SPOTY-y Świętokrzyskie - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2005-02-25 22:43:24, Adrian_M pisze:
Doszły mnie słuchy że X LOB PARTY odbędą się 13-15 maj czyli po maturze I dlatego odkładam kase żeby pojawić sie w Bełchatowie ......



Adrian czy mi sie zdaje,czy w tym Belchatowie Cie jednak nie bylo?
  
 
Ano nie było
Terminy ustnych matur wszystko pokrzyzowały i ten strzelający gaz
  
 
Panowie ja mam lepsze mieisce w borkowie koło kielc, miejsce na ognisko i nie daleko do lotniska

Pozdrawiam cmatt
  
 
mnie pasuje

teraz termin??

28 maj u mnie odpada w góry uprzedzam
  
 
cmatt to jak z tym borkowem? ja jestem za teraz jak inni?
termin moze 11 czerwiec? do tego czasu kazdy sobie czas wygospodaruje
  
 
Ja tez bym mógł sie spotkać tylko kiedy , za tydzień można czyli 26maja...fajny majowy weekend lub też w niedziele 27maja co wy na to ..albo ten Borków 11 06.05.miejsce nie wiem siem ustali ważne aby można było troszke pochałasować i żeby nas nikt nie zgarnął widać ze sporo nas jest u nas w woj także może byc ciekawie, co wy na to ? ...jak coś to dajcie mi znać jeżeli będę mógł to podjadę swoją Omą..
  
 
A może spotkajcie się bez obrazy oczywiście w Wąchocku ? omesie na tle klasztoru będącego zabytkiem klasy "O" miodzio, już raz omesie odwiedziły klasztor cyustersów nad Wigrami i i działo się tam działo
Jakby co, serdecznie pozdrówcie od LOB sołtysa z tego grodu, gdyż sławna i szacowna to postać no i bawcie się dobrze
  
 
siemka janusz...oj coś po tym dogu we mgle litery ci sie mieszają he he cyustersów pozdro bo równy z ciebie chłop i dasz sie lubić!!!!!. fomin. ps jak czujnik?????
  
 
Czujnik na razie działa, ale oczywiście życie byłoby zbyt piękne, gdyby nic się nowego nie działo. Na razie jednak nie będę sobie suszył głowy drobiazgami. Doga we mgle nie konsumuję, zbyt ryzykowne, wolę sprawdzone marki
miłego spotkania
  
 
No panowie jako jedyny stały bywalec zlotów (niestety jedyny) województwa nie licząc Robura ogłaszam co nastepuje: SPOT ŚWIĘTOKRZYSKI odbedzie się w Borkowie koło kielc dnia 11 czerweca tj. sobota spotkanie o godzinie 12:00 nad zalewem w borkowie, w sprawach dotyczących zagospodaropwania czasu prosze o kontak ze mną, namiary w profilu. (SPOT potrwa do późnych godzin wieczornych)

Pozdrawiam cmatt
  
 
Roger

...więc do soboty 11 czerwca......
  
 
Byłem w niedziele w Borkowie. Jest nawet spoko fajne miejsce na spot-a do zobaczenia 11 czerwca Pozdrowienia
  
 
Choć jestem dopiero na liście oczekujących to deklaruję uczestnictwo na spotkaniu w dniu 11.06.2005 r. w Borkowie, pozdrawiam!
  
 
A może przyjedziecie do Buska-Zdroju, tu tez jest pieknie.
  
 
Fubu nie pie...ol wsiadaj w omesie i przyjeżdzaj bo bym tą twoją mordke chetnie zobaczył, Zbieraj dupe w troki i na spot.

Pozdrawiam cmatt
  
 
Czarek ma racje, wsiadaj i przyjeżdżaj
Chetnie zobacze jak wyglada 3000 z bliska

Pozdrawiam

P.S
narazie Nas 5-ciu, jeszcze by sie przydało
  
 
Fubu nie wiem czy pamiętasz stykneliśmysię kiedyś na parkingu w Lisowie.Przyjeżdżaj do Borkowa. Pozdrowienia.
  
 
Witam was po długiej nieobecności


Ja sie postaram przybyć na spocik
Szkoda tylko z enie bestyjką..... ale cóż coś wymyślę

Do zobaczenia

Pozdrawiam
  
 
W ZWIĄZKU Z FALĄ NAPŁYWAJĄCYCH ZAŻALEŃ NA TERMIN SPOTU ŚWIĘTOKRZYSKIEGO, PRZESÓWAM SPOCIK O TYDZIEN NA DZIEŃ 18-06-2005R, MIEJSCE TO SAMO CZYLI BORKÓW PARKING KOŁO ZALEWU GODZINA 12:00 TERMIN TEN JEST JUŻ NIE DO PRZEŁOŻENIA KOMU NIE PASUJE NIECH ŻAŁUJE.


POZDRAWIAM CMATT

P.S. NIE PISAĆ ŻE NIE MOŻNA BO PIES CHORY CZY WESELE KOLEGI, PSA UŚPIĆ NA KOLEGE SIE OBRAZIĆ A NA SPOT PRZYJECHAĆ..

LOB TO LOB, I NIE MA TOTAMTO
  
 
Na ten termin to coś czuje , że się "załapię"