Spotkanie na szczycie :)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
A takie miłe spotkanie:

  
 
ladne fele.
  
 
Ktory to twoj bo oba zolte?
  
 
Nie mogłeś już fotki zrobić obok mojego żółtego Ferrari ?! ale nie ty wolałeś z "Amerykanem"
 
 
Haha, Focus, za to to Cię chyba ozłocę
Norbert, dla Ferrari za zimno teraz
  
 
Cytat:
2005-02-18 09:24:50, MacTB pisze:
Haha, Focus, za to to Cię chyba ozłocę



Mac, na żartach się nie znasz


Ale po jaką cholerę robiłeś fotkę mojemu zółtkowi?! (ah, wszędzie chcą zdjęcia, nawet na zakupy nie można wyjść spokojnie)
  
 
nie zostaje Ci nic innego jak sie tramwajem albo autobusem poruszac.
inaczej wszedzie Cie znajda
  
 
A dziś znów koło niego prakowałem, tym razem koło poczty Lubimy się
  
 
Mac fajna fotka.. ładnie razem wygladacie... jak tak dalej pojdzie to sie chyba z ulubionego niebieskiego koloru na zółty przerzuce
 
 
W profilu masz żółte autko
  
 
Bo moj samochod bedzie albo zółty albo niebieski.. poki co "dorobilam" sie żółtego
 
 
Żółty to całkiem dobry kolor na samochód
Jest łatworozpoznawalny (czasem wada, czasem zaleta).
  
 
Cytat:
2005-02-18 10:21:38, Kielon pisze:
Mac, na żartach się nie znasz


No wlasnie nie znasz sie?

A co kolorkow. Zolty musi byc zolty, bo jest zolty i zolty . Zolty musi byc taki zywy jaskrawy a nie jakis taki bury...
  
 
A mój jaki jest?
  
 
Jak dla mnie taki żółty jaki powinien byc
 
 
Cytat:
2005-02-18 22:34:33, MacTB pisze:
A mój jaki jest?



Wlasnie jest taki fajny zolty, sie mi podobuje A np nie podoba mi sie zolty w cieniakach sportingach, siakis taki jakby wyblakly
  
 
A ja lubie rozowy
Mac, Twoja pszczola jest odpowiednio zolta jak na pszczole przystalo
  
 
na pradze polnoc stoi czesto rozowa Honda Jazz, ile razy obok niej przejezdzam tyle razy sie z niej smieje Wyglada tragicznie... Moja ciotka ma rozowa yariske i tez nie wyglada za ciekawie...
  
 
Koło mojej pracy stała niedano czarna honda z różowymi felgami i zderzakami.. straszne.
 
 
To jak juz rozmawiamy o kolorkach to jaki wg was kolor najlepiej pasuje do samochodu. Czyli jakie lakiery wam sie podobaja.
Mi osobiscie ostatnio bardzo podoba sie wisnia. Widzialem wisniowa 106 i jest po prostu boska, u mnie pod blokiem stoi punto wisniowe i jest rownie fajne