KUPIĘ - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
(albo jestem ślepy, albo nie ma opcji edycji postu, wiec piszę jeszcze raz bo zapomniałem o 1 szczególe)


Witam!

Kupie Vectre B. Najchętniej 115KM (x18xe)

Musi być:
- kombi
- z gazem
- z relatywnie małym przebiegiem

Reszta to kwestia do uzgodnienia.

Cena: do 15 tys.

Kontakt: yaqb@op.pl


[ wiadomość edytowana przez: YAQB dnia 2008-08-26 13:51:17 ]

[ wiadomość edytowana przez: YAQB dnia 2008-08-26 13:51:41 ]
  
 
Kupię miskę do astry G x18xe, czy w Vextrze B x18xe jest taka sama miska ?
  
 
Kupię pompe hamulcową, SeantorMozna 83rok, bez abs. Kontakt w profilu
  
 
Kupię całe koła ( felgi stalowe + opony zimowe ) do omesi b w rozmiarze 15", w rozsądnej cenie, opony w dobrym stanie nie szumiące itp. Kontakt najlepiej na gg, Pozdrawiam
  
 
Kupie tapicerkę drzwi przednich do Ascony C w wersji 2d
kontakt na gg w profilu
  
 
kumpel chętni zakupi senatora B, wymagania conajmniej 177km, automat (innej opcji nie ma ) i fajnie jak by był ciemny
Jak co to na priv lub na telefon 604-533-087 Jan - to do mnie
  
 
kupie stalowe felgi 14
  
 
kupię maske od rekorda E1 diesla
  
 
Witam poszukuje SENATORA B rok 1992-93 stan

Pozdrawiam Szajba
  
 
Cytat:
2008-11-05 18:59:51, Div pisze:
kupię maske od rekorda E1 diesla


ja znalazlem na allegrochoc nie bylo latwo
  
 
kupie kółko alternatora vectra A 1.6
moje jest chyba tak juz wyślizgane ze mała wilgotnośc nowy pasek dobry naciąg i piszczy i piszczy
  
 
Witam potrzebuje Zestaw naprawczy hamulca tylnego( chodzi o uszczeki) vectra b rocznik 1999 silnik 2.0 dti Dzwoniłem do pobliskich serwisów... koszmar nie umie tego dostać ,na allegro też nie ma
Kontakt do mnie 608 487 851
Pozdrawiam Irek
  
 
Kupię instalację elektryczną do Senatora B z digitalem ,tempomatem,klimą,regulowanym zawieszeniem i wycieraczkami na lampki.PILNE.
Parę osób miało,ale co z tego jak im się nie chciało wyciągać.(nieopłacalne)
  
 
Potrzebuje kogos z okolic siemianowic Śląskich kto umi spawac podłużnice (kolo prawego kolka) no najlepiej nie drogo moja corsa sie rozpada HELP !!!!! jak cos to albo yu -> niewiem1988@op.pl albo gg 8685545
  
 
Kupie serwo do opla ascony C 1.6D.Moze ma ktos w swoich zapasach i chcial by odsprzedac. Informacje prosil bym na priv. Z góry dziekuje i pozdrawiam
  
 
szukam LISTW na boczne przednie drzwi (prawe i lewe) do astry rok 95 po lifcie czyli wąskie, bo ktoś się nie bał i zaje.....!!! kont. GG 7590420 lub tel.605126226


[ wiadomość edytowana przez: Tristyan dnia 2009-02-14 23:30:19 ]
  
 
Kupię drzwi do Ascony C 1988 1,6i (sedan) LEWE KIEROWCY PILNE.

pozdrawiam
  
 
Tłumik środkowy do Reksia 2.2TD 85rok sedan..
Może ktoś wie gdzie tego szukać ?
  
 
szukam garażu blaszanego 3x5 lub kontenera woj. łódzkie lub śląskie (nie na garaż)
  
 
Witam poszukuję silnika do mojej asterki, 1,4 8v. Jak by ktoś miał, albo widział gdzieś w miarę dobrym stanie to prosił bym o wiadomość. Najlepiej okolice Warszawy, ale jak coś się trafi lepszego a dalej to czemu nie. Z góry dzięki za info.