Pytanko co ile tysiecy wymiana paska rozrzadu

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
mam forda 95 rok 1,6 16v zetec i juz 130 tys
i nic nie bylo robione tylko tarcze olej i nic poza tym
autko z niemiec od mego taty chodzi jak w zegarku ale czy trzba wziac sie za te paski i ile to kosztuje i czy samemu mozna dac rade
co ile srednio wymienia sie paski w fordzie i nie tylko apski czy wimeiniac od razu kółka też
dzikiiiiiiiiiii
  
 
do ktoregos roku zalecaja wymiane po 80kkm pozniej po 120 wiec tak czy siak wymienic musisz - wymien komplet bedziesz spal spokojnie a wymiane jak nie masz wprawy lepiej polec jakiemus dobremu mechanikowi
cen rozrzadu szukaj na www.abscar.com.pl
lub www. automotosklep.home.pl
  
 
nio to to juz powinienes wymienic pasek w wersjaj 1,6 16 v producent zaleca 120 tys servis radzi przy 90 tys jak auto ma 130 to musiało byc traktowane laitowo bo juz bys dawno go niemiał pozdrawiam.
  
 
oczywisice razem z rolkami czy jak
  
 
wymieniaj komplet
  
 
Nie radziłbym Ci samemu brać się za wymiane pasek rozrządu, jest przy tym troszeczke zabawy. A doiścia praktycznie zzero. Trzeba troszke rozebrać elementów aby sie do niego dostać i swobodnie go wymienić.
  
 
a w rs2000 co ile zmienia sie lancuch rozrzadu? bo z tego co wiem jest tam lancuch.

  
 
w rs-ach nie przewiduje sie okresowej wymiany rozrzadu.,.,

pzdr
  
 
Cytat:
2005-02-17 07:47:46, mmmmat pisze:
mam forda 95 rok 1,6 16v zetec i juz 130 tys i nic nie bylo robione tylko tarcze olej i nic poza tym autko z niemiec od mego taty chodzi jak w zegarku ale czy trzba wziac sie za te paski i ile to kosztuje i czy samemu mozna dac rade co ile srednio wymienia sie paski w fordzie i nie tylko apski czy wimeiniac od razu kółka też dzikiiiiiiiiiii



Jak jest prosto z niemiec to było serwisowane i napewno pasek był wymieniany przy ok 70 tyś zerknij do książki serwisowej
  
 
Pewnie same paski wystarczy wymienic - reszt przy tym przebiegu powinna byc ok.