Aktywny subwoofer

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam, jestem nowy i mam pytanko czy naprawde nie ma nic przyzwoitego co moglibyscie polecic za rozsadne pieniadze? To nie musi byc szczyt techniki ale cos co wygodnie mozna wsadzic do bagaznika podlaczyc do radia i cieszyc sie muzyka (ladny dynamiczny basik) to nie ma byc dyskoteka na kolkach ale cos 70-90W po wzmacniaczu i odpowiedni glosnik(i) z jakims basrefleksem. Z przodu mam 16,5cm glosniki podpiete do PAN. CQ-DFX972N wiec szukam czegos do 'bagaznika' liczy sie wygoda (za duzo kombinacji ze skladaniem zestawu - opinia po weryfikacji postow ) cena no i zeby to nie bylo nic festyniarskiego... uda sie znalesc cos konkretnego 'po srodku' ? (jakosc/cena) ps. licze na porady bo chyba sporo osob szuka czegos takiego... pozd.
  
 
oki moze inaczej - moze innym rozwiazaniem bedzie multi wzmacniacz np. ALPINE MRV-F357 lub MRV-F356 co o tym powiecie i ewentualnie czy za ta sama kaske mozna kupic lepszy konkurencji o podobnych wlasciwosciach
ps. czy ten wzmacniacz jest ok.? widzialem na allegro nowy za cos ok. 450-490zl (F356) licze na porady...
  
 
Witam. Napewno wzmacniacz plus skrzynka pasywna bedzie lepszym rozwiazaniem, nie musisz kupować wielkiego głośnika skoro nie potrzebujesz dyskoteki w samochodzie. I napewno lepiej będzie grała właśnie skrzynka niż tuba. Z tuby robisz bardziej dyskoteke dla przechodniów na ulicy niż spokojny bas dla pasażerów samochodu.
Umieść link do tego wzmacniacza i może jeszcze skrzyneczki która by Ci pasowała. Pozdrawiam
  
 
szukam czegos takiego jak to: http://www.horn.pl/produktyphp/pokaz_produkt.php?modelProducent=ALPINE&modelNazwa=MRV-F357 co do skrzynki basowej nie mam jeszcze koncepcji... moze cos doradzicie, co by sie ladnie komponowalo z w/w wzm. cos rozsadnego w stosunku jakosc/ceny... pozd.