Drążki kierownicze.....

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
kupiłem produkcji radzieckiej i już poległy niecałe pół roku...
Mam więc pytanie do Was .... jakiej produkcji kupić , na co zwracać uwagę


  
 
Odświeżam ten temat,bo po zimie ja chyba będę musiał też zrobić mały remont,troche lzuy na kierownicy zlikwidować,oraz najbardzie to stuki w prawym przednim kole(chyba przegub kulowy wali jak oszalały na drobnych nawet wybojach,o kostce brukowej to juz nie wspomnę)
Czy są ww. cześci produkcji innej niż rosyjskie?Może od jakiegos innego auta pasują?
Pzr Grzesiek
  
 
Sa Grzesiu i własnie ostatnio miałem kupic koncowki produkcji polskiej(Delphi Krosno po 32zl /szt),ale nie mialem na nie kasy niestety .Kupilem wiec koncowki radzieckie po 15 zl.Sa tez sworznie(przeguby kulowe) tej samej produkcji po ok 28 zl /sz i ostatnio jeden kupilem.Roznica jest taka ze na nie tak dawno wymienionym sworzniu radzieckim zrobilem okolo 2000 i juz ma luzy a na polskie nawet jest gwarancja .Pozdrawiam
  
 
Wielkie dzięki za odpowiedź,będe takiego czegoś szukał,bo wkurza mnie niska jakoś oryginalnych części.
A tak wogóle Lada jest chyba jedynym autem na swiecie,gdzie zamienniki są droższe niż części firmowe wyzej Jasiu napisał przykład,tak samo jest z klockami hamulcowymi i wieloma innym cześciami.
Najlepsze jest to że zamienniki są wytrzymalsze niż oryginałyto jest parodia poprostu.
  
 
Witam,
caly uklad kierowniczy i zawieszenie (juz nie cale) robi RTS w dosyc przystepnych cenach. Jakosc RTS dosyc dobra, aczkolwiek nie jest to zupelny TOP.
Wiem ze wiekszosc elementow robi polska firma Adler, ceny bardzo niskie, niestety nie wiem jak z jakoscia, do czynienia mam tylko z lacznikami stabilizatora ktore musze przyznac wykonane sa bardzo solidnie.
  
 
Koncowki krotkie polskie ale nie krosno gumy szlag trafil po okolo 2 tygodniach - jakies 2 000 km w soli wystarczylo

Ruskie skrzypia niesamowicie trzeba sie napieprzyc duzo zeby je nasmarowac - nie ma kalemitek do nich trzeba walic bezposrednio w gume - wd40 sie sprawdza. Poprzedni komplet wytrzymal 36 000 ale of course ze smarowaniem bo na takich skrzypiacych watpie czy 10 bym zrobil

Teraz kupilem 2 raz ruskie. I znowu mnie smarowanie czeka :]