Problem z SONY XR-5800

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam!

Jak w temacie mam problem z SONY XR-5800, a mianowicie chodzi o to, ze wyswietlacz przestal wyswietlac... Nieraz sie zapali ale ostatnio bardzo zadko... Wczesniej jak puknalem w szybke to sie zapalalo... Co to moze byc?

Dzieki za pomoc....
Artur
  
 
mozliwe ze panel ci dobrze nie dochodzi. A jak nie to trzeba bedzie rozebrac panel i posprawdzac...
  
 
Dociskam go i nic...... nawet juz odginalem troche blaszki w gniezdzie (bo moze styku nie ma dobrego) i nic.. rozbieralem go i najgorsze jest to ze do samego wyswietlacza nie ma tam dojscia.. A jak sprawdzac to co?

[ wiadomość edytowana przez: nikon123 dnia 2005-02-05 11:22:58 ]
  
 
Proponuje nie podginać, nie giąć i nie naciskać. W tym modelu o ile dobrze pamiętam są dwie żaróki pod wyświetlaczem i z reguły one umierały Pozd
  
 
No ale jak y zdechly te zarowki to by sie nieraz nie zapalalo a on nieraz normalnie dziala...
  
 
Wydaje mi sie, że są tam dwie żarówki 6v połączone szeregowo. Jeśli jedna z nich przerywa to obie nie będą świecić. Nie upieram sie przy żarówkach, ale najczęściej one sie przepalały.
  
 
Acha to bede musial jutro zerknac tam, bo dzis nie chce mi sie juz schodzic na dol...