Masz problem dotyczący zawieszenia , hamulców , felg , opon - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
jak będziesz walił na wrocław to daj znać bo pewnie przez łódz przejedziesz a akurat mieszkam blisko trasy nr.1 tobędziemy mogli się na chwilkę spodkać , sobie postój walniesz i pogadamy o rysiach hehe.
  
 
a jakaś dokładniejsza data, ja tak na połowe lipca, koniec lipca planowałem jakis spocik właśnie w okolicach chyba łodzi, co wy na to klubowicze
  
 
No niby Łódź jest jakby w centrum Polski wiec chyba byloby najsprawiedliwiej
  
 
ja jestem jak najbardziej za w końcu przydało by sięspotkać większą grupą.
  
 
właśnie, tylko ze ja chyba ryśka nie bede miał coś sie wali mój wujazd do de:| jutro jade golfa ogladać, jak sie okarze lipny jak te 15 co dotychczas ogladałem, ryski też, to zostane przy poldasie i niech ojciec sobie cos lepszego kupi:|
AAAAAAAAA albo za drogo albo lipa, choć z zemnątrz to lipa była w takim golfie 1.6 z 86roku, lakier matowy i ogniska rdzy itp, ale itak lepiej niż w moim poprzednim ryśku i kosztował 2 tyś + opłaty
Ale jade do wrocka jutro, oglądnąc takiego samego ale z 90 roku też 1.6 i 3 elementy do malowania, cały błotnik i małe takie na drzwiach czyli całe drzwi i masce, ponoć ok, sie okarze
3mka
  
 
Zmieniam felgi i opony z 13" na 14" ale pytanie jakie rozmiary mogę użyć?
  
 
165-65 185-60 wszystko pomiedzy tymi rozmiarami powinno pasowac ja w 128 coupe mam 185-55x14 i tez jest ok.
  
 
Dzięki
Tak na marginesie jak ktoś ma do sprzedania komplet takich felg ewentualnie z oponami to proszę o kontakt.
  
 
najlepiej najpierw sprawdz czy nie bedziesz musial uzyc dystansow - u mnie o dziwo po zalozeniu z tylu 185 okazalo sie ze opona ociera sie o amortyzator tak wiec teraz przod 185 tyl 175 - ale mam fajne alufelgi na oku tak wiec moze bede musial zaopatrzyc sie w dystanse
  
 
Jak sprawdzałem to mam luz ok 1,5cm na piaście przedniej a mam super 13" felgi z mirafiori z wytłoczeniami pomalowane na srebrny metalik - wyglądają na aluminiowe
  
 
Zmieniłem ostatnio wahacze przednie ale mechanik wymienił je nie zważając na konieczność założenia korektora w późniejszym czasie. Teraz mam nówkę korektor ale mam wahacze bez dodatkowego miejsca na założenie sprężyny do korektora. Stąd moja prośba bo w Ritmo chyba jest podobne rozwiązanie - proszę o jakąś fotkę tego rozwiązania i opis działania jak założyć koregtor. Jest on chowany w obudowie na belce tylnej z dodatkowym wysięgnikiem - ale jak to ugryźć
  
 
Na krawędzi wahacza masz wywiercone dwa otwory . Jeden w odległości ~10cm od mocowania wahacza do belki , drugi po kolejnych 10cm . W jeden z nich wchodzi zagięty koniec sprężyny . ( ja mam w pierwszym )
  
 
Sęk w tym że otworów żadnych tam nie ma a nawet jak by były to jak odciągane jest ramię korektora w dół skoro sprężyna ta do wahacza może go jedynie ściągnąć
  
 
Wiec nie wiem czy Ci tym pomoge, ale sie staram Moze plastykiem nie jestem ale mam nadzieje ze to Ci cos wyjasni
Wiec u mnie jest tak...

Heh tylko bez smiacia A wogole po co Ci on ? Ja bym zalozyl trojnik i go wcale nie zakladal Lubi sie czesto psuc. No ale jak masz nowy to lux.
  
 
Cytat:
2004-08-20 10:03:12, Procik pisze:
Sęk w tym że otworów żadnych tam nie ma a nawet jak by były to jak odciągane jest ramię korektora w dół skoro sprężyna ta do wahacza może go jedynie ściągnąć


Jak otworów nie ma - to co za problem je wywiercić ?
Zoom ci to pięknie narysował , jak żywe !
A tak nawiasem mówiąc - Zoom , ten element w prawym dolnym rogu to spłuczka do WC ?
  
 
Cytat:
2004-08-20 13:53:54, schab pisze:
A tak nawiasem mówiąc - Zoom , ten element w prawym dolnym rogu to spłuczka do WC ?


Mueeheheheh a to juz rysunek numer 2 dla innego forum hydraulicznego
  
 
a ja co leżałem pod autkiem to zawsze zastanawiałem co to takiego jest i do czego to słuzy,no i teraz juz wiem
  
 
Nie ma się co śmiać - wielkie dzięki.
  
 
ja wogule nie miałem kolktora, miałęm własnie jak zoom mówi trójniczek, niewiem czy to ma duzy wpływ ale po teoretycznym dobrym odpowietrzeniu hamulców przy gwałtownym hamowaniu na śliskiej nawierzchni raz mi tył ściągało w prawo raz w lewo. Moze to wina tego?
P.S.
Zarąbista ta spłuczka
  
 
Witam mam do sprzedania 2 felgi 14 motylkowe.Jezdzily kiedys w regacie weekend mojego ojca.Felgi oczyscilem i pmalowalem.Sa na pewno proste i tanio oddam .Jakby co ezer@o2.pl