?
  
 
Jasne ze chodzilo mi o plyty a nie dyskietki

Wezme ze 3 sztuki jak jest taka potrzeba

  
 
Cytat:
2005-02-18 14:11:49, taxikrzysiek pisze:
Jasne ze chodzilo mi o plyty a nie dyskietki Wezme ze 3 sztuki jak jest taka potrzeba


Na razie weź jedną czystą na wymianę. Masz już nagrane co nie co + parę dodatków.Dostaniesz w spadku po Keji .

ps. mam nadzieję, że wiesz jak odczytywać obrazy płyty w jednym pliku (daemon, alcohol120%,nero)

Chłopaki (i dziewczyny) to mój ostatni post dziś. Niech ktoś mi zapoda dokładny adres tego leclerka na wólczyńskiej i miejsce parkingowe. Rezerwacja na g.11.
Czy to jest koło wolumenu?
Powiadomcie mnie smsem - tel gdzieś w profilu -chyba?

ps. Chyba poproszę mastera o przyznanie mi dożywotniego zaszczytnego tytułu Copywritera-LOB
  
 
pojawiam sie bede około 12-13 mam nadzieje że jeszcze będziecieleclerc jest koło ulicy wolumen po prawej ulica wolumen zaraz tory tramwajowe przecinają ulice i po lewej leclerk
  
 
przybywam
  
 
według najnowszych informacji wywiadowczych ma to być w samo południe, uprasza się o zabranie coltów
  
 
Na spocie mnie nie było - zepsuł mi się po drodze samochód ale tak jak gdzieś na forum już czytałem LOB to LOB!! Pomoc nadeszła szybko!! Chciałem podziękować szczególnie Januszowi za odcholowanie i dosyć długą pogawędke "techniczna"!!

LOB to LOB !!
  
 
Sorry chłopaki za nieobecność, ale uziemiony zostałem z brzdącem a ponieważ lekko chory to nawet przyjazd z nim nie wchodził w rachubę.

Cieszę się Krzyś że chłopaki Ci pomogli, bo mimo że dzwoniłeś do mnie pomóc nie bardzo mogłem.

Do następnego razu....
  
 
No i znów potrzebuję pomocy.

To będzie druciarstwo wyższych lotów bo na dłuższy czas.

Nadłamała mi się rura wydechowa na wysokości siedzenia kierowcy, czyli przednia część z "portkami"

Trzeba mi pilnie ciepłego miejsca z kanałem.
Muszę podwiązac cały wydech (urwało jeden z wieszaków) i założyć opaskę na pęknięcie lub jeżeli to będzie możliwe zaspawać pęknięcie.

I po naprawie.
Jednak trzeba było fachowca do tego i nowych "portek"
200 w plecy.

[ wiadomość edytowana przez: Solltys dnia 2005-02-28 09:30:41 ]
  
 
pogadaj z elektrykiem on ma podobno garaż z kanałem numer znajdziesz w profilu
  
 
A poza tym, to ktoś ma ochotę na spota w sobotę?
znów Leclerk na Wólczyńskiej o 12 ???
  
 
Hey

czy w nadchodzącą sobotę (5 marzec) będzie spot w Leclerku?? coprawda jestem chory troszkę, ale na 1,5 godzinki chętnie bym wpadł!!!

  
 
przybywam do was chłopaki w samo południe
  
 


UUUUUUUUUUUU!!!!!!

Tym rezem nie mogę bo będę śmigał dużym autkiem

ale duchem będę z wami
  
 
No dobra. Tym razem będę. ok.11.30. Może wymienimy sworznie w moich (kierowcy) drzwiach, bo mocno opadły.

taxi - masz czerwoną/bordową Omę??? Bo niedawno wieczorkiem jechałem za B-etką-taxi, która radośnie(specjalnie) machała tyłeczkiem na Radzymińskiej na śniegu to w lewo to w prawo. Jak by tam klient siedział to by miał już mokro w gaciach

Propozycja:
Jeżeli nie będzie kogoś na spocie tym lub przyszłym niech nie pisze o tym, bo się postów na mnoży. Piszmy tylko jak zgłaszamy obecność lub chęć spota lub problem do naprawy.
Oczywiście wyjątki mogą się zdażyć...

Chęć na spota zgłosili:
1.Krzysiu
2.Elektryk
3.Solltys (ja)
4.Fryzjer
5.TD - jak zje śniadanie
6.Kuba - jak się Oma zgodzi
ktoś jeszcze?

I jeszcze jedno: zgłaszajcie spota jeżeli to możliwe najpóźniej w czwartek. Czasami można nie zdążyć nawet się dowiedzeć że coś jest

[ wiadomość edytowana przez: Solltys dnia 2005-03-15 15:12:01 ]