Kombinacje w instalacji elektrycznej P406 TD

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wszystkich , to mój debiut na tym forum. Adasco mnie tu zaprosił po starej znajomości z LKP.

Mam pytanie dla znawców instalacji elektrycznej/elektronicznej w pugu 406 z 1998 r.

Wymieniając przepalone żarówki w tablicy przyrządów znalazłem napisane ołówkiem : "Zwarto pin nr 31" .
Analizowałem instalacje elektryczną 406, którą znalazłem na Forum, ale takiego numerka nie odnalazłem...Czy jest to pin używany tylko w dieslach? Czy ktoś może mi pomóc w rozszyfrowaniu tego śladu? Mam taką paranoiczną wizję, że mam coś wymontowane lub uszkodzone z oryginalnego wyposażenia , a ten pin zwarto , żeby nie sygnalizowało jego braku lub braku funkcji.
Potrzebuję schematu do diesla lub po prostu opinii doświadczonego w tej sprawie.
  
 
masz grześ tu sobie polukaj

luk luk
  
 
a tak mi jeszcze chodzi po glowie...
Nie probowales popatrzec (o ile w ogole ów pin zlokalizowales....), co z niego wychodzi i dokad prowadzi? U mnie generalnie od kazej zlaczki wyraznie mozna przesledzic, do ktorej kontrolki idzie sciezka....
A jesli piny 32 nie namierzyles... to moze licz, tak jak Ci akurat logika pod podpowie (od prawej, lewej, gory itp) - moze na cos trafisz, kojarzac sciezki....
Ja tym sposobem pouruchamialem sobie "puste" kontrolki - np od recznego mam dwie
  
 
Cytat:
2005-11-22 22:44:41, adasco pisze:
a tak mi jeszcze chodzi po glowie... Nie probowales popatrzec (o ile w ogole ów pin zlokalizowales....), co z niego wychodzi i dokad prowadzi? U mnie generalnie od kazej zlaczki wyraznie mozna przesledzic, do ktorej kontrolki idzie sciezka.... A jesli piny 32 nie namierzyles... to moze licz, tak jak Ci akurat logika pod podpowie (od prawej, lewej, gory itp) - moze na cos trafisz, kojarzac sciezki.... Ja tym sposobem pouruchamialem sobie "puste" kontrolki - np od recznego mam dwie

to i mi pouruchamiaj wszystkie bo nawet nie wiem ile ma byc
  
 
to wez liczniki na zlot.
  
 
Cytat:
2005-11-22 22:57:44, adasco pisze:
to wez liczniki na zlot.


podejzewam ze wezme całego puga hehe tylko narazie jakos nie ma chetnych na organizacje zlotu....
  
 
Faktycznie kontrolek w moim jest więcej ślepych niż aktywnych. Mam nawet zawieszenie sportowe...Co do pina 31 to temat umarł, bo przestało mnie to obchodzić Żarówki wymieniłem, zegary zamontowałem i basta. Pug jest do jeżdżenia,a nie do interesowania się co ma w środku. To tylko przedmiot, który ma w miarę bezawaryjnie przemieszczać człowieka z miejsca na miejsce i nic poza tym. Nawet jakby to był 406 coupe...no chyba , że byłby to P404...
  
 
Heh , ja w swoim uaktywniłem nawet takie co sam konstruktor Peugeota nie przewidział (przynajmniej mojego )
  
 
Cytat:
2005-11-24 21:52:25, looqasch pisze:
Heh , ja w swoim uaktywniłem nawet takie co sam konstruktor Peugeota nie przewidział (przynajmniej mojego )



Mnie też taka zabawa kusiła, ale w sklepie nie mieli oprawek do żarówek i straciłem w ten sposób napęd do zabawy w robienie z zegarów choinki świątecznej.
  
 
a swieta tuz tuz - tragedia