Spotkanie w Warszawie 01 Luty 2002 .....

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Propozycja wyszła od Borga jacek się pisze ja też może jeszcze się ktoś dołączy w sumie samara i 2107 to prawie samochody terenowe może być ciekawie

Co do godziny i miejsca spotkania to się wyklaruje mamy na ustalenia 2 tygodnie



Pozdrawiam Paweł / kacper97 / Warszawa
  
 
no to ustalajcie, ja jestem otwarty na wszelkie propozycje.
  
 
tym razem może i ja znajdę jakąś wolną chwilę. tylko nie zdążyłem jeszcze podwyższyć, więc w teren raczej nie ruszę.
  
 
To raczej będzie lekki teren
  
 
Hehe,w lekkim terenie to my z kumplem w podstawówce jeździliśmy jego ojca PF125 jak nikt z nas nie miał prawka,cały czas po polnych,wyboistych drogach 2107 też sobie poradzi,czasem zdarzy mi się wybrać tego typu szlakami na przejażdżkę
Pzdr Grzesiek
  
 
A macie koło Wawki odpowiednie miejsce do jazdy terenowej? Bo w okolicach Bydzi to ciężko by było sobie coś znaleźć. No chyba, że Puszcza Bydgoska łącząca trójkąt miast Bydgoszcz-Toruń-Inowrocław. Latem zabawa świetna: żar leje się z nieba, piach jak na plaży po przysłowiowe kolana (jesienią tego piachu już nie ma), pagórki itd. Doskonałe warunki na jazdę samochodem terenowym. Ja ostatniego lata wybrałem się rowerem przez tą puszczę - nieźle się wygupiłem. Przez ten piach to tylko kłopot był. Więcej nigdy latem nie będę jeździł po puszczy bydgoskiej.
No tak terenowcami to by można się pobawić świetnie tylko że... przecież po lesie z reguły nie wolno jeździć samochodem (chyba że jest tablica "droga udostępniona dla ruchu kołowego"). Jeszcze jakieś leśnictwo (które zazwyczaj też jeździ ładą niwą) by mogło jakiś mandat nałożyć.
Więc jak jest z miejscem do jazdy terenowej koło stolicy??
  
 
Mnie niestety nie będzie 1 II w Wawie (po spotkaniu z sympatycznym Panem Góralem zapragnąłem wyjechać w góry i będę się jeszcze wakacjonował)... Wracam dopiero 2 II
  
 
Cytat:
2003-01-22 23:57:55, robal pisze:
tym razem może i ja znajdę jakąś wolną chwilę. tylko nie zdążyłem jeszcze podwyższyć, więc w teren raczej nie ruszę.



Robal, wystarczy jak opróżnisz bagażnik...
  
 
może i ja się pokaże wkońcu
chłopaki niwiarze, ale musicie obiecać, że jak gdzieś ugrzęznę to wyciągniecie mnie :-p
  
 
a może by tak w Wesołej na poligonie poszaleć ???
oczywiście spokojnie bez extremów
spotkać możemy się w Rembertowie przy stacji PKP powiedzmy 11 - 12

Co Wy na to ???
  
 
Proponowalem wlasnie Rembertow, ale raczej od drugiej strony poligonu. Nie jestem pewien, czy od strony Wesolej nas wpuszcza.
  
 
spotkamy się w Rembertowie i wtedy już zdecydujemy gdzie wyruszamy
Zresztą zawsze można zadzwonić do jednostki i zapytać ich co i jak
chyba poszukam jakiegoś kontaktu i zadzwonie
jutro postaram się coś dowiedzieć
  
 
OK! Antyssak od Chermola odezwal sie, moze tez przyjedzie....
  
 
z Kuszmanem też gadałem , mam go zawiadomić co i jak ustaliliśmy i pewnie wpadnie
całkiem ciekawe spotkanie się szykuje
mam nadzieje że ktoś z LKP będzie miał dobry aparat
  
 
jeśli masz na myśli lustrzankę, to może ja...
ale ty wywołujesz...
  
 
Dziś starałem się dowiedzieć jak wygląda sprawa wiazdu na poligon w Wesołej i ..... oficer podał mi numer do sztabu ale sztab o 14.45 już miał wolne
Dzwonie tam w poniedziałek i dowiem się co i jak
nie chce aby nasze nivy wzieli za cele ćwiczebne
  
 
ustaliliście coś czy nie, bo nie iwem czy mam bagażnik opróżniać ???
  
 
no właśnie... i co z poligonem? bo jak pojadę na myjnie to już dupsko zbite.
a tak przy okazji, ci co zamawiali koszulki mogą przekazać mi kasiorkę właśnie na spocie 01.02.03
  
 
Kasiorka będzie i na koszulki, i na kubki, i na naklejki odblaskowe !!!

Tylko czy w ogóle będzie to spotkanie, o której i gdzie ???
  
 
Panowie spokojnie jutro napisze co i jak dziś jeszcze nie rozmawiałem z sefem sztabu wyjaśnienie w naklejkach