Syrena do odratowania - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2005-03-05 15:45:46, Jarek104 pisze:
wczoraj odkryłem pod Bydgoszczą Syrenę 105L przerobioną na cabrio.. Ma zrobioną porządną klatkę i koło zapasowe na klapie bagażnika Jest w opłakanym stanie, ale dałoby się coś z niej zrobić.. Silnik na chodzi, zawiecha ok.. Stoi na złomowisku i jego właściciel dla zabawy ją pałuje na placu.. Powiedział, że za 1000zł ja odda... nie mam niestety tyle kasy na zbyciu, zresztą 105L z biegami w podłodze nie ma dla mnie juz tego uroku.. Jesli ktoś byłby zainteresowany, to moge podać na nią bliższe namiary


W samej Bydgoszczy? Ja namierzyłem jedną cabrio pomalowaną spray'ami na różne kolory (wygląda to kiepsko) ale kilka km pod Bydgoszczą. Ciekaw jestem czy mówimy o tej samej...



Cytat:
2005-03-08 23:08:05, Jarek104 pisze:
Mam info o kolejnej Syrenie.. W Bdgoszczy stoi 104 z papierami, na chodzie w dość dobrym stanie. (...) Ten sam koles ma do sprzedania również Warszawe sedana i ewentualnie kombi (choć ta ostatnia chce raczej zostawić dla siebie) Ma tez części do Warszaw, więc jeśli ktos z Was potrzebuje, to sie odezwijcie


A czy ten koleś trzyma te auta może gdzieś na Łęgnowie koło (albo częściowo w) stodoły? . Koleś, którego ja mam na mysli ma sporo części ale raczej do Syren chyba:

Powyższa fotka notabene przedstawia wnętrze 125p Pickup'a


Namierzyłem też Syrene pickup ze stelażem do plandeki (to jest R-20?) o czym napisałem w >> TYM TEMACIE << - nie pomyślałem, że moge go tutaj wrzucić .


Chyba musimy się ustawić na spotkanie Jarku bo widzę, że mamy podobne zainteresowania i uzupełniamy się wiedzą odnośnie autek w naszym regionie . Odezwij sie do mnie jakoś na priv/gg/kom albo wpadnij do mnie na rancho ...
  
 
Witam !!! Ja "zareklamuję" 105L w Konstancinie na złomie. Nie przyglądałem się jej dokładnie, ale blacharsko wygląda nie najlepiej (zdjęte błotniki z lewej strony - być może walają się gdzieś niedaleko , prawy błotnik tylni od dołu, od strony drzwi, zeżarty na wylot na jakieś 5 cm, drzwi chyba w miarę zdrowe), więc raczej jako dawca - chyba, że ktoś jest bardzo uparty Silnik - jest Nie znam szczegółów, bo maska przy szybie jest wyklepana jakimś młotkiem, tudzież kamieniem i nie chce otworzyć mordy Wnętrze wygląda na kompletne. Sporo fajnych detali, typu radio Safari 5. Zdjęć niestety nie będzie, bo nie mam ich czym zdzjełać. Jak ktoś z południowych okolic Wawy jest zainteresowany, lub chociaż przejeżdża przez K-J i może pstryknąć fotki, to zapraszam po więcej info na priva.
  
 
Oj dawno mnie tu nie było...

Race_D, dokładnie, mówimy o tej samej, na obwodnicy, zaraz za Białymi Błotami.
W ciągu tygodnia praca mi nie pozwoli, ale myślę, że wstępnie moglibyśmy umowić się na następną sobotę.
Daj namiary na PW, w której części miasta mieszkasz, to się gdzieś ustawimy, albo u kogoś w domu albo w połowie drogi (nie wime czy odważę się Syrenką wypuścić na drugi koniec miasta )
  
 
Witam
Mimo wystawienia na allegro i ogłoszeń w prasie, ciągle nie znalazł się chętny na moją Syrenę
, której nie jestem w stanie wyremontować.
A myślę, że warto.
Z powodów finansowych również 1.6D jest do oddania za podobną kwotę (cena zespołu napędowego).
pozdr

PS.Czy ktoś w 3mieście dysponuje ładną, białą 104-ką?
Niebawem pora mi do ślubu iść ...
  
 
Cytat:
2005-09-09 11:17:12, filon pisze:
Witam Mimo wystawienia na allegro i ogłoszeń w prasie, ciągle nie znalazł się chętny na moją Syrenę , której nie jestem w stanie wyremontować. A myślę, że warto. Z powodów finansowych również 1.6D jest do oddania za podobną kwotę (cena zespołu napędowego). pozdr PS.Czy ktoś w 3mieście dysponuje ładną, białą 104-ką? Niebawem pora mi do ślubu iść ...



daj jakieś zdjęcia albo linka do nich
  
 
A dlaczego ty nie jestes z krakowa?
  
 
Cytat:
2005-09-09 17:19:58, daniel pisze:
daj jakieś zdjęcia albo linka do nich



Ostatnie 3 pozycje w Galerii,
zdjęcie nr2 to 1,6D
Nieco większe zdjęcia są na forum Morskiego, ale niewidoczne dla Gości, a na tym forumnie wiem jak wstawić załącznik
lepszymi jakościowo fotkami chfilowo nie dysponuję
  
 
Cytat:
2005-03-05 15:45:46, Jarek104 pisze:
[...] Stoi na złomowisku i jego właściciel dla zabawy ją pałuje na placu.. [...]



co co to dokłądnie znaczy że ją "pałuje"? chory jakiś?