Dlaczego LADA nie produkowala motorynek, placilbym nizsze OC

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Płaciliście już w tym roku OC? Nie? Szczęście mieli Ci, którzy zapłacili jeszcze w ubiegłym roku bo zapłacili mniej! Mnie np w PZU stawka skoczyła z 276PLN (czy jakos tak) na 400PLN za pół roku + obowiązkowe NW za cały rok przy pierwszej racie (jak się płaci w ratach)... Więc wziąłem d..ę w troki i przeniosłem sie do Generali. Stawka za cały rok 474 (czy jakoś tak) + 25% za nowego klienta + NW za płatność w ratach - wyszło dwie raty po 305PLN... Więc mam dwa słowa do ubezpieczycieli: p........e się! Acha - kto się ubezpieczył w LINK4 niech doczyta sobie co to jest "szkoda parkingowa"! Przykro mi Już mi się nawet nie chce ich od złodzei wyzywać...


[ wiadomość edytowana przez: dcnt dnia 2005-02-10 11:33:13 ]
[ powód edycji: korekta tytulu .... ]
  
 
niestety nie ja placilem pod koniec roku i juz nowe stawki byly

Zlodziejstwo i tyle !!!! doszlo mi - 10 % ZOSTAŁO:za kontynuacje i
za oplate jednorazowa - 10 %; + 25 % za wiek i zaplacilem wiecej niz ostatnio !!!
  
 
W PZU drozej ? Ja place na raty - teraz mam druga rate, pierwsza byla w sierpniu. Ale jest tyle co bylo.
  
 
warunki starych umów się nie zmieniają
poczekaj jak sie skończy obecna
następna będzie już na nowych zasadach
pzdr
  
 
A od kiedy sie zmienily warunki ?
  
 
hmm,coś mi się obiło o uszy że od 1 stycznia
ale nie dam se ręki uciąć
  
 
&#&(*&(&%$## - wybaczcie ale to juz przesada...
  
 
K....,dzisiaj jade sie dowiedzieć.Do tej pory bylem w Warcie ale chyba wróce do Samopomocy
  
 
Przepisy zmieniły się od 1 stycznia. Jest to skutek sprowadzania do Polski starych aut z zachodu...ponoć... Generalnie opłaty wzrosły wszędzie o ok 25%. Jak chcecie płacić w ratach to musicie wykupić przy pierwszej racie NW - i to z tego co się orientuję we wszystkich towarzystwach. Z mojego konsumenckiego punktu widzenia musiało dojść do jakiegoś porozumienia między ubezpieczycielami, bo przy wolnym rynku ciężko wyobrazić sobie aż takie podwyżki - w PZU np o jakieś 50%!!! (licząc przy wszystkich zniżkach), a stawka podstawowa skoczyła z 1660 na 1998 (czy jakoś tak). Zobaczymy co nam zafundują za rok...w końcu mozemy już płacić stawki europejskie nie?...
  
 
Cytat:
2005-02-10 09:28:41, Geocentryk pisze:
(...)...w końcu mozemy już płacić stawki europejskie nie?...


Szkoda tylko, że nie mamy europejskich dróg
  
 
Cytat:
2005-02-10 09:37:55, MikeB pisze:
Szkoda tylko, że nie mamy europejskich dróg



I europejskich zarobkow
  
 
eee, NW zawsze bylo jednorazowo....

a jak sie dowiadywalem w samopomocy, to wcale nie bylo tak tanio... Inaczej - roznica wzgledem PZU byla tak mala, ze 5% za kontynuacje w PZU pokrywalo ja z nawiazka...
  
 
Adasco nie skumałeś widać Jak chcesz zapłacić OC w ratach (a teraz można mieć max 2 raty) to MUSISZ! przy pierwszej racie zapłacić całe NW (bo jak słusznie zauważyłeś NW nie ma rat). Wiem tyle, że moje auto jest na matulę, ma wszystkie zniżki w PZU, a i tak opłaciło mi się przenieść do Generalli, mimo że za pierwszy rok doliczyli 25% OC - nie ma tańszego OC dla aut z 1990r W porównaniu z PZU zyskałem 200PLN na rok. W przyszłym roku odpadnie mi to 25% (bo będzie kontynuacja) i zapłacę za rok 480+NW ~ 500PLN (a nie 850 w PZU). A zarobki przecież mamy europejskie;P tylko wschodnio - europejskie Ale szukajcie a znajdziecie! TYLKO UWAŻAJCIE NA

LINK4 !!!!!!
  
 
Ej! Kto śmiał zmienić tytuł mojego wątku?! Chyba jest coś takiego jak prawo autorskie nie?! Proszę o przywrócenie poprzedniego tytułu wątku. Zgadzam się na dopisanie objaśnień;P
  
 
Cytat:
2005-02-10 11:45:30, Geocentryk pisze:
Ej! Kto śmiał zmienić tytuł mojego wątku?! Chyba jest coś takiego jak prawo autorskie nie?! Proszę o przywrócenie poprzedniego tytułu wątku. Zgadzam się na dopisanie objaśnień;P



Tytul nie opisywal tego co zamieszczone zostalo w watku, szczegoly dostepne na priv
  
 
Kurka - faktycznie szkoda, ze DCNT zmieniłeś tytuł tego wątku.
  
 
Cytat:
2005-02-10 11:42:26, Geocentryk pisze:
Adasco nie skumałeś widać


kqmalem
wlasnie to mialem na mysli - niewazne, jak i kiedy placisz, NW zawsze nierozdzielnie.
  
 
a co ma motorynka do łady i ubezpieczeń?
  
 
Cytat:
2005-02-10 12:00:45, Leszek_Gdynia pisze:
Kurka - faktycznie szkoda, ze DCNT zmieniłeś tytuł tego wątku.



co wy chcecie, przeciez tytul mowil cos innego a w poscie pisalo cos innego - wytlumaczyc mi tu dokladnie o co wam chodzi !!!




[ wiadomość edytowana przez: dcnt dnia 2005-02-10 12:30:47 ]
  
 
Cytat:
2005-02-10 12:08:24, Grzesiek pisze:
a co ma motorynka do łady i ubezpieczeń?



Bo tytuł był troche inteligentniejszy i z jajem niż przeciętny tytuł wątku. Tu ukłon w stronę Mariuszni!

Jeżeli Grzesiu nie kumałeś to juz ci tłumaczę - prawdopodobnie autor miał na mysli to, ze szkoda, ze nie ma motorynki produkowanej przez WAZ, bo zapewnie płaciłby niższe OC a dalej jeżdziłbym produktem WAZ. Kapisz???