Veni, vidi, Volvo (und Suzuki)...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
... czyli "Dusseldorf, tam i z powrotem"

Miala byc Omega B / Passat B5 w TDi na zamowienie za ok. 5000 ojro w roczniku ok 97... Wyszlo nam z tego:

Volvo S80 2,5TDi
1999 rok, 275 000 km,
automat, czarny,
PDW bez skory, tel i i navi...
komplet nowka zimowek...
8250 euro...

Komentarz: auto w idealnym stanie, rachunki i faktury na wszystko przez te 5 lat, woz uzytkowany przez komornika z Mainz, przebieg niewielki (szacowany osiagalny bez remontu na automacie: 800 000 km)... JUZ WIEM JAKIE AUTO SOBIE KUPIE JAK ZOSTANE PRAWNIKIEM.....

Dla mnie:

Suzuki Swift 1,3 GS
71KM, 1991 rok,
wersja usportowiona (zajebiste fotele kubelkowe)
czarny,
uderzony w prawe drzwi w srode 2.II.2005 o 16.00
kupiony przez AutoRecykling Dusseldorf - 3.II.2005 o godz. 11...
kupiony przeze mnie 3.II.2005 o godz. 16.15...
do wymiany drzwi (nic wiecej nie zostalo uszkodzone podczas wypadku), maska & blotnik pp - korozja
przebieg - nawet nie wiem...
silnik - stan bdb.
buda - nie liczac rdzy - zadbana
wnetrze - j/w
wyposazenie - pewnie bida, ale ma przeciwmgielne w zderzaku i te fotele...
cena 500 euro + 50e za 2 tygodnie postoju na placu...
woz przejedzie do Torunia na lawceie w nastepny weekend...

Komentarz: Auto kupione na wariata... patrzac na inne szroty stojace na placu wygladal jak przyslowiowy milion dolcow... odpicuje sie go

Niemcy - Komentarz ogolny - Chryste, ale my jestesmy zacofani....
  
 
Ufff czyli nie to na O hehe jednak kciuki Chłopaków z BD pomogły
 
 
Niewiele brakowalo

bylaby Ascona 2.0 GT tylko ze wlasciciela autohausu nie bylo.....
  
 
Gratuluje zakupow. No volvo pelen wypas zapewne, nie dasz rady jakos go wziasc dla siebie?
FOTO FOTO!
  
 
Prosze.. mysle ze Q nie bedzie zły



troszke zakurzona
A ja czekam na fotki tego suzuki.



[ wiadomość edytowana przez: storm dnia 2005-02-04 20:51:23 ]
 
 
ladne volvo
  
 
ladne to malo powiedziane... Konkret autko. Ale szwedzkie samochody trzeba lubic, ja nigdy nie mialem okazji poznac dokladniej, ale rozmawialem z czlowiekiem (tesc mojego brata) ktory mial volvo s40, teraz jezdzi audi a6 i mowi ze woli 1000 razy audi, niz volvo. Podobno milion przyciskow i nie ten klimat co niemiecki samochod


Ale jak za takie pieniadze to sie oplacalo. 8250 po 3,98 (euro taniuskie ) wychodzi nie cale 33 tysie. W polsce nie kupisz za te pieniadze takiego samochodu ani zadnego podobnego w tym roczniku... Nawet jak wyjdzie cena 40 tys, po doliczeniu wszelkich mozliwych kosztow (transport, oplaty, rejestracja, ubezpieczenie itp) sie oplaca. Mysle ze udany i oplacalny zakup ::


[ wiadomość edytowana przez: focus86 dnia 2005-02-04 23:31:49 ]
  
 
No gratuluję Q, Volvo pikne, a ja czekam na bliższe info i foty Suzuki Właśnie tego typu auto by mnie interesowało... no mogłoby być też trochę młodsze, ale niekoniecznie...

Aktualna lista moich obiektów zainteresowania:

1. Renault 19 (~94)
2. Renault Clio (~94-95)
3. Renault Twingo (~95)
4. Citroen ZX (?)
5. Citroen AX (~96)
6. Peugeot 106 (~95)
7. Suzuki Swift
8. ...
  
 
Suzuki bylo kupowane tak na wariata ze nawet foto nie zrobilem

Beda dopiero jak go do Polski zjade

Volvo a A6.... A6 tys. euro (skad mam miec) aby doplacic do podobnego rocznika ?
  
 
Aha... wogole to S40 i A6 to przeca rozne klasy... jabkym mial S80 to moglbym sie przesiasc jedynie do A8
  
 
z S80 to ja jedynie do fiata126p moge sie przesiasc...

Cytat:
Volvo S80 2,5TDi
1999 rok, 275 000 km,
automat, czarny,
PDW bez skory, tel i i navi...
komplet nowka zimowek...
8250 euro...



Dopiero teraz przeczytalem ze to klekot...
  
 
Mysle ze silniczek jest fajny. Ile to ma kucykow? W tamtym A6 tez ma 2,5 tdi i 150 koni. Przyjemnie to smiga.
Jak dla mnie zakup samochodu takiej klasy to tylko w dieslu.
  
 
mial byc tylko klekot....

BMW 525i e34 na autobahnie przy 230 skapitulowalo w poscigu

zaczynam lubic klekoty

  
 
A to volvo to dla kogos z twojej rodzinki czy na handel?
  
 
na zamowienie...

zrewszta pisalem na poczatku...
  
 
T.z.n jak rozumiem jako rodzinny Volvo, a dla Ciebie Swifta ?
Gratuluję, Volvo przykurzone, ale strasznie mi się podoba, czekamy na fotki Swifta.
To 132 teraz do remontu pójdzie???
Ja się dołącze i dodam, że od wczoraj ujeżdzam Fiata Uno 5 drzwi 1400 z 1994 bordowy, wersja niemiecka, stan b.dobry.
Poldek obecnie jest w małym remoncie i modyfikcjach.Więc dopóki nie wyjedzie od mechanika jeżdzę Uno .
  
 
Volvo na zamowienie... tzn zabawilismy sie z ojcem w importerow jakiegos duzego diesla dla pewnego milego pana
  
 
Aha, szkoda, że nie dla was.
A 132 jak do rmeontu pójdzie teraz???
  
 
najpierw Suzuki idzie do ASO kurcze ale brzmi dumnie

podczas malowania przyjdzie pora na pierwszy tuning - zderzaki pomalowane na kolor nadwozia
  
 
Cytat:
2005-02-05 15:22:01, Quattro pisze:
Volvo na zamowienie... tzn zabawilismy sie z ojcem w importerow jakiegos duzego diesla dla pewnego milego pana



Jaka przycinka na tym volvo bedzie? hehehe przyprowadzili go za 33 tysie sprzedadza za 43