Benzyna czy diesel - było 106 lub AX - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
...co do pościgów z udziałem punto to taka anegdotka:
stałem kiedyś punto mamy na światłach na Jana Pawła w Wawie, samochód miał 60 koni ale był czarny i na alu więc wyglądał dość grożnie Nagle obok pojawił się pięękny saab 900 turbo generacji '80/'90 więć przykuł moją uwagą na tyle, że gapiłem się natrętnie na samochód nie patrząc nawet kto siedzi w kabinie, kiedy skierowałem wzrok na szyby tego cuda ujrzałem dwie równie piękne jak ten samochód blondynki. Uśmiechneły się i przegazowały saaba tak, że aż mi ciarki przeszły bo wiedziałem co znaczy ten sygnał...
Wystartowaliśmy w tej samej chwili, fiacik kręcił się do max. obrotów, po kilku sekundach saab zniknął za horyzontem przede mną...
  
 
Cytat:
2005-04-08 23:13:03, Focus86 pisze:
Pewnie ze tak, jakims strasznym zawalidroga nie jestem Na trasie torunskiej osiagnalem juz niby v-max (150 km/h) ale mysle ze do 160 by poszedl. Gdy jade sam, na pusto to sie zbiera ale jak zaladuje 2 lub 3 osoby juz jest gorzej niestety. Ale... Wczesniej jezdzilem troche polonezem i tez mi sie morda cieszyla ze mam wlasne autko ,chociaz nic do poldka nie mam, bardzo mile go wspominam Chociaz palil jak smok, sypal sie ale i tak go lubilem Heh to widze ze nie tylko ja sie bede meczyl w tym roku. Zaczynam 18 a koncze 12 maja i po 12 zaczynam imprezowac albo z powodu zdania i z radosci albo z powodu nie zdania i smutku ktory trzeba bedzie zalac Tak czy inaczej pic trzeba


Dokładnie zachlać to trzeba będzie
  
 
Cytat:
2005-04-08 23:16:43, k55 pisze:
Wystartowaliśmy w tej samej chwili, fiacik kręcił się do max. obrotów, po kilku sekundach saab zniknął za horyzontem przede mną...



Dlatego ja sie przygladam z tak zwanego "niemca"
  
 
Cytat:
2005-04-08 23:22:10, Focus86 pisze:
Dlatego ja sie przygladam z tak zwanego "niemca"


Jak widze że ktoś chce się ciąć ze mna i widze że nie mam szans to go podpuszczam po czym z regóły on rusza z piskiem a ja spokojnie
  
 
eee tak to nie wypada Bagheera mieszkasz w magdalence? czyli czesto smigasz trasa krakowska w strone wawy lub grojca? Jesli tak to zwracaj uwage na szalone 50 kucy czesto sie poruszam tamtedy (szczegolnie w nocy w czasie powrotu od znajomych)
  
 
W nocy to rzadko.
Rano jadę do wawy, wracam po południu, później to rzadko się ruszam z chałupy, a jak już się ruszam to w stronę Puławskiej.
Jakieś szczegóły autka podaj.
  
 
jak widac na foto. Blaszki WJ w sumie dosyc proste, wysokie numery zaczynajace sie na 3**** Znakow szczegolnych brak, a nie jest jeden. Wysoki cham za kierownica
  
 
Oki.
Spadam spać bo się nie wysypiam ostatnio.
  
 
Focus! Przeciez teraz mature to chyba zawsze sie zdaje? Dobrze kojarze? Tylko wynik predestynuje Cie do dostania sie na studia? Ale i tak sa jakies testy predyspozycyjne?


[ wiadomość edytowana przez: adasco dnia 2005-04-09 12:49:12 ]
[ powód edycji: zmiana tyt. watku. ]
  
 
No nie koniecznie. Teraz podobno bedzie jakos na procenty liczone, nie bedzie oceny. Trzeba miec 30% zeby zdac. Jesli bedziesz mial 29% nie zdajesz, ale w sumie nikt nie wie (uczniowie, nauczycielowie, dyrekcja jednym slowem NIKT) jak to bedzie naprawde Eto Polska wlasnie