Gdzie można kupic najtaniej ?????

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Chodzi mi dokładnie o rure do układu wydechowego o średnicy od 55mm-do 60mm i długosci przynajmniej 3.5m.Z góry bardzo dziekuje wam za pomoc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  
 
wtorstal stw
  
 
w którym miejscu to jest?
  
 
na przemyslowej jak zjedziesz z wiaduktu i pojedziesz w strone rozwadowa ta droga kolo halmaru to skrecisz w prawo i przed przejazdem kolejowym popatrzysz w lewo to napewno zobaczysz wtorstal
  
 
1] Z jakiego materiału chcesz robić ten wydech ?
2] Jest możliwość gdzieś w Stalowej powyginania tego ?


pzdr
  
 
aha dzieki chłopaki .mam jescze jedna pozbe czy nie orjentujecie sie w cenach takiej rurki ???
  
 
Maszyne do wyginana rur maja w rudniku, przed cpn po lewej stronie. Tam tez kupisz bez problemu taka rure. Cena ok 100 moze wiecej w zaleznosci od producenta.
  
 
tam wie mze jest takie cos bo sam pierwszy tłumik sporotwy tam zakładałem
  
 
A jaka rure chcesz prosta czy powyginana ?
  
 
prosta lub powiginaną byle tylko była
  
 
Prosta kupisz 55 w 2m kprostym odcinku raczej bez problemu sprawdze cene i dam ci znac a jak chcesz powyginana pod forda da sie załatwic tyko czas czekania jest okolo tygodnia
  
 
oki szelo jak bys mog to popytaj sie ile stoi rurka 55mm pod mojego juz powiginana interesuje mniedługos od tłumika koncowego po łonczenie z katalizatorem .Z góry dzieki za pomoc !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!