SPOTY-y Świętokrzyskie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Suchedniów 20 luty przybywajcie niech mocz bedzie z wami
  
 
A co powiecie na Ostrowiec Świętokrzyski 12 albo 26 lutego ??
JaC


Cytat:
Suchedniów 20 luty przybywajcie niech

  
 
raczej napewno 20 luty co do godziny to jescze do uzgodnienia ZAPRASZAM
  
 
20 lutego to będę akurat w Trójmieście
Ale za to zapraszam Alicję na loda
To znaczy na lody
JaC


Cytat:
raczej napewno 20 luty co do godziny to jescze do uzgodnienia

  
 
Narazie pięc osób jest chętnych na spotkanie w 20 lutego Suchedniowie . Zapraszam wszystkich OMEGOMANIAKÓW.
  
 
hej Damian nie napalaj sie tak bo jeszcze nie wiadomo jak to będzie.......
  
 
Troche się napaliłem bo to mój pierwszy raz a wiesz jakie to stresujące do zobaczenia w Suchedniowie
  
 
Postaram się przyjechać,ale napewno nie swoją OMCIĄ,stoi u lakiernika
  
 
No i po spocie

stan: 4 Bestie
2 x 2.4 + 2 x 2.0

P.S.
Było świetnie. Do kwietnia
  
 
Wielkie dzięki za przybycie do Suchedniow. Mimo małych kłopotów z odnalezieniem miejsca spotu udało się. Miła atmosfera i pogawedki o bestialesach przy herbatce oczywiście. Dziękuje za porady i pozdrowienia dla wszystkich maniaków BESTII do zobaczenia w kwietniu POZDROWIENIA PRZYBYWAJCIE
  
 
Wybaczcie mi ale nie ujzycie mnie na planowanym spocie na 3 kwietnia
Doszły mnie słuchy że X LOB PARTY odbędą się 13-15 maj czyli po maturze I dlatego odkładam kase żeby pojawić sie w Bełchatowie ......
  
 
Adrian_M no nie wiem czy ci wybacze zastanowie sie jeszcze , ale niewiadomo gdzie zrobimy spocik w kwietniu a może gdzieś u ciebie znajdz miejsce na ognisko i parking strzezony na omcie a przybedziemy.

Pozdrawiam cmatt
  
 
no wiesz ciężko w miescie znaleźć miejsce na ognisko

Spotkać sie można ewentualnie na parkingu jakiegos sklepu.......

Wszystko jeszcze do uzgodnienia
  
 
Witam!hyyyyyyy miejsce na ognisko to moze by sie znalazlo??gozej z parkingiem(Musze przejechac sie na dzialke i zobaczyc jak to wyglada!??pozdrowienia for all!
  
 
Kolo margerity na slonku jest spory parking!No i jest gdzie posiedziec!
  
 
Siema Ja proponuje może parking w Lisowie
Droga Kielce -Chmielnik za LOTOSEM chyba każdy wie gdzie to jest Pozdrowienia
  
 
ja do Lisowa zrobie ok 200 km (w dwie strony) czyli dojechałbym do Bełchatowa i juz bym nawet troche wrócił. Wybieram sie tam 13 maja na X LOB PARTY więc do tego czasu nie ruszam się nigdzie i odkładam kase
  
 
Jesli wiekszosci pasuje Ostrowiec podajcie namiary dobrego baru czy czegos w tym stylu. Ja tez do Ostrowca ma kawalek drogi ale czy to jakis problem (sprzed sie telefon, adidasy, copke z daszkiem i juz kaska bedzie ) wkoncu jezdi sie Omesia a ona zawiezie mnie wszedzie tam gdzie sie da a do Ostrowca zajedzie na pewno. Pzdr
  
 
Znalazlem nawet fajne miejsce!Pare kilometrow od odtrowca w strone Baltowa!!!!Mozna smialo robic ognicho itp.... !!!!Z miejscem nie bedzie problemu ale cosik czuje ze na chwile obecna nie ma cos chetnych (!Termin proponuje na ktoregos kwietnia a ktorego to trzeba ustalic!Albo na gg jak beda chetni albo na forum/Pozdrawiam

[ wiadomość edytowana przez: mozna dnia 2005-03-21 22:32:23 ]
  
 
No panocki podawać miejsca spotkania. Czas sie spotkać