Diody LED gdzie moge kupic ??

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam, tak jak w temacie jestem ciekawy czy mozna kupic gdzies w stalowej postojowki diody LED niebieskie. Mialem wczesniej z Allegro ale mi sie spalila jedna i w dodatku pare osob ktore to widzialo u mnie tez jest chetne na zakup. Nie wiecie moze czy moge dostac takie postojowki w stalowej, a jesli tak to gdzie w jakiej cenie mniej wiecej (o ile ktos wie). Drugie pytanko: napewno czesc z was korzysta z zarowek xenon-efekt, zalozylem u siebie do autka i mam wrazenie ze slabo swieca pomimo ze pisze na nich 100W czyli niby te mocniejsze, staralem sie kupic w miare oryginalne LiTecha a nie jakies podrobki (ciekawe czy mi sie udalo czy mam dobre podrobki ). Moze to tylko moje zludzenie, a czy to zalezy od rodzaju lampy?? Ostatnie pytanko czy mozna kupic zarowki typowo niebieskie takie jak niebieskie postojowki do halogenow?? Wiem ze mozna zamowic zarowki do halogenow tez xenon efekt ale interesuja mnie typowo niebieskie zeby to fajnie wygladalo z gory dzieki za odpowiedz.
  
 
Ale to nie bedzie fajnie wyglądało .
na hali jest sklep motoryzacyjny koło pizzeri i tam ma wszystkie katalogi czesci i sprowadza na zamówienie czesto .
  
 
Diody LED za policja w lewo 50met po lewej stronie jest sklep