KUPIĘ - Strona 6

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam kupię plastikową pokrywę zaworów do silnika 1.6 8V X16SZ
0794569883 lub email: michu-71@tlen.pl

[ wiadomość edytowana przez: michu71 dnia 2009-09-27 16:52:08 ]
  
 
Witam.
Kupię włączniki podgrzewanych foteli od Astry F , Corsy A i B , Calibry , Vectry A lub Frontera.

[ wiadomość edytowana przez: _Grzesiek_ dnia 2009-09-28 16:10:50 ]
  
 
Cytat:
2009-09-28 15:48:55, _Grzesiek_ pisze:
Witam. Kupię włączniki podgrzewanych foteli od Astry F , Corsy A i B , Calibry , Vectry A lub Frontera. [ wiadomość edytowana przez: _Grzesiek_ dnia 2009-09-28 16:10:50 ]


Znalazłem info , że pasują też od Corsy C i Merivy.
  
 
Kierunek lewy przod do Ascony C przed liftem.
  
 
Cytat:
2009-10-11 12:51:18, _Grzesiek_ pisze:
Znalazłem info , że pasują też od Corsy C i Merivy.


Ogłoszenie nie aktualne.
  
 
Kupię Omegę B, jak najpełniejsza opcja, 2,0 16v, SEDAN, rocznik - od 97 w górę..
  
 
kupie corse B moze byc firmowka nawet z ledwo(niesprawnym)silnikiem zdrowa musi byc karoseria
  
 
Szukam pary drzwi do Astry II 3d. Zależy mi tylko, żeby wewnętrzna strona była cała - skorodowane, pogniecione mile widziane - kwestia ceny.

Do tego: tapicerkę drzwi tym razem w dobrym stanie Astra II 3d - czarna/ciemna

Fotel kierowcy z poduchą do Astry II 3d-czarna/ciemna tapicerka

Kontakt w profilu.
Pozdrawiam
Marcin
  
 
opel rekord (benzyna lub diesel) stan obojetyny.. byle komplenty lub silnik ze skrzynia
omega a tylko 2.4 lub 3.0 24v lub silnik 2.4
  
 
Kupię używane opony ZIMOWE 215/50/17
  
 
GSI a nie chcesz może kompletu 16" razem z felami ENZO - wszystko po jednym sezonie. Bieżnik jakieś 7-7,5 mm.
Oponki to frigo 2.
Komplet tych kółek dostałem jak kupowałem swoją Zośkę OPC, ale okazało się że nie da rady ich założyć do mnie na przód bo mam większe tarcze i zaciski. Foty i więcej info mogę podesłać na mejla - daj znać czy jesteś zainteresowany.

pzdr
  
 
W jakim rozmiarze? zimowe /letnie ?
  
 
Zimowe Frigo 2, na felach ENZO, rozmiar 205/55/16
Dokładne info i foty znajdziesz tutaj:
kola

[ wiadomość edytowana przez: Hubka dnia 2010-02-22 09:35:12 ]
  
 
witam wszystkich mam pytanie moze ma ktos lub kogos co ma na sprzedaz silnik do tigry 1.4 16v
  
 
Cytat:
2010-03-08 20:04:00, mirko65 pisze:
witam wszystkich mam pytanie moze ma ktos lub kogos co ma na sprzedaz silnik do tigry 1.4 16v


Poszło na priva.
  
 
Witam ponownie

Kupie zdrową budę zarejestrowaną, mile widziane wbite LPG. Najchętniej Corsa A lub Ascona ale od biedy może też być Kadett. Model ma mniejsze znaczenie, rocznik nie gra roli, najważniejsze żeby nie było na niej rdzy, była z okolic małopolski i kosztowała rozsądne pieniądze. może też być samochód ze sprawnym silnikiem za nieduże pieniądze. Jakby ktos miał coś takiego na zbyciu , to proszę o kontakt priv, bo na to forum zaglądam bardzo sporadycznie.
  
 
Witam poszukuje : kompletnej listwy z wtryskami oraz kolektor wydechowy a także kompletnej wiązki z komputerem od c20xe proszę o info na priv
  
 
Kupie Opla Kadetta C w wersji Coupe, może być do remontu byle się kupy trzymał. Oczywiście z papierami, może być na zagranicznych blachach.
kontakkt w profilu
  
 
sprawną skrzynię biegów F18 lub inną pasującą do Vectry B 1996r, 2.0 16V (X20XEV)

moja po 205 kkm pokłóciła się z 'jedynką' i 'dwójką'
  
 
kupię 4 felgi 4x100 do vectry A
tanio - stal lub alu
tel do mnie 606 707 354