Witamy na naszym forum ! Jesteś nowy ? - Przywitaj się ! - Strona 7

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
No wiec witam oficjalnie juz na pokladzie.
misiek205 , grucha-r Welcome .
  
 
rozmieszyla mnie jedna rzecz.jak to sie stalo ze jestem zapisany?czy to twoja zasluga zoom?jestem bardzo milo zaskoczony.a jeszcze jedna sprawa.dlaczego ty masz kilka tych przynaleznosci do jakis klubow a ja mam jedna?czu to tez samo przyjdzie z czasem?
i prosze zawsze o informacje na temat jakiegos zlotu,jesli bedzie.ja z żonką od razu lece

pozdrawiam i klaniam sie nisko.....juz jako klubowicz
  
 
Powiedzmy ze tez nie chce aby to forum umarlo i bede robil co w mojej mocy aby bylo ciekawie, milo i przyjemnie
A do przynaleznosci to roznie bywa... To juz zalezy od moderatorow wlasnie tych innych forum
Co do spotkania to mysle ze moznaby sie moze dolaczyc do jakiegos wiekszego zlociku, aby bylo ciekawiej Propozycje mile widziane.
Pozdrawiam.
  
 
Oooo zoom, tu wylądowałeś ?
Fajnie, przyłączyłbym się do Was ale ja nie mam Ritma ani Regaty ... mam za to Pandę
  
 
nie wiele mam do gadania,ale moim zdaniem wszyscy sa mile widziani pozdrawiam
  
 
Wiec witamy Remka
  
 
Hehehe, dzięki ZOOM

To i ja witam wszystkich klubowiczów i odwiedzających.
  
 
hausz witamy na pokladzie
Pozdr.
  
 
Hej zoom! i jak szukales tych naklejek?daj jakies wzory tu na forum albo do mnie na meila misiek205@o2.pl
pozdrawiam
pa
pa
pa
  
 
witam wszystkich, niewiem jak z dearcem, ale chyba też ni eolał jak ja, tylko miał jakieś tam problemiki, i chyba auto sprzedał i cos nowego nabył, niewiem czy nie z reichu

co do mnie to włąśnie sie mobilizuje i zreanimowałem strone, tylko potrzebuje serwerek by ją podwiesić.

a moderatorów jest teraz więcej.
Zoom, kożystałeś z moich danych czy jak wstawiałes uzytkowników? tak jak ja coi mówiłem? cyz ja cie udostępniłem jako moderatora? bo juz niepamietam myslalem o zdawaniu sesyii, ale si epochwale juz po niej


a tak apropo zlocików, to wiecie, warszawa, kraków, pomiedzy jes t łódz, jeszcze bardziej posrodku piotrków, a jeszcze bardziej i to najbardziej częstochoa, tam by mozna sie jakosik zespotkować, tylko gdzie tam, na jasnej górze
  
 
Jestem nowy - witam sie
Ludki z www.ritmo.prv.pl beda mnie kojarzyć bo "mieszkam " tam od jakiegoś czasu.
Jeszcze pare miesięcy temu miałem ładnego białego ritmiaka 1,7D ale go już rudzielec wszamał i nic się z nim nie dało zrobić więc kupiłem drugiego - 1,5 w benzynie - i zmieniłem silnik a tamtego pomału gozkładam na czynniki pierwsze. Teraz mam Ritmo w kolorze szaro-niebieskim metalic ( szczerze mówiąc niezabardzo mi się podoba ten kolor) 1,7D, szerokie zderzaki, centralny z pilotem i alarmem, elektryczne szyby, szyberdach, regulacja kieronicy, ten minikomputer, i inne cuda.
na dniach dorzuce zdjęcia do profilu.
Także witam wszystkich raz jeszcze.
  
 
I my witamy Cie serdecznie
  
 
witam właśnie stałem sie szczęśliwym posiadaczem ritmo 100s z 86 roku zdjecia można zobaczyć na stronce:
http://mail.widzew.net/~stachy1/ritmo_gallery/

Ps potrzebuje (najlepiej za śmieszna pieniądze komplet felg 14 stalowych - nie mam na co letnich gumek założyć - dostałem w komplecie... - mogę za nie dać atrapę przednią w ładnym stanie od ritmo 2)
  
 
Jeżeli mozna się zapytać to ile za niego dałeś bo wyjatkowo ładnie wyglada, taki kolorek stonowany i taki prosty i taki z gracją
  
 
Cytat:
2005-06-03 10:15:13, tadzik128 pisze:
witam właśnie stałem sie szczęśliwym posiadaczem ritmo 100s z 86 roku zdjecia można zobaczyć na stronce: http://mail.widzew.net/~stachy1/ritmo_gallery/ Ps potrzebuje (najlepiej za śmieszna pieniądze komplet felg 14 stalowych - nie mam na co letnich gumek założyć - dostałem w komplecie... - mogę za nie dać atrapę przednią w ładnym stanie od ritmo 2)


Za śmieszne pieniądze to już stałeś się właścicielem Ryśka ! , teraz trzeba zacząć płacić prawdziwymi ...
A tak poważnie - po spotkaniu z krawężnikiem - kupiłem za 200 zł 4 felgi od Lancii ( 5,5'x 14' ) w idealnym stanie na ul. Konopnickiej ( w Krakowie ) 100m od Matecznego w kierunku Ronda Grunwaldzkiego , w podwórku . Tylko nie wiem czy w rozliczeniu chcieliby atrapę ...


[ wiadomość edytowana przez: schab dnia 2005-06-03 12:37:41 ]
  
 
Witam Serdecznie wszystkich klubowiczów i forumowiczów.
Chciałem się przywitać

Właśnie nabyłem swój pierwszy samochodzik,
a jest nim Fiat Regata Weekend 1.7 D

Pozdrawiam wszystkich

[ wiadomość edytowana przez: adamlop dnia 2005-06-19 08:04:05 ]
  
 
Witamy Cie serdecznie Moze masz jakies fotki swojego autka ?
Pozdrawiam.
  
 
Fotek niemam (autko w posiadaniu drugi dzien).
Interesuje mnie natomiast jakakolwiek dokumentacja.
Z tego co wyczytalem wiele rzeczy pasuje z ritmo, ale do niego tez nie moge znalezc zadnej dokumentacji.
  
 
Witam, jestem posiadaczem ritma od miesiaca i narazie sie ciagle psuje ale wychodzi na prosta droge i bedzie smiagalo.
  
 
Cytat:
2005-07-08 20:50:42, maskekk pisze:
Witam, jestem posiadaczem ritma od miesiaca i narazie sie ciagle psuje ale wychodzi na prosta droge i bedzie smiagalo.


Napewno jeszcze Ci sie odwdzieczy To jest ritmo Mk1 ? Moze pochwalisz sie fotkami ?
Pozdr.