SPOTY-y Świętokrzyskie - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam LOB,podobno coś szykujecie ?jakiś spęd omesiek ?
Jak wiatry dopiszą to zorganizujemy coś ze śląska i wpadniemy na kiełbache.
Pozdrawiam
DanDan
  
 
Ależ owszem zapraszamy
Jak narazie mialem przyjemnosc sie tylko mijac z weteranem ROBERTHO w okolicach Jedrzejowa. Fajnie było by sie spotkać live.

Pozdrawiam Adrian
  
 
WITAM PANOWIE

PISAĆ KTO BEDZIE ŻEBYM MNIE J WIECEJ WIEDZIAŁ ILE BEDZIE LUDKÓW, MUSZE WIEDZIEĆ GDZIE OGNISKO SZYKOWAĆ, ZAPISYWAĆ SIĘ BIEGIEM, A CO DO ŚLĄZAKÓW, JESTEŚCIE ZAWSZE MILE WIDZIANI W NASZYCH SKROMNYCH PROGACH, DAJCIE ZNAĆ CZY WPADNIECIE NA SPOCIK TO JA SIE ZASTANOWIE NADY WYNAJECIEM TORU W MIEDZIANEJ GÓRZE.

POZDRAWIAM CMATT
  
 
Witam,

Ja sie pojawie.
Wogole, to witam wszystkich, nie mielismy jeszcze okazji sie poznac, bo od niedawna jestem na liscie oczekujacych.

Pozdrawiam
Dominik
  
 
No powitać powitać kolege

POZDRAWIAM CMATT
  
 
Witaj w Naszych skromnych szeregach

P.S
Oj Cezary będzie Bestii będzie....
  
 
Nom jeżeli będę jeszcze w kraju to też wpadne ale nie wiem jak to będzie wiec nie muwie na 100%
  
 
Panowie może ktos wziasc ze soba aparat? Takie spotkanie trzeba uwiecznic oraz zaprezentowac nieobecnym
  
 
witam, również dopisuję się na spotkanie!
  
 
Witam !
Potwierdzam swoje przybycie na spotkanie.
Po rozmowie z DanDan'em wiem , że on też przyjedzie.
Ja i DanDan jesteśmy umówieni na wstępne spotkanie z Cmatt'em na parkingu supermarketu "LIDL" znajdującego się na wlocie do Kielc od strony Krakowa między 11.00 a 11.40 i stamtąd ruszamy do Borkowa. Jeśli ktoś nie wie jak trafić do Borkowa , nie chce błądzić lub chce wspólnie z nami jechać , to miejsce i godzine znacie.
W razie czego - nasze (prawie)ogólnodostępne nr. telefonów:
CMATT 604 076 188
ROBERTHO 504 090 525
DANDAN 606 430 075

Przybywajcie i nie płakać , że daleko - jak się Omegą podróżuje każdy wie , a pretekst do podróży jest. Ja i DanDan jedziemy ponad 150km w jedną stronę.

Pozdrawiam i do zobaczonka !
  
 
NO PANOWIE I PANIE CZAS UCIEKA NA SPOCIK ŚWIETOKRZYSKI SIE ZBIERAĆ, E WARSZAWIAKI A MOZE KTOŚ OD WAS WPADNIE, JA U WAS BYŁEM,

POZDRAWIAM

P.S. KIELBACHA NA OGNISKO WE WŁASNYM ZAKRESIE!!!
  
 
Czarku pamietaj o płytach
  
 
Panowie potwierdzam przybycie na spota. Do zobaczenia w sobote.
Jak to już kiedyś pisałem: NIECH MOCZ BĘDZIE Z WAMI.
Pozdrowienia i do zobaczenia.
  
 
no dobra ludki czas sie zbierac......pstryk...
  
 
Byłem dzisiaj na spocie,tak fatalnej i nudndej imprezy dawno niebyło.
Organizacja fatalna , brak twardej nawieszchnia do palenia gumy, prosta nie ma 400m(o dziurach nie wspomne)samochody tragedia
(podobno była jakaś skoda) i ludzie jacyś tacy.....
Jednym słowem TRAGEDIA ,kto był ten wie i podziela moje zdanie.
pozdrawiam
DanDan
  
 
no i po......
wszystko co dobre to sie szybko konczy

Milo bylo spedzic ten dzien z Wami, miło było poznac nowych spoko ludzi. Dzieki Wam raz jeszcze za swietna atmosfere

P.S
Czarku niezle sie poprawila dynamika Omegi po spuszczeniu tego oleju. Dzieki


[ wiadomość edytowana przez: Adrian_M dnia 2005-06-18 22:47:29 ]
  
 
- mojm zdaniem spot był niezły, od czegoś trzeba zacząć, nowi ( ci którzy sa pierszy raz na spocie) muszą zobaczyć jak powinien wyglądać zadbany samochód , brać wzór od lepszych
( dopracowane samochody gości ze śląska, perfekcyjna znajomość pojazdu) sądzę, że z czasem osiągnięmy ten poziom!
  
 
No DanDan jak cie lubie to przegiąłeś hanysie ale ja ci na zlocie pokaże twardej powierzchi nie byłe a czym byś po tej twardej powierzchi jeździł jak ta twije piekna omesia tylko piekna, SPOCIK był spoko ( sam go organizowałem , musiał być taki) Pogoda dopisałą hanysy byli ogień palili piwo wypili i spi...( pojechali)

Pozdrawiam cmatt
  
 
Witam! cmatt popieram twoją opinię, myślę, że wybierzemy się razem do Bełchatowa!
  
 
Kto był to wie jak było , byle tak dalej ,dzięki za świetną zabawe.
pozdrawiam
DanDan