Montownia car audio

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Napisalem na forum car audio ale napisze i tu (nie ma jak dobre nabijanie )
Musze podjechac do jakiegos fachowca co by mi luknal i ocenil straty w srodku w samochodzie. Dzis probowalem sie wpasowac ze starym radiem ale nie mam przejsciowki odpowiedniej do pelnej kieszeni... (poszla z radiem...) No i cos mi ta kieszen lata w srodku sie normalnie telepie... Mam nadzieje ze nie bede musial wymieniac pol deski bo zaczepy pourywali skur******...
Polecacie jakies warsztaty? Mozliwie jak najtansze
  
 
Ja nie znalazłem jeszcze żadnego godnego zaufania. Tak naprawdę to nawet nie szukałem. Sam staram się rozwiązywać wszystkie kwestie związane z audio. No bo właściwie w tej dziedzinie nie ma nic czego nie możnaby zrobić samemu
  
 
Zalozyc radio to nie problem ale chce zeby ktos mi powiedzial co dokladnie mi uszkodzili w plastikach (i przy okazji kupic przejsciowke ) A moze lepiej do ASO sie udac i tam zapytac...
  
 
W serwisie Car-Audio to nie koniecznie będą wiedzieli co konkretnie uszkodzone zostało w konkretnym modelu auta. Szybciej w ASO. A za ASO też nie przepadam
  
 
Za wymiane zarowek podsietlenia predkosciomierza itp krzykneli mi w ASO na wysockiego 100 zl...Za rozlozenie deski wyjecie 20 zarowek wlozenie 20 nowych i zlozenie...
  
 
Ja bym popróbował sam się z tym uporać
  
 
No chyba nie myslisz ze sie zgodzilem. Gdy mi powiedzial ile chce za wymiane, to sie go zapytalem jakie tam sa zarowki, ile ich jest i powiedzialem mu ze sam sobie wymienie
  
 
Miałem na myśli, że sam bym się brał za to radio.
A o żarówkach to nawet mi nie przeszło przez myśl, że moznaby się zgodzić za 100 zł...
  
 
Popieram samorobke, ja ostatnio rozbieralem caly panel czolowy i znalazlem kilka ciekawych rzeczy..
Jak sam sie za to wezmiesz, to przynajmniej bedziesz mial pewnosc co bylo spieprzone i nikt Ci kitu nie wcisnie, no i pozwala to na glebsza integracje z autkiem
  
 
no ale do tego tez trzeba miec warunki... (czytaj garaz itp) Moje autko stoi wlasnie zasypane sniegiem na parkingu, a mi tez nie wolno za dlugo przebywac na mrozie bo sie jeszcze bardziej rozloze...
  
 
Kupilem dzis wiazke (18zl) i radio juz zalozone.
Ale sie wkurzylem. Zgubilem kolpaka... Moze ktos ma na zbyciu identyczny jak ja mam? Albo caly komplecik odda w miare tanio(felgi 13)
  
 
Wywal te które Ci pozostały i będzie GIT
  
 
Felgi sa okropne... Czarne takie fuj...
A moze ktos chce mi zesponsorowac aluski? Tylko ze wyskakuje kolejny problem... Wybor wsrod felg 13 i do tego na 3 sruby ja malutki... Wszystkie co mi sie podobaja sa na 4 sruby.

Tak patrze na allegro na te kolpaczki i jesli nie znajde orginalnych w rozsadnej cenie, albo jakis podobnych do orginalow to kupie takie albo takie

W niedziele musze podjechac na gielde na zeran ::

[ wiadomość edytowana przez: focus86 dnia 2005-02-01 16:26:34 ]