SPOTY-y Świętokrzyskie - Strona 9

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wszystkich

Jakby cos sie mialo dziac w najblizszym czasie to ja jestem chetny (mialem nawet okazje SPOTkac sie z kolega cmatt'em)

pozdrawiam
BzQ
  
 
A w świętokrzyskim klubowicze powymierali, ludzie sie spotykają gadają a u nas nic, e do dupy z takim podejściem do sprawy.
SCYZORYKI ma być spot podawać daty i miejsca gdzie pasuje, przyklepe ogłosze i spot ise odbedzie daje 3 dni na propozycje potem sam proponuje!!!!


pozdrawiam cmatt
  
 
Podjedźcie do nas na 4 marca, daleko nie macie
  
 
MOJA IRYTACJA DOSIĘGŁA ZENITU, KIELCZANIE POCAŁUJCIE SIE W DU.Y NIE BEDE SIE PROSIŁ SCYZORYKÓW O SPOTA, ALE UWAGA W RAZIE PROBLEMÓW Z SAMOCHODAMI CZY Z CB NIE DZWONIĆ DO MNIE I NIE ZAWRACAĆ MI DUPY. KONIEC SKOŃCZYŁO SIE BABCE SRANIE!!!! A JA SE BEDE JEŹDZIŁ NA SPOTY DO RADOMIA CZY WARSZAWY TAM SĄ NORMALNI LUDZIE!!!!

CMATT

P.S. NIE BEDE WYMIENIAŁ Z NIKÓW ALE KTO WIE TEN WIE A KTO NIE WIE WIEDZIEĆ NIE MUSI, NIEŻYCZE SOBIE KONTAKTU Z "KOLEGAMI" ZE ŚWIĘTOKRZYSKIEGO NIE POMAGAM OD DZIS!!! KONDZIU CIEBIE TO NIE DOTYCZY
  
 
Wita, fakt czytając dział SPOTY to przykro jest, w górach nic się nie organizuje, na jednym z ostatnich spotów byliśmy w trójkę ( w tym kolego z Lubiąża), a tu w lubelskim mają comiesięczne spoty, ślaskie również, jeśli tak dalej pójdzie to przylepimy się do innego województwa. Jednak idzie wiosna i wszystko budzi się do życia, i klubowicze z górek świętokrzyskich zjawią się tłumnie, miejmy nadzieję, czarek więcej optymizmu.
  
 
KONDZIU W CO TY WIERZYSZ OSTATNI SPOT NA KTÓRYM BYŁO DOBRA FREKWENCJA ODBYŁ SIE U MNIE JAKIEŚ PÓŁTORA ROKU TEMU O I WTEDY DANDAN BYŁ ZE ŚWITĄ ZE ŚLĄSKA( PAMIĘTASZ PRZYJECHAŁEŚ WTEDY PIERWSZY RAZ NA SPOTA, A POTEM KICHA, JAK JA CZEGO WIEKSZEGO NIE ZORGANIZUJE TO NIE BEDZIE, ALE JAK TU CO ORGANIZOWAĆ, KOMU JAK TU NIKOGO OPRÓCZ NAS I ROBERTHO NIMA. PRZESRANE!!!!!!!

POZDRAWIAM CMATT
  
 
..... może grypa powaliła klubowiczów, proponuję wyznaczyć termin i spotkamy się ( pewnie we trójkę) powspominać gwarne spoty, może goście dopiszą
  
 
WIEĆ DOBRZE SPOTKANKO W SOBOTĘ 10 MARCA ROKU PAŃSKIEGO 2007 O GODZINIE 14:00 MIEJSCE TELE PIZZA KOLO REAL, POCZYM JEŻELI POGODA DOPISZE JEDZIEMY DO MNIE NA OGNISKO JAKIEŚ 15 KM (STANDARDOWO KIEŁBASY NAPITKI WE WŁAŚNYM ZAKRESIE) JA DAJE PLAC PARKING STRZEŻONY I DREWNO I TROCHE BENZYNY DO ROZPALENIA., JEZELI ZAŚ POGODA NIE DOPISZE SPOCIK ODBEDZIE SIE W TELEPIZZY.
NIECH SIE STANIE !!!!!!

POZDRAWIAM CMATT



[ wiadomość edytowana przez: cmatt dnia 2007-03-03 21:49:28 ]
  
 
Cytat:
2007-03-03 21:37:18, cmatt pisze:
SOBOTA 10 MARCA ROKU PAŃSKIEGO 2007 O GODZINIE 14:00



czyli problem z głowy - już nie muszę wymyślać co ja to w sobotę będę robił .

Cmatt - masz awarię klawiatury ? Wyłącz tego caps locka bo się czytać nie chce


[ wiadomość edytowana przez: ROBERTHO dnia 2007-03-03 21:57:31 ]
  
 
Bardzo przpraszam Roberta za pomyłke w nazwie miejscowości ( nauczę się na pamięć i przepiszę 1000 razy
  
 
Czarek, wreszcie jakaś sensowna propozycja,
może po prostu trzeba ludzików czymś zachęcić: kiełbasa, ognisko...

a tak na poważnie, może i ja się skuszę na wizytę w scyzoryklandzie

pozdrawiam
eM72
  
 
fuck spot za spotem a u mnie jeszcze kłopoty ze zdrowiem i wciąż bez
Omesi

Pozdrawiam Adrian
  
 
Chyba się do Was chłopaki wybiorę.
Pytanie brzmi, gdzie jest ten Real ??
PS. Będę jechał od Warszawy

[ wiadomość edytowana przez: Szcurek dnia 2007-03-06 21:20:55 ]
  
 
Ognisko i kiełbaski były super, trzeba będzie zaadoptować do spotów lubelskich.

Pozdrawiam i do zobaczenia na następnych spotach.
eM72
  
 
Paweł ( eM72) a ciebie to wszędzie pełno lubelska Perła ci nie smakuje że scyzorykom dupsko zawracasz??
  
 
Perłę przywiózł ze sobą, a nawet "kawałek Mariosa"
  
 
Perła była miodzio , jak i cały spocik no nie??
  
 
Sto lat, sto lat niech żyją, żyją nam

Sto lat, sto lat niech żyją, żyją nam

Wszystkiego najlepszego dla Cmatt-a i jego (już od jutra) małżonki

  
 
Wszystkiego Najlepszego Nowym Roku