Nowy Seat Toledo

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
w tym roku szykuje sie wprowadzenie nowego Seata Toledo na rynek. Zdjecia pod adresemSeat Toledo

Prosze o komentarz co myslicie o nowym wynalazku Hiszpanskiego producenta? Jak dla mnie strasznie przypomina Altee i mi sie strasznie nie podoba
  
 
Bleeeeeeeeehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
jak zobacz to w ktoryms salonie to chyba odrazu wyjde
ten bagaznik niepodoba mi sie
  
 
a mnie sie podoba nawet... ladniejszy niz vel satis...
  
 
A co wy gadacie? Jest swietny (przynajmniej na fotach, zobaczymy jak to bedzie na zywo) Przypoimina altee? I dobrze, altea to wg mnie najladniejszy samochod w swojej klasie.
Ciekawe jakie beda ceny...
  
 
Toledo nie tylko przypomina Alteę ale nią jest do słupka C. Przyprawiony został tylko nowy tyłeczek (a może dawet dupsko )by tak jak każde Toledo mieć wielki kufer. To Toledo naprawde nawet mi się podoba. Różni się od poprzedników w drastyczny sposób, ma przede wszystkim ładne proporcje a nie można tego było powiedzieć o jego poprzedniku w którym strasznie "ciążył" tył. Szkoda, że Skoda nie poszła po rozum do głowy i nie zbudowała nowej Octavii na dłuższej płycie podłogowej. W ten sposób nowy samochód wygłąda tak samo "głupio" jak starsze Octavie i Toledo.
  
 
w dzisiejszym auto swiecie na stronie 14 pokazali nowego leona... kolejny piekny seat...Ale wszystkie teraz beda podobne, ciekawe jaka bedzie nowa ibiza
  
 
dzisiaj bylem w kiosku rano. Kupiulem auto tuning swiat i wiedzialem ze jeszcze czegos zapomnialem
Teraz juz wiem
zapomnialem Auto Swiata
  
 
ja tylko AS kupuje, wg mnie najlepiej sie czyta
  
 
mi sie tez toledo podoba - jest ciekawe i nowoczesne - ladna linia i na pewno bedzie sie wyroznial w tlumie tradycyjnych coupe i sedanow - jestem na tak
  
 
A dzis na ulicy miedzyborskiej w wawie widzialem nowego Seata Toledo Wyglada duzo lepiej niz na zdjeciach. Kufer tylny nie jest az tak bardzo wypukly jak bylo widac na zdjeciach. Kolor taki calkiem calkiem, bo taki ni srebrny, taki szampanski ale bardzo jasny.. ooo perlowy teraz mi wpadlo do glowy
Naprawde sliczne autko
  
 
Niedaleko mnie na obrzeżach legionowa przy bocznicy kolejowej są składy samochodów z hiszpanii i francji. Na placu stoi ich tyle, że sięgają horyzontu. Wśród nich sporo altei i nowych toledo. Co jakiś czas na ulicach dojazdowych do warszawy widzę lory załadowane nówkami seata. Nowy toledo podoba mi się, jest ciekawy a na dodatek jego proporcje są "zdrowsze" niż poprzedniego klasycznego sedana. Jeżeli nowy leon wyglądać będzie jak niedawno zaprezentowany prototyp będzie fajnie. W odróżnieniu od starego toledo leon był zgrabny ale ten nowy wyglądac będzie naprawdę świetnie.
  
 
niezły, ciekaw jestem jak wyglada na zywca-Seat chyba przyjal taki styl jak Altea i teraz czekac az Ibiza bedzie w takim stylu i Alhambra
  
 
Zaprojektowali juz Leona w takim stylu o Ibizce i Cordobie nie slyszalem... Na zywo wyglada rownie ciekawie, uwierz mi